Virtuální duet – Aleš x Kondes

27 Bře

Poněvadž se z různých důvodu nepovedlo za čtvrt roku udělat rozhovor mezi Alešem Vyvialem a Vláďou Konvičkou, přistoupili jsme k netradičnímu řešení a tím je VIRTUÁLNÍ DUET. Na otázky snad bude odpovězeno v komentářích pod tímto článkem. Aby to tu ovšem nebylo tak prázdné, odpověděli jsme za Vláďu předem …

A: Jak dlouho plánuješ, že ještě budeš cvičit?
odpovídá Alda Velda – Kondes by řekl: Časově to zvládám, pokud dovolí zdraví, budu se snažit ještě něco dokázat v SDH Metylovice.

A: Budeš chtít překonat Beneho?
odpovídá Milan Pečinka – Kondes by řekl: Překonat Beneho je těžké, cvičí už od malého kluka, já jsem začal pozdě, asi ne.

A: Měl jsi někdy nějaký konflikt s někým z hasiče? A když ano, kvůli čemu?
odpovídá Radek – Kondes by řekl: No tak to vyplyne ze situace kolikrát, napjatá atmosféra, výměna názorů … sem tam.

A: Kdybys měl možnost cvičit s jiným mužstvem, které by to bylo?
odpovídá Čára – Kondes by řekl: Asi s Lubnem, protože tam jsou takoví normální lidé, mají dobrou partu.
odpovídá Radek Rusina – Kondes by řekl: Záleží s kterým budu stíhat. 🙂

A: Který z ženských týmů se Ti líbí, jak vzhledově, tak výkonnostně?
odpovídá Libor Rusina – Kondes by řekl: Nebudu nic říkat, nevím, ježíšmarjá, řekni to ty. (všichni postupně, hej řekni Oprechtice) No tak Oprechtice, a je to. 🙂

A: Pokud by jsi měl možnost v našem SDH něco změnit, co by to bylo?
odpovídá Easy – Kondes by řekl:
Nevím, asi bych dal trénink 3 x týdně.

A: Kdyby jsi nechodil do hasiče, jakému jinému sportu by ses věnoval?
odpovídá Aleš Vyvial – Kondes by řekl: No asi šipky nebo nějaká stolní hra.

A: Měl jsi někdy v nějakém jiném sportu větší úspěch než v hasiči?
odpovídá Alda Velda – Kondes by řekl: Hrával jsem fotbal, ale větší úspěchy než v hasiči jsem nedosáhl.

(v záznamu tohoto rozhovoru se najednou ozve z úst Liborka Rusiny: Fuj, to je hnusné ta kofola)

A: Kdy se Ti lépe soutěží, když máš něco vypito nebo když jsi střízlivý?
odpovídá Milan Pečinka – Kondes by řekl: Pochopitelně, když mám nervy v kýblu. 🙂 Nejlepší soutěž je Palkovice – noční, tam se cítím ve formě. 🙂

A: Jak se těšíš na další sezonu? A jakou myslíš, že budeš mít formu?
odpovídá Čára – Kondes by řekl: Teď jsme strávili několik hodin nad mašinou – mašina je k dispozici, těším se. Je to o sedmi lidech, záleží na každém z nás, uvidíme.

Otázka pro Aleše:
Budeš nadále pendlovat mezi Metylovicemi a Novou Vsí?
A: No asi jo, pokud to časově vyjde. Vždycky vím, že priorita je zatím Metylovice, ale za Novou Ves se nebráním cvičit. Mám je rád, je to super banda.

Easy: Aleši, teď urči někoho, který se ujme NOVINKY, která nám nahradí rozhovory.
Aleš: Já si myslím, že by bylo dobré začít od starosty. 🙂

Takže novou věc, která se bude v následujících týdnech objevovat na našem webu odstartuje starosta sboru – Milan Pečinka.

9 odpovědí na “Virtuální duet – Aleš x Kondes

1. Zajímavá a zábavná alternativa, to bychom mohli taky zavést – Jak dobře znáš své kolegy aneb (Ne)shoda odpovědí 🙂 Zajímalo by mě (a jistě nejen mě), jaká shoda panuje tady…?

2. Dík za odpovědí. Sleduji, že mě znáte za ty roky asi dost dobře a trefili jste se .Odpovědi jsou trefné a za sebe nemám co dodat. Líp bych to asi nezvládl.

3. No musim reagovat , celekm sem se u toho pobavil :), to byl asi nejzajmavějši rozhovor:) a z deny bych souhlasil