27. 12. 2007 – Výšlap na Ondřejník a dále …

9 Led

Jako již tradičně po vánočních svátcích, vydala se banda metylovských hasičů na blízkou velehoru zvanou Ondřejník. Nejenom, že se chceme zbavit nadbytečných kilogramů, které jsme získali za poslední tři dny, ale tímto jsme započali aktivní trénink na nadcházející sezonu.

Poněvadž bylo naprosto skvělé počasí a cesta na vrchol rychle uběhla, rozhodli jsme se si přidat tréninkovou jednotku, takže jsme místo zpátky do Metylovic zamířili směr Kozlovice. Hospůdka U „Kovačka“ byla náš cíl. Lidi slyšte: tak vynikající gulášová polévka a vepřo-knedlo-zelo, to snad nikde jinde neexistuje. Vřele doporučujeme!!! Po turnaji v šipkách jsme již mířili na autobus, který nás dovezl do Palkovic. A protože, jak jsem již výše zmínil, tímto jsme začali trénovat na další sezonu, dali jsme si to do Metylovic pěšky. Druhé (ne méně kvalitní 🙂 ) občerstvení bylo určeno v pohostinství U „Kondesa“. 🙂 A takhle příjemně jsme strávili den pospolu – my – hasiči z Metylovic.

Fotky najdete ZDE.