Frýdek-Místek, 4.6.2017 – O víkendu se ve Frýdku-Místku konalo krajské kolo hry Plamen a dorostu.

Starší žáci v pátek absolvovali závod požárnické všestrannosti na trati kolem řeky Ostravice a v sobotu ostatní disciplíny na stadionu Slezan.

Celkové pořadí, kategorie STARŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – ZPV – št. dvojic – št. CTIF – št. 4×60m – pož. útok CTIF – pož. útok – body

1. Michálkovice (OV) – 23:28 (1.) – 51,50 (2.) – 71,23 (1.) – 39,13 (1.) – 53,56 (3.) – 25,03 (7.) – 15
2. Borová (OP) – 26:30 (3.) – 53,22 (3.) – 72,65 (2.) – 44,85 (8.) – 57,48 (4.) – 21,61 (1.) – 21
3. Staré Heřminovy (BR) – 34:23 (8.) – 51,31 (1.) – 76,53 (7.) – 41,66 (3.) – 58,77 (5.) – 22,07 (2.) – 26
4. Muglinov (OV) – 33:33 (7.) – 54,78 (7.) – 73,75 (3.) – 40,01 (2.) – 48,56 (1.) – 23,33 (6.) – 26
5. Těškovice (OP) – 24:55 (2.) – 54,12 (6.) – 73,76 (4.) – 44,53 (7.) – 58,77 (6.) – 23,02 (5.) – 30
6. Havířov Město (KI) – 29:38 (5.) – 53,28 (4.) – 76,06 (6.) – 42,62 (4.) – 70,05 (8.) – 22,84 (4.) – 31
7. Tísek (NJ) – 30:39 (6.) – 53,62 (5.) – 74,03 (5.) – 43,99 (6.) – 51,69 (2.) – 28,12 (9.) – 33
8. Trojanovice (NJ) – 40:22 (10.) – 55,02 (9.) – 76,76 (8.) – 47,77 (10.) – 66,74 (7.) – 22,16 (3.) – 47
9. Frýdek (FM) – 27:05 (4.) – 65,90 (12.) – 81,99 (10.) – 43,63 (5.) – 130,05 (11.) – 41,48 (12.) – 54
10. Těrlicko Hradiště (KI) – 42:30 (11.) – 54,78 (8.) – 78,89 (9.) – 46,31 (9.) – 103,91 (10.) – 25,86 (8.) – 55
11. Bruzovice (FM) – 34:41 (9.) – 65,47 (11.) – 97,58 (12.) – 51,23 (12.) – 70,65 (9.) – 32,25 (11.) – 64
12. Holčovice (BR) – 63:03 (12.) – 62,78 (10.) – 89,22 (11.) – 57,80 (11.) – 141,75 (12.) – 30,61 (10.) – 66

V neděli proběhlo krajské kolo v kategoriích dorostu, kde v družstvu dorostenek Frýdku nastoupila naše Katka Pečinková. Katka absolvovala běh na 100m překážek, psala test a při požárním útoku ji připadl post košařky. V celkovém hodnocení si pak odnesla stříbrnou medaili.
Na Mistrovství České republiky, které se uskuteční ve dnech 1.-5. července ve Zlíně postoupili starší žáci Michálkovic, dorostenci Nové Vsi, dorostenky Těškovic a vítězové kategorií jednotlivců – Filip Němec (Kyjovice), Vojtěch Zajac (Nošovice), Tomáš Žurovec (Frýdek), Ester Žišková (Staré Heřminovy), Anežka Švrčková (Raškovice) a Nikola Pětrošová (Frýdek).

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENCI:
pořadí – družstvo – test – 100m př. – štafeta – požární útok – body

1. Nová Ves (OV) – 1 (2.) – 94,65 (1.) – 65,25 (70,06.) – 2 (30,19.) – 31,43 (1.) – 6
2. Karviná-Hranice (KI) – 0 (1.) – 95,72 (2.) – 67,07 (64,99.) – 1 (34,93.) – 35,52 (3.) – 7
3. Raškovice (FM) – 2 (3.) – 102,95 (4.) – 73,15 (67,39.) – 4 (31,99.) – 28,91 (2.) – 13
4. Těškovice (OP) – 2 (3.) – 102,49 (3.) – 66,62 (66,33.) – 3 (37,16.) – 38,1 (4.) – 13

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENKY:
pořadí – družstvo – test – 100m př. – štafeta – požární útok – body

1. Těškovice (OP) – 0 (1.) – 99,38 (1.) – 67,34 (67,02.) – 1 (26,38.) – 26,03 (1.) – 4
2. Frýdek (FM) – 0 (1.) – 103,97 (4.) – 67,97 (67,38.) – 3 (27,71.) – 32,75 (2.) – 10
3. Stanislavice (KI) – 0 (1.) – 103,95 (3.) – 77,45 (73,22.) – 5 (37,29.) – 34,01 (3.) – 12
4. Tísek (NJ) – 1 (5.) – 100,9 (2.) – 68,12 (67,32.) – 2 (29,67.) – 37,51 (4.) – 13
5. Nová Ves (OV) – 0 (1.) – 107,13 (5.) – 69,81 (68,82.) – 4 (32,28.) – 42,43 (5.) – 15

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENCI-MLADŠÍ:
pořadí – závodník (družstvo) – test – 100m př. – dvojboj – test – součet pořadí

1. Filip Němec (Kyjovice, OP) – 20,89 (1.) – 19,54 (1.) – 0 (1.) – 3
2. Filip Kaloč (Nošovice, FM) – 22,96 (3.) – 20,17 (3.) – 0 (1.) – 7
3. Roman Luprich (Tísek, NJ) – 22,26 (2.) – 19,69 (2.) – 8 (5.) – 9
4. Roman Doboš (Heřmanice, OV) – 26,07 (5.) – 24,14 (4.) – 0 (1.) – 10
5. Tomáš Cárach (Staré Heřminovy, BR) – 24,56 (4.) – 27,53 (5.) – 3 (4.) – 13

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENCI-STŘEDNÍ:
pořadí – závodník (družstvo) – test – 100m př. – dvojboj – test – součet pořadí

1. Vojtěch Zajac (Nošovice, FM) – 18,44 (1.) – 18,00 (2.) – 0 (1.) – 4
2. Richard Matula (Hájov, NJ) – 19,17 (2.) – 18,19 (3.) – 0 (1.) – 6
3. Václav Florian Čech (Horní Datyně, OV) – 24,62 (4.) – 17,91 (1.) – 0 (1.) – 6
4. Lukáš Adamec (Komárov, OP) – 19,84 (3.) – 18,59 (4.) – 0 (1.) – 8
5. Jakub Binek (Rychvald, KI) – NP (5.) – 20,35 (5.) – DNS (5.) – 15

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENCI-STARŠÍ:
pořadí – závodník (družstvo) – test – 100m př. – dvojboj – test – součet pořadí

1. Tomáš Žurovec (Frýdek, FM) – 17,62 (1.) – 16,42 (1.) – 0 (1.) – 3
2. Jan Valica (Stanislavice, KI) – 19,09 (2.) – 17,46 (3.) – 0 (1.) – 6
3. David Záruba (Krnov, BR) – 19,92 (4.) – 17,13 (2.) – 0 (1.) – 7
4. Radek Pieš (Veřovice, NJ) – 19,78 (3.) – 17,50 (4.) – 0 (1.) – 8
5. Jan Hrbáček (Horní Datyně, OV) – 20,97 (5.) – 17,80 (5.) – 0 (1.) – 11
6. Jakub Vybrančík (Štěpánkovice, OP) – 23,42 (6.) – 19,90 (6.) – 1 (6.) – 18

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENKY-MLADŠÍ:
pořadí – závodnice (družstvo) – 100m př. – dvojboj – test – součet pořadí

1. Ester Žišková (Staré Heřminovy, BR) – 19,88 (1.) – 20,54 (1.) – 0 (1.) – 3
2. Hana Mrovcová (Borová, OP) – 21,21 (2.) – 21,43 (2.) – 0 (1.) – 5
3. Lucie Jurkovská (Heřmanice, OV) – 23,39 (3.) – 22,16 (4.) – 0 (1.) – 8
4. Dana Huvarová (Lubina, NJ) – 23,71 (4.) – 21,84 (3.) – 0 (1.) – 8
5. Petra Polachová (Řepiště, FM) – 24,24 (5.) – DNS (5.) – DNS (5.) – 15

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENKY-STŘEDNÍ:
pořadí – závodnice (družstvo) – 100m př. – dvojboj – test – součet pořadí

1. Anežka Švrčková (Raškovice, FM) – 18,06 (1.) – 18,69 (1.) – 0 (1.) – 3
2. Karolína Magerová (Komárov, OP) – 20,26 (2.) – 19,69 (2.) – 0 (1.) – 5
3. Ludmila Krausová (Rybí, NJ) – 21,20 (3.) – 22,45 (4.) – 0 (1.) – 8
4. Kateřina Řemínková (Krnov, BR) – 24,51 (5.) – 22,35 (3.) – 0 (1.) – 9
5. Nathalie Pavelková (Svinov, OV) – 24,09 (4.) – 23,10 (5.) – 0 (1.) – 10

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENKY-STARŠÍ:
pořadí – závodnice (družstvo) – 100m př. – dvojboj – test – součet pořadí

1. Nikola Pětrošová (Frýdek, FM) – 18,78 (1.) – 19,45 (1.) – 0 (1.) – 3
2. Nikol Baladová (Bobrovníky, OP) – 20,52 (2.) – 20,09 (3.) – 0 (1.) – 6
3. Pavla Semianová (Krnov, BR) – 20,69 (3.) – 19,78 (2.) – 0 (1.) – 6
4. Anna Svobodová (Horní Datyně, KI) – 22,04 (4.) – 21,04 (4.) – 0 (1.) – 9
5. Simona Pelikánová (Fulnek, NJ) – 22,57 (5.) – 21,08 (5.) – 0 (1.) – 11
6. Magdaléna Korhelová (Rychvald, KI) – 28,23 (6.) – 23,31 (6.) – 0 (1.) – 13

100 m př., kategorie DOROSTENCI:
pořadí – závodník (družstvo) – čas

1. Tomáš Žurovec (Frýdek, FM) – starší – 17,62
2. Petr Martuš (Nová Ves, OV) – družstva – 17,89
3. Miroslav Musiol (Nová Ves, OV) – družstva – 17,93
4. David Staněk (Karviná-Hranice, KI) – družstva – 18,01
5. Jaroslav Dolech (Raškovice, FM) – družstva – 18,12
6. Vojtěch Zajac (Nošovice, FM) – střední – 18,44
7. Michal Frič (Nová Ves, OV) – družstva – 18,76
8. Lukáš Samec (Raškovice, FM) – družstva – 18,88
9. Petr Šebesta (Karviná-Hranice, KI) – družstva – 19,01
10. Jan Valica (Stanislavice, KI) – starší – 19,09
11. Richard Matula (Hájov, NJ) – střední – 19,17
12. Lukáš Hudec (Karviná-Hranice, KI) – družstva – 19,4
13. Vojtěch Čeřenský (Karviná-Hranice, KI) – družstva – 19,44
14. David Binar (Těškovice, OP) – družstva – 19,49
15. Matyáš Lefner (Nová Ves, OV) – družstva – 19,68
16. Patrik Lindovský (Těškovice, OP) – družstva – 19,69
17. Radek Pieš (Veřovice, NJ) – starší – 19,78
18. Lukáš Adamec (Komárov, OP) – střední – 19,84
19. Michal Sud (Karviná-Hranice, KI) – družstva – 19,86
20. David Záruba (Krnov, BR) – starší – 19,92
21. Radan Sroka (Těškovice, OP) – družstva – 20,31
22. Maxim Rokosz (Nová Ves, OV) – družstva – 20,39
23. Filip Němec (Kyjovice, OP) – mladší – 20,89
24. Jan Hrbáček (Horní Datyně, OV) – starší – 20,97
25. Ondřej Bobrovský (Nová Ves, OV) – družstva – 21,11
26. Lukáš Bilrger (Raškovice, FM) – družstva – 21,17
27. Filip Vitoň (Karviná-Hranice, KI) – družstva – 21,29
28. Vilém Krayzel (Těškovice, OP) – družstva – 21,31
29. Jakub Michalski (Karviná-Hranice, KI) – družstva – 21,43
30. Filip Dlouhý (Těškovice, OP) – družstva – 21,69
31. Miroslav Kačandy (Raškovice, FM) – družstva – 22,01
32. Roman Luprich (Tísek, NJ) – mladší – 22,26
33. Daniel Pětroš (Raškovice, FM) – družstva – 22,77
34. Filip Kaloč (Nošovice, FM) – mladší – 22,96
35. Jakub Vybrančík (Štěpánkovice, OP) – starší – 23,42
36. Tomáš Cárach (Staré Heřminovy, BR) – mladší – 24,56
37. Václav Florian Čech (Horní Datyně, OV) – střední – 24,62
38. Roman Doboš (Heřmanice, OV) – mladší – 26,07
39. Marek Skotnica (Raškovice, FM) – družstva – 27,5
40. Richard Krč (Těškovice, OP) – družstva – 46,6
41. Jakub Binek (Rychvald, KI) – střední – NP

100 m př., kategorie DOROSTENKY:
pořadí – závodnice (družstvo) – čas

1. Anežka Švrčková (Raškovice, FM) – střední – 18,06
2. Kristýna Tessarzová (Těškovice, OP) – družstva – 18,68
3. Nikola Pětrošová (Frýdek, FM) – starší – 18,78
4. Petra Sýkorová (Těškovice, OP) – družstva – 18,86
5. Daniela Nohlová (Tísek, NJ) – družstva – 19,29
6. Eliška Zajíčková (Tísek, NJ) – družstva – 19,31
7. Nikola Kaňoková (Frýdek, FM) – družstva – 19,66
8. Klára Rusinová (Frýdek, FM) – družstva – 19,69
10. Ester Žišková (Staré Heřminovy, BR) – mladší – 19,88
9. Markéta Kalová (Stanislavice, KI) – družstva – 19,88
11. Karolína Lefnerová (Nová Ves, OV) – družstva – 19,93
12. Adéla Nosková (Těškovice, OP) – družstva – 19,96
13. Anna Krayzlová (Těškovice, OP) – družstva – 20,07
14. Kristýna Kačandyová (Frýdek, FM) – družstva – 20,07
15. Dorota Grzegorzová (Stanislavice, KI) – družstva – 20,17
16. Alexandra Urbanczyková (Stanislavice, KI) – družstva – 20,18
17. Karolína Magerová (Komárov, OP) – střední – 20,26
18. Liliana Frischová (Nová Ves, OV) – družstva – 20,38
19. Nikol Baladová (Bobrovníky, OP) – starší – 20,52
20. Eliška Ludvíková (Tísek, NJ) – družstva – 20,63
21. Pavla Semianová (Krnov, BR) – starší – 20,69
22. Michaela Krayzlová (Tísek, NJ) – družstva – 20,69
23. Adéla Dohnalová (Tísek, NJ) – družstva – 20,98
24. Ludmila Krausová (Rybí, NJ) – střední – 21,2
25. Hana Mrovcová (Borová, OP) – mladší – 21,21
26. Marie Maguláková (Frýdek, FM) – družstva – 21,52
27. Aneta Bittnerová (Nová Ves, OV) – družstva – 21,53
28. Kateřina Švejdová (Tísek, NJ) – družstva – 21,65
29. Tereza Martynková (Stanislavice, KI) – družstva – 21,65
30. Julie Grygarová (Těškovice, OP) – družstva – 21,81
31. Anna Svobodová (Horní Datyně, OV) – starší – 22,04
32. Gabriela Martynková (Stanislavice, KI) – družstva – 22,07
33. Tereza Bůžková (Nová Ves, OV) – družstva – 22,09
34. Lenka Satková (Těškovice, OP) – družstva – 22,32
35. Simona Pelikánová (Fulnek, NJ) – starší – 22,57
36. Pavla Bartková (Frýdek, FM) – družstva – 23,03
37. Adéla Bobrovská (Nová Ves, OV) – družstva – 23,2
38. Karin Glacová (Stanislavice, KI) – družstva – 23,21
39. Denisa Senková (Tísek, NJ) – družstva – 23,27
40. Lucie Jurkovská (Heřmanice, OV) – mladší – 23,39
41. Dana Huvarová (Lubina, NJ) – mladší – 23,71
42. Nathalie Pavelkova (Svinov, OV) – střední – 24,09
43. Petra Polachová (Řepiště, FM) – mladší – 24,24
44. Kateřina Pečinková (Frýdek, FM) – družstva – 24,41
45. Denisa Palčovičová (Nová Ves, OV) – družstva – 24,47
46. Kateřina Řemínková (Krnov, BR) – střední – 24,51
47. Zuzana Klegová (Stanislavice, KI) – družstva – 24,64
48. Patricie Sýkorová (Těškovice, OP) – družstva – 25,96
49. Ivana Vlasáková (Frýdek, FM) – družstva – 26,36
50. Magdaléna Korhelová (Rychvald, KI) – starší – 28,23

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Zanechej komentář