Víkend 28.8. – 30.8.

2 Zář

1. Jana Biskupová – nejlepší shoz na malenovické noční soutěži – 17,554 s (vodu ji dodali Markéta Wolfová, Anna Bílková, Pavla Rusinová, Lenka Uhlářová a Bára Šigutová)

2. Vladimír Bílek – šest víkendových startů za áčko a béčko
3. Denča a Krista Ryškovy – rekordní počet osmdesáti videí z mošnovské soutěže
4. Libor Mrozowski – po delší době na lize a rovnou nejlepší shoz v Mošnově – 13,392 s

13 odpovědí na “Víkend 28.8. – 30.8.

1. Dodatek:
    5. Jan Izvorský – v Mošnově předvedl osobní ligový rekord 14,555 s (vodu mu dodali Pavel Koval, Vladimír Bílek, Radomír Rusina, Martin Březina a Jan Šigut)

2. Již brzy se můžete těšit na exkluzivní rozhovor s Romanem Viejem o Světových hrách ve Vancouveru.

3. Easy je zbytečně skromný syneček 🙂 ale nemá ještě lepší osobák? – viz „Rekordy“

4. Jsem hlava děravá, byl jsem si jistý, že to liga byla. Ale přes statistiku jsi tady Ty, takže samozřejmě věřím. Každopádně Easymu mošnovský luft svědčí. 🙂

5. Zítra ve Snídaní s Novou bude v 7:20 a 7:55 rozhovor o Iron Fireman 2009:
    O víkendu proběhne už osmý ročník mezinárodní hasičské soutěže věnované památce hasičů, kteří zahynuli při teroristickém útoku na newyorská Dvojčata v září 2001. Vedle profesionálů si své síly poměří také dobrovolní hasiči a dokonce se náročného závodu zúčastní i žena! V jakých disciplínách si to letos hasiči z celé Evropy rozdají, to nám prozradí naši další hosté.

6. Člověk si chvíli cestuje po Evropě (zdravím všechny z Práglu) a hned ho tu pomluvaju. 🙂
    Rozdíl mezi Mošnovem 2007 – 14,410 a Mošnovem 2009 14,555 je dvacet kilo do plusu 🙂 A taky tenkrát to bylo ÁČKO, nyní BÉČKO, což mě moooooc těší !!! V Bartkách 14 na obou terčích …. zdaaar …….. a propo ať už mám zítřejší Brno za sebou a ať už jsem zpět v tom našem kraji razovitém 🙂

7. To je fuck 🙂 každopádně se Ti v Mošnově daří a dvacet kilo navíc v tamějším řídkém vzduchu ani nebylo poznat 🙂 🙂 já jen, že jsem na ten rekord ani nevypil 🙂 🙂 🙂

8. však jsme to měli s Easym domluvene;) ale on to nesplnil cele:P

9. Chlapi z Mošnova – jak chřipka ??? 🙁
    Mošnov je má nejoblíbenější soutěž, tam to jde samo. 🙂 A není to mými výsledky (kdysi dávno se mi tam ku….ky nedařilo), ale ty dvě dráhy, to je super !!!