fórmula del medicamento cialis €20.95

Kozmice, 5.7.2011 – Prodloužený víkend pokračoval šestým ligovým kolem v Kozmicích.

Vloni zde byla vlivem lokální záplavy trať velmi podmáčená a měkká, letos se ji podařilo připravit už velmi dobře. Jen drobností byly terče posunuty zhruba o 3 metry z osy dráhy do strany, ale na 70 metrech to nemělo zas tak velký vliv.

Jelikož jsme z Kozmic přejížděli do Janovic, zarezervovali jsme si startovní čísla hned v úvodu soutěže. Po úvodním nástupu se krátce po jedné hodině na základně připravovala Košatka A. Matěj Mynář pan svůj terč srazil za výborných 14,200 s, Tomáš Vykydal však prostříkl na 15,819 s. A následují kozmické ženy. Letos už lehce překvapily druhým místem v Malenovicích a slušně se jim vede i na domácí trati – 18,576 s, když na pravém proudu je z toho dokonce 17,574 s.
Startovní číslo 3 pak má naše áčko. V Kozmicích se nám příliš nedaří. Ještě jsme se zde nedostali pod 15 vteřin a naším nejlepším umístěním zde bylo loňské deváté místo. Spoje nám klaply, rozjeto je to pěkně, ale u terčů oba pozdě zaklekáváme a je z toho solidní prostřik. Časomíra však ukazuje 14,946 s a to na letošní výpadky není zas tak nejhorší.
Jistebnické ženy jedou na Lukaveckou terénní vlnu, a tak startují trošku netradičně už páté. Levá proudařka Vendula Holušová si kotouč odhazuje velmi nešťastně pod nohy, zakopne o něj a je z toho neplatný pokus.
Naše ženy mají startovní číslo 6. Na nálivce nám letos podruhé vypomáhá petřvaldická Kamila Janošková, jinak je sestava totožná s tou sobotní. Denči Ryškové nesedly spoje, když pak vybíhala ze základny přišlápla Báře hadici a té vypadl kotouč. Bára ještě zabojovala a i bez kotouče doběhla tak daleko, aby zvládla terč srazit. Bohužel čas 21,749 s velké naděje na body nedával. V kontextu celkových výsledků ještě víc zamrzí čas Zuzky na pravém proudu – 18,427 s.
Kozmice A u nás dosáhly na první letošní ligové body. A jejich výkon na domácí trati by na body mohl stačit taky – 15,918 s, přestože pravý proudař celou trať absolvoval bez kotouče. Následuje Prchalov A. Suverén předcházejícího ročníku letos nejlepší umístění zaznamenal hned na úvodním kole v Malenovicích – 6. místo. Prchalovští tedy mají co napravovat. Přestože Tomáš Monsport u terče lehce podklouznul, vyrovnané shozy dávají čas 14,566 s a průběžné vedení. Ale těch podklouznutí u terčů jsme v Kozmicích mohli vidět nepočítaně.
První startovní desítku pak uzavírá naše béčko. Při absenci Peťi Bílka si dávám druhý start na této soutěži. U terče se mi nějak špatně zkroutila hadice a vytočila mě do strany, takže jsem málem stříknul na Alešův pravý terč. Silou jsem pak proudnici nasměroval na ten svůj, vydatný prostřik si připsal i Aleš, takže nic moc 17,189 s.
Zraněními decimované svinovské áčko má na pravém proudu oprechtického Martina Nováčka, ale při jejich pokusu začne voda stříkat ze stroje v místech, kde to vůbec není obvyklé a útok je tak předčasně ukončen jako neplatný. Pro Svinov je to černý úvod nového týdne. Poté se už větší část z nás urychleně balí na cestu do Janovic. Ještě vidíme docela hrůzostrašný útok kozmického béčka. Při jejich pokusu tlakem vody doslova exploduje rozdělovači jeho náčiní v rukou. Má však víc štěstí, než Dalibor předcházejícího večera, takže ke zranění myslím nedošlo. Vrbické áčko má na koši kojkovického Martina Konečného. Levý proudař Jan Kudla má po odhozu lehce zamotanou hadici a prostříkává na výsledných 18,317 s, přitom Adam Hrbáč pravý terč srazil za 14,206 s. Prostřik na levém proudu snižuje také ambice Kozlovic – 15,633 s. Nálety bojových mušek na žlutou barvu řeší některá družstva převrácením dresů na rub, mezi nimi i Svinov B. Proudaři nejsou ani na kobercích a přestože pravý je blíž k terči, jeho třívteřinový prostřik zastavuje časomíru až na hodnotě 18,099 s. Lesní Albrechtice končí útok s nenašroubovaným košem, následují Velké Hoštice A. Oba proudaři zapínají proudnici v běhu. Čas áčka Velkých Hoštic je 15,410 s, ale pravý terč je sražen první vodou za 13,730 s!
Prchalovské béčko se řadí o jednu desetinu za Prchalov A – 14,665 s. Malenovický strojník Alois Ramík zacvakal spojku a zdržel tak pravého proudaře. Přesto byl ještě pravý terč sražen za 16,678 s, poté praskla hadice, levý terč sražen nebyl, takže Malenovice budou opakovat. Ale tou už se na základně připravuje Mošnov, náš další přímý konkurent v ligové tabulce. Martin Koliba u terče uklouznul, přesto slušný čas 14,813 s. Tomáš Papák pravý terč shodil dokonce za 14,360. Mošnov je průběžně třetí. Dvaadvacátí se připravují muži Petřvaldíku s košateckým Matějem Mynářem na pravém proudu a Martinem Growkou na koši. Martin Čibera levý terč sráží za 14,486 s, Matěj Mynář tolik štěstí neměl a tak výsledný čas pro Petřvaldík je 15,643 s. Pro Vrbici se v podstatě opakuje třetí ligové kolo – stejně jako v Oprechticích jejich neligové béčko výrazně poráží ligové áčko. Čas 14,638 s stačí na průběžné druhé místo. Lubno je nuceno zamíchat sestavou ještě více, než je u nich v poslední době obvyklé. Na koši nastupuje malenovický Saša Gola, na béčkách Libor Cvik a Roma Viej po levém proudu a béčkách tentokrát na stroji. Prostřiky na obou terčích pak dávají čas 16,221 s. Bartovicím A s Radekem Čmielem z Písečné na béčkách čas 14,678 s stačí aktuálně na 4. místo. Petřvaldické ženy vůbec neprožívají povedenou ligovou sezónu – Kamila Kelnerová u pravého terč uklouzla a upadla, poté navíc došlo k nečekanému naklonění stroje. Výsledný čas 25,470 s Petřvaldíku zřejmě body nepřinese. Z první pozice domácí ženy nesesazují ani Bartovice – časem 18,786 s jsou v tuto chvíli druhé. A poté se ke svému opakovanému pokusu připravují Malenovice.Saša Gola však nedává koš a ani napodruhé Malenovice nedokončují. Nyní je to již za 5 bodů za účast. Třetí startovní desítku uzavírá Písečná, Wlado Sikora opět v mistřovickém dresu, ale nezapojené pravé céčko na rozdělovači znamená i pro Písečnou neplatný pokus.
Kojkovice mají na pravém proudu Vrbického Adama Hrbáče, ale po uklouznutí levého proudaře u terče do třetice vidíme opět jen neplatný pokus. Marklovičtí muži po chybě na koši dokončují za 18,632 s, ale poté pokračuje plejáda neplatných pokusů – špatný záklek pravého proudaře Bartovic B a v případě mužů Mistřovic zlomená hadice kojkovického Pavla Vondráčka na levém proudu. Šestatřicáté jsou na start marklovické ženy a časem 18,711 s se dostávají těsně na druhou příčku. Neligové ženy Svobody předstihují Bartovice dokonce jen o 4 tisíciny – 18,782 s. Třiačtyřicítku mají ženy Mistřovic s petřvaldickými proudařkami. Čas 19,021 s stačí na průběžné páté místo. Oprechtické ženy to trochu protaktizovaly s vodou, k tomu vteřinový prostřik Hanky Pastorkové na levém terči a čas 18,644 s znamená aktuálně druhou pozici. Ženskou kategorii uzavírá se startovním číslem 46 Stará Ves s oprechtickou Verčou Krejčí na levém proudu. Třívteřinový prostřik Daniely Hamalové na pravém proudu přinesl čas 20,901 s pro Starou Ves a možná trošku překvapivé vítězství pro kozmické ženy. Až jako osmačtyřicátí se na základně připravují muži Oprechtic. Na koši dostal přednost Danek Matějný a na stroji nastupuje Valda Nytra. Oprechtice vyhrály poslední tři ligová kola a tak jsou po právu lídry průběžné ligové klasifikace. Martin Nováček jako spousta dalších u terče uklouznul, prostříkl na výsledných 14,762 s a čtvrté vítězství v řadě z toho nebude. Muži Staré Vsi potvrzují, že 4. místo na naší soutěži nebyl jen nějaký úlet a za rovných 15 vteřin se zařazují bezprostředně za nás na 8. pozici. Se startovním číslem 50 pak celou soutěž uzavřeli muži Větřkovic. Na levém proudu během krátké chvilky podruhé nastupuje oprechtický Michal Stibor. Čas 15,660 stačí na 14. místo.
Naše áčko si připisuje druhý zaznamenání hodný výsledek v letošním ligovém ročníků – za 5. místo (sedmí celkově) si odvážíme 16 bodů a posunujeme se na 15. pozici v průběžné tabulce. Ještě více se zamotává ženská kategorie. Oprechtice s dvacetibodovým náskokem pádí vstříc vysněnému cíli, ale za nimi druhý Jistebník a páté Bartovice dělí 3 body, naše ženy jsou stále třetí.
Jak jsme si vedli v Janovicích se dozvíte již za chvíli, stejně tak se zde budete moct dočíst o soutěžích žáků, mužů a žen následují den v Rychalticích. Sedmé kolo MSL pak již tuto sobotu 9. července hostí Košatka.

Komentáře:
Rudolf Mališ

– Letos až na výjimky startujeme jako druzí nebo dokonce první, přesto jsme poprvé aspoň na chvíli vedli až v Kozmicích. Jak jsi spokojený s našimi dosavadními výkony?
To je zajímavé, startovat jako první a nebýt ve vedení. Bohužel se moc nedaří a spokojený samozřejmě nejsem, snad se zlepšíme.
– Oba jsme dost prostříkali. Jaká byla příčina v tvém případu?
Nebyl jsem zakleknutý a když mi přišla voda, tak jsem ještě stál a rozhodilo mě to.
– Myslíš, že máme ještě letos na to, abychom splnili každoroční ligový cíl – být do desítky?
To se uvidí, možná když bude trošku toho štěstíčka, tak ligu i vyhrajem 🙂 V Kozmicích jsem říkal, že na neligových se nám zadaří a hned dvě další vyšly dobře.
Denisa Ryšková
– Zkus popsat co se ti přihodilo při vašem útoku.
Nějak se mi nepovedl start, céčka jsem zapnula v pohodě, ale to béčko mi dělá problém vždycky, zapínala jsem ho za běhu (musím se naučit ho zapínat na základně). Potom jsem vyběhla a dívala se na béčko, mezitím se mi pod nohama pletla hadice od Báry, takže jsem ji přišlápla.
– Mohly mít na tvůj výkon vliv události z předcházejícího večera na Kotli?
Noo trochu jo. Po včerejším dnu jsem si říkala, že jde o ho*no. Hlavně se nezranit 😛 Celý den jsem nespala, ale to asi všichni, kteří viděli zranění Dalibora.
– Z Kozmic jste se za ním stavovaly, jak se mu vede?
Když jsme přijeli k nemocnici s Marťou, Bárou a Zuzkou, tak jsem si říkaly, jak na tom bude? Určitě bude smutný, naštvaný, … Vešli jsme do pokoje, ve kterém měl asi 20 holek 😀 a trochu nás překvapil jeho úsměv od ucha k uchu – ,,ahooooj, vy jste fakt přijeliii?„ 😀 Tak jsme byly rády… Ještě vtipkoval se sestřičkami – prý se jich hned první den ptal, jestli si nemůže zakouřit 😀 … Celkem ho obdivuju, snad jsem ho ještě neviděla mračit se.

Hodnocení nezávislých pozorovatelů:
Občerstvení: **** (z 5, vloni ***)
WC: *** (z 5, vloni ***)

Celkové pořadí, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas – body MSL

1. Prchalov A (NJ) – 14,566 – 14,559 – 14,566 – 25
2. Vrbice B (KI) – 14,638 – 14,482 – 14,638 – —
3. Prchalov B (NJ) – 14,246 – 14,665 – 14,665 – —
4. Bartovice A (OV) – 14,678 – 14,101 – 14,678 – 22
5. Oprechtice – 14,362 – 14,762 – 14,762 – 20
6. Mošnov (NJ) – 14,813 – 14,360 – 14,813 – 18
7. Metylovice A – 14,885 – 14,946 – 14,946 – 16
8. Stará Ves (OV) – 15,000 – 14,800 – 15,000 – 15
9. Hněvošice (OP) – 14,807 – 15,064 – 15,064 – —
10. Velké Hoštice A (OP) – 15,410 – 13,730 – 15,410 – —
11. Velké Hoštice B (OP) – 15,311 – 15,476 – 15,476 – —
12. Kozlovice – 15,633 – 14,797 – 15,633 – 14
13. Petřvaldík (NJ) – 14,486 – 15,643 – 15,643 – 13
14. Větřkovice (OP) – 15,660 – 14,847 – 15,660 – 12
15. Nová Ves – 15,684 – 15,744 – 15,744 – —
16. Košatka A (OV) – 15,819 – 14,200 – 15,819 – 11
17. Kozmice A (OP) – 15,095 – 15,918 – 15,918 – 10
18. Lubno – 16,221 – 16,120 – 16,221 – 9
19. Závada (OP) – 16,502 – 15,462 – 16,502 – —
20. Metylovice B – 16,849 – 17,189 – 17,189 – —
21. Svinov B (OV) – 14,968 – 18,099 – 18,099 – 8
22. Vrbice A (KI) – 18,317 – 14,206 – 18,317 – 7
23. Marklovice (KI) – 18,319 – 18,632 – 18,632 – 6
24. Děhylov (OP) – 19,023 – 19,137 – 19,137 – —
25. Plesná (OV) – 18,211 – 19,524 – 19,524 – 5
26. Dobroslavice (OP) – 20,193 – 19,835 – 20,193 – —
27. Píšť (OP) – 20,278 – 20,115 – 20,278 – —
28. Svinov A (OV) – N – 15,510 – neplatný pokus – 5
29. Kozmice B (OP) – N – N – neplatný pokus – 5
30. Lesní Albrechtice (OP) – N – N – neplatný pokus – —
31. Malenovice – N – N – neplatný pokus – 5
32. Kozmice 35 (OP) – N – N – neplatný pokus – —
33. Písečná – N – N – neplatný pokus – 5
34. Kojkovice – N – 15,128 – neplatný pokus – 5
35. Bartovice B (OV) – N – N – neplatný pokus – 5
36. Mistřovice (KI) – N – 15,619 – neplatný pokus – 5
37. Košatka B (OV) – N – N – neplatný pokus – —
38. Karviná-Louky (KI) – N – N – neplatný pokus – 5
39. Štěpánkovice (OP) – 15,615 – 15,176 – neplatný pokus – —

Celkové pořadí, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas – body MSL

1. Kozmice (OP) – 18,576 – 17,574 – 18,576 – 15
2. Oprechtice – 18,644 – 17,633 – 18,644 – 12
3. Marklovice (KI) – 18,711 – 18,331 – 18,711 – 10
4. Svoboda (OP) – 18,782 – 17,890 – 18,782 – —
5. Bartovice (OV) – 18,786 – 17,459 – 18,786 – 8
6. Mistřovice (KI) – 19,021 – 18,589 – 19,021 – 7
7. Závada (OP) – 20,388 – 20,708 – 20,708 – —
8. Stará Ves (OV) – 17,711 – 20,901 – 20,901 – 6
9. Metylovice – 21,749 – 18,427 – 21,749 – 5
10. Petřvaldík (NJ) – 25,470 – 24,053 – 25,470 – 5
11. Jistebník (NJ) – N – N – neplatný pokus – 5

Soupiska:
post – áčko – béčko – ženy

koš – Vladimír Konvička – Pavel Koval – Markéta Wolfová
savice – Vladimír Bílek – Jan Izvorský – Kamila Janošková
stroj – Jiří Ryška – Radomír Rusina – Jana Biskupová
béčka – Jan Bílek – Martin Březina – Kristýna Ryšková
rozdělovač – Jan Šigut – Luděk Juřica – Denisa Ryšková
levý proud – Michal Bílek – Michal Bílek – Barbora Šigutová
pravý proud – Rudolf Mališ – Aleš Vyvial – Zuzana Bílková

Průběžné pořadí MSL po 3. kole, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – body

1. Oprechtice – 116
2. Petřvaldík – 102
3. Bartovice A – 96
4. Větřkovice – 95
5. Prchalov – 80
6. Kozlovice – 73
7. Košatka – 69
8. Svinov A – 67
9. Písečná – 66
10. Stará Ves – 66
11. Mistřovice – 65
12. Svinov B – 61
13. Vrbice – 59
14. Bartovice B – 57
15. Metylovice – 56
16. Mošnov – 53
17. Kojkovice – 52
18. Karviná-Louky – 46
19. Malenovice – 43
20. Marklovice – 42
21. Kozmice A – 40
22. Lubno – 37
23. Kozmice B – 35
24. Plesná – 25

Průběžné pořadí MSL po 3. kole, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – body

1. Oprechtice – 74
2. Jistebník – 54
3. Metylovice – 52
4. Kozmice – 51
5. Bartovice – 51
6. Stará Ves – 44
7. Marklovice – 40
8. Petřvaldík – 36
9. Mistřovice – 36

Průběžné pořadí MSL po 3. kole, kategorie NAD 35 LET:
pořadí – družstvo – body

1. Oprechtice – 8
2. Metylovice – 6
3. Bartovice – 3
4. Malenovice – 1

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Komentáře jsou uzavřeny.