efecto de los alimentos sobre cialis €29.04

Již je to rok, co hasiči ovládli nohejbalový turnaj v Metylovicích.

Letos, ve stejném složení týmu – Libor a Radek Rusinovi + Easy jsme se chtěli pokusit o těžký úkol – obhájit vítězství. Druhý tým hasičů chtěl zlepšit umístění v loňském roce, kdy skončili na krásném posledním místě. V sestavě týmu hasičů s číslem DVĚ došlo k jedné změně, zraněného Kovalíka nahradil Saša Pyšík, dále tedy stejně jako loni, Honza Šigut a Aleš Vyvial.

Turnaje se opět zúčastnilo sedm týmů, stejně jako loni se hrálo každý s každým. Pokud jsem loni kritizoval pana Přibylu staršího, musím i letos, ikdyž mi bylo naznačováno, že to dělat nemám.
Pan Přibyla přišel na turnaj téměř poslední, když zjistil, jaký je hrací systém, byl jako jediný proti, chtěl hrát na dvě skupiny. A tak místo aby respektoval rozhodnutí všech ostatních, převlékl se a sportoval, naštvaně odešel a turnaje se nezúčastnil. Samozřejmě mu patří díky za reklamní předměty, které donesl jako ceny pro první tři týmy turnaje, rovněž za pohoštění po turnaji.

Krátce k turnaji. Viděli jsme celkem 21 zápasů, téměř všechny vyrovnané. Bylo na všech vidět obrovské nasazení, touha vyhrát a překazit hasičům druhé vítězství. Leč, naštěstí, se to nikomu nepodařilo a my se radujeme z obhajoby. Kdo ví, jestli za to může špek, který jsme si dávali před každým zápasem, protože jak se zpívá v jedné známe písničce, že jak není špeku, nejsu výkony! A nebo za to může pivečko, které jsme dostali od našeho početného fanklubu? Každopádně všem, kterým se naše hra líbila, kdo nám jen trochu fandil, MOC DĚKUJEME a za rok se pokusíme o hattrick. 🙂

Je to přece krásné si takhle zasportovat, vyblbnout se, zasoutěžit si, prostě pobavit se! Ale odcházet domů když není po našem? …

Ještě bychom chtěli poděkovat rodinným příslušníkům, že nás podporují, že nám umožňují trénovat, vše následně pořádně rozebrat. Bez nich bychom na vítězství nedosáhli. Moc si Vaší podpory vážíme a jsme za ni rádi.

„Dostupné“ soupisky a konečné pořadí turnaje:
1. místo – HASIČI 1 – 9 bodů- Libor Rusina, Radek Rusina, Jan Izvorský
2. místo – LHOTKA – 8 bodů – ???
3. místo – HASIČI 2 – 7 bodů – Saša Pyšík, Jan Šigut, Aleš Vyvial
4. místo – NOHEJBAL 1 – 7 bodů – Lukáš Matera, Luděk Matera, Milan Vyvial
5. místo – NOHEJBAL 2 – 6 bodů – Radek Ševčík, Pavel Minol, ???
6. místo – FOTBAL 1 – 4 body – Martin Němec, Petr Machů, Ondra Němec
7. místo – FOTBAL 2 – 1 bod – Radek Kulhánek, Lukáš Drastich, Zbyněk Drastich

Pro sdh-metylovice.info Jan Izvorský.

Komentáře jsou uzavřeny.