Přijďte fandit

2 Čvc

Hasiči z Metylovic zvou všechny své příznivce na 42. ročník pohárové soutěže, která se uskuteční již tuto sobotu 5. července od 13:00 na fotbalovém hřišti v Metylovicích.

Soutěž je zároveň 5. kolem Moravskoslezské ligy 2008, ve které naši muži figurují aktuálně na první pozici. Proto přijďte povzdudit nejen je, ale i další čtyři domácí družstva.

O zábavu a občerstvení je postaráno, na počasí pracujeme 🙂

8 odpovědí na “Přijďte fandit

1. To má na starost Mošnov 🙂 Proudaři budou k terčům válet sudy, jen ty si v klidu. 🙂 Mimichodem, stále mi nedošla ta požadovaná mp3.

2. To Easy,doufám,že jste pozvali i toho z vrchu ať máte skvělé počasí 🙂

3. To je jasné, už vysoušíme, slunce už se probouzí a jde na to. A my taky !!! 🙂

4. Easy nestresuj, právě jsem vyslal jednu pravidelnou linku. Jinak nevím, jestli zítra bude slunce, ale Slunko možná jo 🙂

5. Díky moc všem týmům za účast, všem lidem, kteří se přišli podívat taktéž. Moc díky, my z Metylovic jsme moc rádi, že jsme Vás mohli přivítat a pohostit. Počasí bohužel nevyšlo, měl jsem jednání s tím nahoře ve čtvrtek odpoledne, bohužel se pro zaneprázněnost nedostavil, že prý to pro těch pár kapek nemá cenu. Díky moc všem ještě jednou, za celý metylovický hasičský sbor. Easy.