Rozhovor – Lenka Uhlářová

29 Čvn

Jako předkrm, než bude zveřejněn článek ze Svinova, na který jistě netrpělivě čekáte, Vám přinášíme další díl ze seriálu rozhovorů.

Tentokrát Mája zpovídala Lenku Uhlářovou – proudařku starších žáků a čerstvou posilu ženského družstva, kde se zatím pomalu rozkoukává, ale už brzy ji čeká premiéra. Ale to předbíhám. Nejdřív si přečtěte, o čem si holky povídaly. A pokud v sobotu přij(e)dete na naši soutěž, uvidíte víc. 🙂

M: Jak jsi se dostala k hasiču?
L: Přes Marťu Uhrovou a Denču Ryškovou. Přemluvily mě, ať jdu na trénink a už to bylo.

M: Máš i nějaké jiné koníčky než hasič?
L: Taky si ráda zahraju volejbal a jinak posezení s přáteli a hudba.

M: Co bys řekla o partě děcek v hasiču?
L: V pohodě.

M: Jak prožiješ prázdniny?
L: Hasičem, že. 🙂 A pojedu na tábor a ještě máme naplánované stanování.

M: Kdyby sis mohla vybrat tým, za který bys chtěla běhat, který by to byl a proč?
L: Já jsem ráda, že jsem v Metylovicích a tam bych asi zůstala. Ale kdybych si fakt měla vybrat, tak za nějaký dobrý. 🙂 Ale ne, radši bych zůstala v Metylovicích.

M: Čeho si ceníš na druhých lidech?
L: Upřímnosti a … Prostě když umí říct na rovinu, co si myslí.

M: Už víš, na jakou školu půjdeš po základce?
L: Chtěla bych jít na hereckou, ale tam se prý dělají těžké talentovky, tak uvidíme. Kdyby to nevyšlo, tak asi gympl.

M: Kdybys mohla zastavit čas v nějakém okamžiku, v kterém by to bylo a proč?
L: Určitě kdybysme jeli soutěž, zastavila bych časomíru tak na desítce, rychle bych utíkala k terčům atd., pak bych pustila čas a zvítězili bysme. 🙂

M: Neodradila tě od hasiče ta menší nehoda v Krmelíně?
L: Ne, právě nopak, posílilo mě to.

M: Jak si představuješ kluka svých snů?
L: Jéžišmaria, to je těžká otázka. 🙂 Tož aby byl upřímný, aby byl hasič a aby byl hezký.

Lenka se zeptala Máji:

L: Jak se ti to dneska líbí? (rozhovor se uskutečnil na svinovské soutěži – pozn.aut.)
M: Jo, dneska fajn.

L: Dobré hamburgery, že?
M: Skvělé!

Pro svůj rozhovor si Lenka vybrala Honzu Šiguta, takže po dlouhé době bude respondentem chlap – jaké otázky si ně něj „mladá a neklidná“ proudařka připraví? A jak se s nimi béčkař áčka vyrovná? 🙂