MAREK PINC pochází z Metylovic !!!

18 Říj

MAREK PINC pochází z Metylovic aneb rozhovor s Hanzem Čárou (Janem Bílkem). Od posledního rozhovoru uběhlo více než 70 dlouhých dnů, ale konečně jsme se dočkali.  Pro ty, kteří už to zapomněli, otázky pokládal Ruda Mališ.

R: Jak se těšíš na dítě? A co to bude?
H: Bude to kluk a těším se hodně. Už máme plnou skříň malých věcí. Chci, aby to už bylo za náma, aby už to prostě bylo.

R: Prozradíš nám jméno?
H: Rozhodujeme se mezi Markem, Martinem a Filipem. Filip to ale asi nebude, protože teď jich je v Metylovích hodně, takže to bude asi Marek.

R: Bude svatba?
H: Plánujeme ji příští rok, ale protože i to je moc brzo (malý bude mít teprve půl roku) tak to možná bude za další rok. Ale je to jasné – malý bude Bílek. 🙂 Ne Zajíc. 🙂

R: Jak jsi se dostal k hasičům do Metylovic?
H: Jsem začínal jako všichni ostatní mladí, jako můj ročník, někdy tak v roce 1997, ve starších žácích jsem dělal strojníka. Pak jsem toho na chvíli nechal (na pár roků). A potom mě přemluvil Easy asi, ale hlavně Markéta. Markéta začala chodit do hasiče a chtěla ať taky začnu chodit. Ale oni se se mnou nechtěli bavit, protože jsem jim podřezal Májku. Pak byla nějaká akce, ale já jsem tam brutálně nechtěl jít, ale šel jsem. Všichni to tak nějak přežvýkli, tak jsem tam začal znovu chodit. Ještě si vzpomínám, že jsem byl na tréninku a Bene tam za mnou přišel, jestli to nechci zkusit.

R: (To byl i za mnou ty vole – to měli asi všichni strach jít na první trénink) Nepřímo si nakousl mou další otázku – kdo má lepší Májku? Hasiči nebo fotbalisti?
H: Asi fotbalisti mají lepší Májku.

R: No to není pravda !!!
H: Ne fakt jako, fotbalisti mají lepší Májku než hasiči, musím to tak říct.

R: Fotbalisti ji mají vždycky křivou.
H: To není pravda. 🙂

R: Jak vzpomínáš na naši společnou práci, kterou si po mě zdědil vlastně?
H: Nemohl jsem sehnat práci a jednou moje mamka, která pracuje na poliklinice ve Frýdku – Místku potkala Rudu Mališe, který ji řekl, když se spolu začli bavit, že tam končí a že jde k hasičům. Potom to vzniklo tak, že mamka řekla, že se furt někde potuluju, tak že bych si měl najít nějakou lepší práci a došla k tomu závěru, že prostě zavolá do Frýdku a že by bylo dobré, kdybych tam začal jezdit místo Rudy.

R: Nemáš nějaké dobré vzpomínky?
H: Na Mecu?

R: Bylo tam super ne?
H: No co tam máš dál?

R: Co Ti říká alkohol? Myslím to tak, že já být na Tvém místě, tak se na něj ani nepodívám.
H: Živí mě to.

R: Když s ním celý den děláš?
H: Alkohol mě živí.

R: To je dobrá fráze, mě taky 🙂
H: Mám ho rád, ale měl bych asi přestat začít pít. (tato věta opravdu byla takto řečena, není to chyba v přepisu rozhovoru. pozn. Autora.)

R: To je dobré, to je taky dobrá fráze. 🙂 Můžu dál? Kolik máš sourozenců?
H: Mám jednohoho bratra, Petra.

R: Jsi si tím jistý?
H: To si člověk není nikdy jistý. 🙂

R: Co takhle Marek Pinc, není to Tvůj druhý bratr?
H: Před rokem byly takové souvislosti, ale nevím na koho by byl podobný. Jestli na máti nebo na tatika, ale asi je to můj nevlastní bratr.

R: Vypadá to tak, že?
H: Je to tak.

R: Nevylučuješ to?
H: Nevylučuju to.

R: Co říkáš na výkony metylovských fotbalistů? Ty tam vlastně děláš pořadatele.
H: Je to strašné, docela mě to mrzí. Mrzí mě to, jak teď hrajou, je to jako smůla, prostě nedaří se jim. Asi spadnou tentokrát. Budou hrát blíže, budeme jezdit na fotbal na kole, třeba na Ostravici nebo do Palkovic.

R: Které skončí Vítkovice v lize?
H: Tak chtěl bych, aby se dostali aspoň do semifinále play off.

R: Co říkáš na to, že prý má Ferrari nejrychlejší hovnocuc na světě?
H: Vůbec s tím nesouhlasím. Prostě to byla smůla. A myslím si, že McLaren opět vyhoří, Lewis Hamilton nezvládne poslední dva závody a Ferrari to opět zvládne. Hlavně Jirku Ryšku zdravím, ahoj. Mávám. 🙂

R: Kdybys byl ženská, líbíl bych se Ti jako chlap?
H: Nejsi k zahození Rudo. 🙂

Hanz se zeptal Rudy:

H: Co jsem se Tě chtěl zeptat?
R: Hlavně se na nic neptej.

H: Ožereme se dneska?
R: Ne.

H: Kdy skončíš s tím třepákem na noze?
R: To je blbá otázka, s třepákem neskončím nikdy, ten ke mně patří.

E: A koho jsi si vybral pro další rozhovor?
H: Tak pokud zítra přijde na akci David Pavelek, tak ho, zdravím ho.

2 odpovědi na “MAREK PINC pochází z Metylovic !!!