Rozhovor – Jan Izvorský

17 Led

Na otázky Aleše Veličky jsem odpověděl já 🙂

Jak jsi se dostal k hasičině?
No to byla pěkná finta, Deny a vlastně i Ty, jste za mnou přišli, ať se přijdu „jenom“ podívat na trénink. Tak jsem přišel, díval se a najednou za mnou přišel Bene a řekl: „Neuvěříš, zrovna dneska nám jeden chybí“ 🙂

Já vím, že jsi se hodně rozmýšlel jestli fotbal nebo hasič, jaké bylo rozhodování?
Tak jednoduché, vyhrál hasič, protože je tu lepší „partyje“. Ve fotbale se preferovali lidé z města a „metylovjani“ se nebrali, což u hasiče nehrozí. To je stoprocentní.

Nastupuješ jako levý proudař, jaký jiný post by jsi si chtěl vyzkoušet? Nebo je jich více?
To je těžké, asi bych chtěl zkusit nálivku, protože tu jsem již několikrát dělal na netradiční soutěži a docela se mi to líbilo. Ale jinak se všeho ostatního bojím.

Bojíš?
No fakt jako ty vole, bojím, fakt !!!

Ještě pořád fandíš McLarenu, nebo jinému týmu?
Pořád fandím McLarenu, a pořád budu fandit McLarenu !!!

Nejoblíbenější soutěž?
Mošnov, protože jsem tam několikrát překonal svůj rekord, ať už v této nebo loňské sezoně. Ačkoli jsem tam začínal se samýma sedmnáctkama.

Kdyby jsi byl starostou naší obce, co by jsi změnil?
Nějak bych zařídil, aby byly povoleny zábavy pro mladé, nepodporoval bych jejich zákazy, jako se o to lidé snaží v dnešní době.

Ví se o Tobě, že jsi velký fanoušek HC Vítkovice Steel, který je Tvůj oblíbený hráč?
Marek Pinc, který už není ve Vítkovicích, pak Viktor Ujčík a hlavně Michal Barinka.

Vím o Tobě, že jsi nebyl moc spokojený, když nastoupil do Vítkovic pan Bokroš, co říkáš teď?
Tak body jsou, takže už se to trochu změnilo.

Kdyby jsi si mohl za Vítkovice zahrát, co by jsi chtěl hrát?
Tak asi v bráně, ale jinak útok.

Jaké máš předsevzetí v hasiči pro nový rok?
Tak takový cíl pro „B“ tým – 30 odježděných soutěží a třikrát umístění na bedně.

Já jsem se zeptal Aldy:
Kdy bude svatba?
Tak to nevím. 🙂

Pro příští rozhovor jsem si vybral Miroslava a Janu Juřicovy, nebo-li starostu našeho SDH a jeho ženu. 🙂

2 odpovědi na “Rozhovor – Jan Izvorský

1. Jsem rád že v Metylovicích jsou samí úspěšní hasiči-nemusíme se bát večer usínat,víme že jsme v bezpečí. Ať žijí hasiči v Metylovicích, jejich krásné 18. místo na soutěži a Sparta Praha. Ahoj 🙂

2. Ty vole napiš to k aktuálnímu článku a ne tady 🙂 Tady si to už nikdo nepřečte. 🙂