Víkend 19.6. – 21.6.

21 Čvn

Totálně jasno mám v následujících hvězdách víkendu !

1. SDH OPRECHTICE – ať už ta šílenost čtyř soutěží ve dvou dnech, jídlo, parádní trať, skvělí lidé, přímý přenos na webu, pár slovy, a doufám, že se nemýlím, nejlepší soutěž roku 2009, žádná jiná nemá šanci ji překonat – DĚKUJEME !!!
2. Šest mamin a jedna babička z Metylovic – exluzivní vítězství na parádní soutěži starých gard v Oprechticích
3. Lenka Uhlářová – ač psychicky vyčerpaná z události, která šokovala celé Metylovice, zvládla denní i noční soutěž v Oprechticích. A málo kdo ví, že téměř měsíc tento post netrénovala. Klobouk dolů.
4. Zuzana Bílková, Aleš Vyvial a Martin Březina – všichni tři absolvovali všechny čtyři soutěže v Oprechticích
5. Oťa Kulhánek – na fotbalovém turnaji v Kravařích se svým týmem zvítězil, k tomu byl oceněn nejlepším hráčem turnaje a to ho dojalo 🙂

12 odpovědí na “Víkend 19.6. – 21.6.

1. a ktomu otakárek dal ještě gola včera proti druhému týmu I.B. třidy Vlčovicím, kdy naši vyhráli 4:1…. 🙂

2. Alešek je jeden z návštěvníku našeho hasičského víkendu který vydržel nejdéééle:-D

3. tak jak myslíš Easy to opravdu nebylo :)) A děkuju Peťko,doufám že jsem vás tam moc neotravoval………..

4. 🙂 v pohodě 🙂 kdybych celý víkend neřídil, tak jsem taky zůstal 🙂 a hlavně kdyby bylo tepleji !!!

5. Jo jo na tebe sem nezapoměl byls druhý nejlepší kdo tam tak dlouho vydržel.

6. to Alik : Nono a kdo byl ten nebo spíše TA třeti nejlepší která jela nonstop ?! 😀

7. no pěkně jste to okomentovali kuknul jsem nato video a věru vte vesnici to vubec nevypada zle ta trat pro hasiče pěkne !!!