Tak a je to! Sečteno a podtrženo hvězdou roku se stává …

… počkejte si na zakončení :)

24. 10. TFA Guntramovice
Adéla Štandlová

17. 10. TFA Závišice
Martin Koliba, Adéla Štandlová, Jana Kolibová, Denisa Izvorská

17. 10. TFA Karviná
Martin Koliba, Adéla Štandlová, Jana Kolibová, Denisa Izvorská

16.10. Totman 2015
Jana Kolibová

3. 10. Memoriál Michala Pětroše
Zuzana Bílková

26. 9. Ostravice
Markéta Bílková,Kristýna Ryšková, Jana Kolibová, Lenka Lednická, Adéla Štandlová, Barbora Šigutová, Libor Rusina

19. 9. TFA Štramberk
Martin Koliba

12. 9. Jistebník
Pavel Kahánek, Markéta Bílková, Jan Izvorský, Kristýna Ryšková, Tomáš Matějný, Lenka Zátopková, Pavel Šigut, Martina Uhrová, Jan Šigut, Denisa Izvorská, Jiří Židek, Barbora Šigutová, Radim Tomášek

12. 9. Pstruží
Pavel Koval, Vladimír Bílek, Aleš Velička, Radim Tomášek, Luděk Juřica, Jiří Ryška, Radomír Rusina, Vladimír Konvička

6. 9. Ostravský maraton
Jan Izvorský, Denisa Izvorská, Jiří Židek, Barbora Šigutová, Michal Bílek, Jana Kolibová, Radka Hazuchová, Martin Koliba

6. 9. Proskovice
Kateřina Pečinková, Markéta Bílková, Lenka Veselská, Martina Uhrová, Adéla Štandlová, Jan Krejčí, Kateřina Growková, Hana Pastorková, Denisa Ryšková

5. 9. TFA Hať
Jana Kolibová

5. 9. Bartovice
Pavel Kahánek, Jan Izvorský, Tomáš Matějný

29. 8. Malenovice - noční
Kateřina Pečinková, Martina Orihelová, Jana Kolibová, Zuzana Bílková, Denisa Izvorská, Barbora Šigutová, Lenka Lednická

29. 8. Lhotka
Pavel Koval, Jan Izvorský, Aleš Velička, Pavel Šigut, Jan Šigut, Michal Bílek, Radim Tomášek, Libor Rusina

22. 8. Slezský maraton Dolní Lomná
Martin Březina

15. 8. TFA Slezská Harta
Jana Kolibová, Martin Koliba

15. 8. Stará Ves
Adéla Štandlová

15. 8. Soutěž netradičních družstev
Markéta Bílková, Jiří Izvorský, Helena Šigutová, Vladimír Bílek, René Bílek, Pavel Šigut st., 2 body Jan Bílek ml., 2 body Aleš Velička, Jan Šigut, Jan Bílek st., Petra Černochová, Lenka Šigutová, 2 body Zuzana Bílková, Jiří Juřica, Barbora Šigutová, Petr Bílek, Přemysl Mališ, Pavel Šigut ml., 2 body Michal Bílek, Pavel Suchan, Jan Eliáš, Gabriela Ryšková, Lenka Konvičková, Pavla Rusinová, Denisa Ryšková, Denisa Izvorská, Martina Uhrová, Pavel Koval, Jan Izvorský, Jirka Židek, Adam Lanča, Radim Tomášek

15. 8. Stará Ves
Pavel Koval, Vladimír Bílek, Aleš Velička, Radomír Rusina, Luděk Juřica, Michal Stibor, Radim Tomášek

8.8. Běhej lesy Bílá
Denisa Izvorská, Jana Kolibová, Zuzana Bílková

8. 8. Kujavy - noční
Jan Izvorský, Michal Červeň, Adam Lanča, Jiří Židek, Radim Tomášek

2. 8. Turzovka
Kateřina Pečinková, Kristýna Ryšková, Jana Kolibová, Martina Uhrová, Denisa Izvorská, Johana Palowská, Denisa Ryšková

1. 8. Vrbice
Pavel Koval, Vladimír Bílek, Aleš Velička, Jiří Ryška, Luděk Juřica, Radim Tomášek, Tomáš Pělucha

Zanechej komentář