cialis de indonesia €77.16

Ostrava, 18.10.2009 – V neděli v Ostravě na Prokešově náměstí vyvrcholil letošní Pohár ředitele HZS MSK svým čtvrtým dílem – TFA Ostravská věž.

Ruda bohužel na startu nebyl, takže svůj bodový zisk už vylepšit nemohl. Nejhorší výsledek se však škrtá, takže jsme jen čekali, zda-li jeho 27 bodů bude stačit na udržení první desítky celkového pořadí.
A to se nakonec podařilo a Ruda si odnáší celkové 8. místo. V Ostravě zvítězil Tomáš Lehký, před čerstvým mistrem republiky Michalem Přecechtělem a Zbyňkem Kadlčíkem. Celkově v kategorii do 40 let se před vedoucího Aleše Navrátila (HZS Deza Valašské Meziříčí) dostal Dušan Plodr (HZS Beroun) a při shodných bodech pro něj rozhodl „větší počet lepších umístění“ (vítězství ve Štramberku), bronz si odnáší Martin Hruška (HZS Zlínského kraje).
V kategorii nad 40 let byl na radniční věži nerychlejší Josef Vlk, druhý skončil Josef Frýdl (oba HZS Zlínského kraje) a třetí byl Petr Jokeš (SDH Vysoké Mýto). Celkový triumf si Petr Jokeš zajistil již před tímto závodem. Na stupně vítězů k němu opět vystoupili Josef Frýdl a Josef Vlk.
Zpestřením tohoto klání byl i duel žen, ze kterého lépe vyšlá Šárka Chmurová (SDH Pustkovec) a závod juniorů, ve kterém zvítězil Tomáš Čtvrtňák (SDH Bílovec).

TFA Ostravská věž – kategorie DO 40 LET
pořadí – závodník – organizace – čas

1. Tomáš Lehký – HZS Pardubického kraje – 5:12,9
2. Michal Přecechtěl – HZS Olomouckého kraje – 5:14,1
3. Zbyněk Kadlčík – SDH Kněžpole – 5:20,5
4. Leopold Hejneš – HZS Moravskoslezského kraje – 5:20,6
5. Milan Pařil – HZS Vysočina – 5:24,0
6. Josef Nečas – HZS Jihomoravského kraje – 5:26,1
7. Martin Hruška – HZS Zlín 1 – 5:27,1
8. Ladislav Mikulecký – SDH Horní Sloupnice – 5:30,0
9. Josef Palát – HZS Deza Valašské Meziříčí – 5:30,9
10. Dušan Plodr – HZS Středočeského kraje – 5:32,2
11. Aleš Navrátil – HZS Deza Valašské Meziříčí – 5:33,8
12. Jaroslav Poukar – HZS kraje Vysočina – 5:33,9
13. Václav Janů – SDH Babice – 5:35,5
14. Jiří Malúš – HZS Moravskoslezského kraje – 5:38,5
15. Roman Viej – HZS Moravskoslezského kraje – 5:39,6
16. Petr Vyhnálek – HZS Vysočina – 6:05,1
17. Radek Pohanka – SDH Žeravice – 6:05,6
18. Petr Sladký – HZS Zlín 1 – 6:07,2
19. Martin Krhut – HZS Moravskoslezského kraje – 6:08,5
20. Jakub Švidernoch – SDH Hošťálkovice – 6:16,9
21. Petr Šarman – HZS Zlín 2 – 6:18,2
22. Petr Smilek – HZS Zlín 2 – 6:21,3
23. Tomáš Kernbach – SDH Hošťálkovice – 6:21,7
24. Bohdan Bocek – HZS Zlín 2 – 6:27,6
25. Lukáš Krpec – HZS Moravskoslezského kraje, NJ – 6:28,8
26. Robert Zahradník – HZS Moravskoslezského kraje, Karviná – 6:30,3
27. David Luks – SDH Litultovice – 6:39,1
28. Vít Malenovský – SDH Žeravice – 6:39,8
29. Jiří Drápal – HZS Moravskoslezského kraje, Opava – 6:40,2
30. Jiří Dolan – HZS podniku ČEZ – 6:43,3
31. Vladislav Prášek – SDH Hrubá Vrbka – 6:53,1
32. Viliam Klein – HZS kraje Vysočina – 6:59,1
33. Aleš Baklík – HZS Zlín 2 – 7:02,9
34. Václav Tyleček – HZS Moravskoslezského kraje – 7:03,2
35. Martin Pohanka – SDH Žeravice – 7:05,9
36. Jakub Kubíček – SDH Kopřivnice – 7:12,9
37. Zdeněk Janoš – SDH Hať – 7:13,5
38. Josef Dorčák – HZS Deza Valašské Meziříčí – 7:14,5
39. Michal Hruboš – SDH Velký Ořechov – 7:18,4
40. Pavel Řezníček – SDH Velký Ořechov – 7:18,7
41. Roman Niemczyk – SDH Hnojník – 7:19,1
42. Martin Türke – SDH Hlučín – 7:22,4
43. Jakub Kamrad – SDH Hať – 7:24,1
44. David Sýkora – SDH Hošťálkovice – 7:25,7
45. Libor Kubačka – SDH Kopřivnice – 7:29,9
46. Aleš Tulach – SDH Mohelnice – 7:34,2
47. Martin Koliba – HZS letiště Mošnov – 7:43,7
48. Miroslav Hrubec – HZS Středočeského kraje – 7:53,2
49. Jan Šefránek – HZS Moravskoslezského kraje, Karviná – 8:15,6
50. Filip Říčný – SDH Hať – 9:07,0
51. Peter Pažický – HZS Moravskoslezského kraje, Karviná – 9:36,4
52. David Lange – SDH Ludgeřovice – 10:05,4
53. Tomáš Weis – HZS podniku ČEZ – 11:16,3
54. Radek Tříska – SDH Dolní Lutyně-střed – N
55. Radek Bach – SDH Hať – N
56. Petr Gvuzď – SDH Muglinov – N
57. Petr Novák – HZS Karlovarského kraje – N
58. Jan Fedorko – HZS Karlovarského kraje – N
59. Michal Gregor – SDH Velký Ořechov – N
60. Radim Smažák – SDH Moravský Beroun – N

TFA Ostravská věž – kategorie NAD 40 LET
pořadí – závodník – organizace – čas

1. Josef Vlk – HZS Zlín 1 – 5:32,5
2. Josef Frýdl – HZS Zlín 1 – 5:38,6
3. Petr Jokeš – SDH Horní Sloupnice – 5:53,4
4. Radim Smažák st. – SDH Moravský Beroun – 11:52,8

TFA Ostravská věž – kategorie ŽENY
pořadí – závodnice – organizace – čas

1. Šárka Chmurová – SDH Pustkovec – 6:01,4
2. Kateřina Bobotová – Policie ČR – 6:14,4

TFA Ostravská věž – kategorie JUNIOŘI
pořadí – závodník – organizace – čas

1. Tomáš Čtvrtňák – SDH Bílovec – 6:25,7
2. Radek Váňa – SOŠ PO FM – 6:38,9
3. Tomáš Onderko – ??? – 7:46,5
4. Josef Zástěra – ??? – 8:05,5

TFA Ostravská věž – kategorie DRUŽSTVA
pořadí – závodník – organizace – čas
(součet tří nejlepších časů)
1. HZS Pardubického kraje – 16:36,3
2. HZS Zlínského kraje 1 – 16:38,2
3. HZS Moravskoslezského kraje – 16:38,7
4. HZS kraje Vysočina – 17:03,0
5. SDH Slovácko – 17:39,3
6. HZS Deza Valašské Meziříčí – 18:19,2
7. HZS Zlínského kraje 2 – 19:07,1
8. SDH Žeravice – 19:51,3
9. SDH Hošťálkovice – 20:04,3
10. SDH Hať – 23:44,6
11. HZS Karviná – 24:22,3

Pohár ředitele HZS MSK – kategorie DO 40 LET
pořadí – závodník – organizace – body

1. Dušan Plodr – HZS Středočeského kraje, Beroun – 42
2. Aleš Navrátil – HZS Deza Valašské Meziříčí – 42
3. Martin Hruška – HZS Zlínského kraje – 38
4. Milan Pařil – HZS kraje Vysočina – 37
5. Leopold Hejneš – HZS Moravskoslezského kraje – 34
6. Zbyněk Kadlčík – SDH Kněžpole – 31
7. Jiří Mikulecký – HZS SZDC Česká Třebová – 30
8. Rudolf Mališ – HZS letiště Mošnov – 27
9. Tomáš Lehký – HZS Pardubického kraje, Pardubice – 20
10. Ladislav Mikulecký – SDH Horní Sloupnice – 20
11. Michal Přecechtěl – HZS Olomouckého kraje – 16
12. Josef Palát – HZS Deza Valašské Meziříčí – 15
13. Jaroslav Zehnálek – HZS Olomouckého kraje, Přerov – 14
14. Tomáš Zobaník – HZS Olomouckého kraje, Přerov – 14
15. Václav Janů – SDH Babice – 14
16. Viliam Klein – HZS kraje Vysočina – 13
17. Jakub Švidrnoch – HZS Moravskoslezského kraje – 11
18. Josef Nečas – HZS Jihomoravského kraje – 10
19. Radim Biedroň – SDH Vratimov – 10
20. Marek Sádecký – SDH Česká Třebová – 9
21. Roman Musil – SDH Rýmařov – 9
22. Petr Sladký – HZS Zlínského kraje, Zlín – 7
23. Ladislav Patrman – HZS Olomouckého kraje, Přerov – 6
24. Jiří Malúš – HZS Moravskoslezského kraje – 6
25. Tomáš Bartoň – HZS Moravskoslezského kraje – 6
26. Jan Kubíček – Děčín-Horní Žleb – 5
27. Martin Koliba – HZS letiště Mošnov – 5
28. Jakub Sosna – HZS Moravskoslezského kraje – 5
29. Miroslav Slatinský – HZS kraje Vysočina – 4
30. Václav Janů – SDH Babice – 3
31. Jakub Božovský – HZS Moravskoslezského kraje, Karviná – 3
32. Jiří Řezníček – SDH Babice – 3
33. Aleš Tulach – SDH Krásná – 3
34. David Luks – SDH Litultovice – 3
35. Jakub Kubíček – SDH Kopřivnice – 3
36. Josef Dorčák – HZS Deza Valašské Meziříčí – 3
37. Libor Kubacka – SDH Kopřivnice – 3
38. Lukáš Krpec – SDH Tichá – 3
39. Martin Krhut – SDH Stará Bělá – 3
40. Miroslav Hrubec – HZS Středočeského kraje, Beroun – 3
41. Roman Niemczik – SDH Hnojník – 3
42. Václav Tyleček – HZS Moravskoslezského kraje – 3
43. Jiří Malúš – HZS Moravskoslezského kraje – 2
44. Bronislav Matula – HZS letiště Mošnov – 2
45. Daniel Kašpar – HZS SZDC Česká Třebová – 2
46. David Lange – SDH Ludgeřovice – 2
47. Jakub Kamrad – SDH Hať – 2
48. Jan Šefránek – HZS Moravskoslezského kraje – 2
49. Jiří Drápal – HZS Moravskoslezského kraje – 2
50. Jiří Novák – SDH Ústí nad Orlicí – 2
51. Kamil Bubela – HZS letiště Mošnov – 2
52. Lukáš Kašper – SDH Ústí nad Orlicí – 2
53. Martin Both – HZS Moravskoslezského kraje – 2
54. Martin Pohanka – SDH Žeravice – 2
55. Martin Türke – HZS Moravskoslezského kraje, Ostrava – 2
56. Michael Fišer – SDH Ostrava – Zábřeh – 2
57. Radek Pohanka – SDH Žeravice – 2
58. Radek Zsibrita – SDH Horní Suchá – 2
59. Roman Viej – HZS Moravskoslezského kraje – 2
60. Tomáš Čtvrtňák – SDH Bílovec – 2
61. Tomáš Onderka – HZS Bílovec – 2
62. Vladislav Prášek – SDH Hrubá Vrbka – 2
63. Zdeněk Janoš – SDH Hať – 2
64. Aleš Baklík – HZS Zlínského kraje, Zlín – 1
65. Bohdan Bocek – HZS Zlínského kraje, Zlín – 1
66. Bohuslav Kotačka – SDH Babice – 1
67. Dalibor Benýšek – SDH Fulnek – 1
68. David Krhoviak – SDH Horní Suchá – 1
69. David Sýkora – SDH Hošťálkovice – 1
70. Filip Říčný – SDH Hať – 1
71. Ivo Šamánek – HZS Olomouckého kraje, Přerov – 1
72. Jan Fedorko – HZS Karlovarského kraje – 1
73. Jan Klepáč – HZS Zlínského kraje – 1
74. Jaroslav Krulich – SDH Kopřivnice – 1
75. Jaroslav Kuncek – SDH Studénka – 1
76. Jaroslav Náhlík – SDH Havířov – 1
77. Jiří Dolan – HZS podniku ČEZ – 1
78. Jiří Mikulecký – SDH Horní Sloupnice – 1
79. Jiří Moravec – HZS kraje Vysočina, Jihlava – 1
80. Jiří Rogowski – SDH Vratimov – 1
81. Jiří Svoboda – HZS Moravskoslezského kraje, Nový Jičín – 1
82. Kamil Neuwirth – SDH Vratimov – 1
83. Kamil Ševčík – SDH Vrbka – 1
84. Lubomír Mach – SDH Vratimov – 1
85. Lukáš Mučka – SDH Hať – 1
86. Marek Fajkus – SDH Vratimov – 1
87. Martin Bukovský – HZS Olomouckého kraje, Prostějov – 1
88. Martin Šíbl – HZS Moravskoslezského kraje – 1
89. Michal Biedroň – SDH Vratimov – 1
90. Michal Gregor – SDH Velký Ořechov – 1
91. Michal Gurný – HZS Moravskoslezského kraje – 1
92. Michal Hruboš – SDH Velký Ořechov – 1
93. Michal Wiejacky – HZS Moravskoslezského kraje, Ostrava – 1
94. Milan Hladík – HZS kraje Vysočina – 1
95. Miroslav Šimončík – SDH Andělská Hora – 1
96. Miroslav Šín – HZS Moravskoslezského kraje – 1
97. Pavel Řezníček – SDH Velký Ořechov – 1
98. Peter Pažický – HZS Moravskoslezského kraje, Karviná – 1
99. Petr Gvuzď – SDH Muglinov – 1
100. Petr Novák – HZS Karlovarského kraje – 1
101. Petr Pytel – SDH Vratimov – 1
102. Petr Smilek – HZS Zlínského kraje, Zlín – 1
103. Petr Šarman – HZS Zlínského kraje, Zlín – 1
104. Petr Urbánek – HZS kraje Vysočina – 1
105. Petr Vyhnálek – HZS kraje Vysočina – 1
106. Radek Bach – SDH Hať – 1
107. Radek Tříska – SDH Dolní Lutyně-střed – 1
108. Radim Smažák – SDH Moravský Beroun – 1
109. Radoslav Jaroš – SDH Ludgeřovice – 1
110. Robert Zahradník – HZS Moravskoslezského kraje, Karviná – 1
111. Robin Fabián – HZS Moravskoslezského kraje, Nový Jičín – 1
112. Rostislav Honus – SDH Vratimov – 1
113. Stanislav Körber – SDH Babice – 1
114. Stanislav Svoboda – SDH Andělská Hora – 1
115. Tomáš Čtvrtňák – SDH Bílovec – 1
116. Tomáš Kernbach – SDH Hošťálkovice – 1
117. Tomáš Melčák – HZS Moravskoslezského kraje – 1
118. Tomáš Onderka – SDH Bílovec – 1
119. Tomáš Weis – HZS podniku ČEZ – 1
120. Vít Malenovský – SDH Žeravice – 1
121. Zdeněk Řezáč – HZS kraje Vysočina – 1

Pohár ředitele HZS MSK – kategorie NAD 40 LET
pořadí – závodník – organizace – body

1. Petr Jokeš – SDH Vysoké Mýto – 56
2. Josef Frýdl – HZS Zlínského kraje – 50
3. Josef Vlk – HZS Zlínského kraje – 36
4. Radim Smažák – SDH Moravský Beroun – 26
5. Pavel Havlena – HZS kraje Vysočina – 16
6. Pavel Šustr – HZS Zlínského kraje – 12
7. Rudolf Šelepa – HZS Moravskoslezského kraje – 10

Odpovědi k “TFA Ostravská věž a celkové hodnocení Poháru ředitele HZS MSK”

  1. Andy řekl:

    Velká gratulace oběma hošanům.. Jste borci!

  2. Easy řekl:

    HOT NEWS: Právě ke mě připutovala informace, že naši mladí bobišci byli před chvíli na PLAMENU poškozeni rozhodčími. Místo 6 trestných bodů na střelbě jim rozhodčí chybně napsali 9 !!! Více informaci již brzo ve článku z této soutěže.