Raškovice, 10.9.2017 – Aby toho nebylo o víkendu málo, svou účast jsme měli i na nedělním Raškovickém čtvrtmaratónu.

Pořadatelem závodu byla obec Raškovice a TJ Slezan Frýdek-Místek. Na 58 mužů a 24 žen čekaly dva asfaltové okruhy v celkové délce 10,55 km (převýšení 190 metrů), běhy dětí a dorostu se uskutečnily na tratích od 150 do 1000 metrů. V kategorii mužů do 34 let náš Martin Březina obsadil 12. místo za čas 52:41 min.

Celkové pořadí, kategorie MUŽI DO 34 LET:
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Hlavatík Jan (Racing Olešná FM) – 40:02
2. Raška Daniel (Slezan FM) – 40:14
3. Peter Tomáš (Beskydští nomádi) – 42:02
4. Buba Michal (MK Seitl Ostrava) – 42:47
5. Kučírek Vojtěch (TJ Sokol Dobrá) – 44:04
6. Konderla Jakub (1. Běžecký Jablunkov) – 45:12
7. Tyleček Václav (Neběžecký kroužek) – 45:17
8. Maťaťa Viktor (Tuláci FM - Raškovice) – 45:29
9. Burda Filip (SDH Kateřinky) – 45:44
10. Bernard Adam (Frenštát p. R.) – 46:17
11. Sonnek Václav (Raškovice) – 50:18
12. Březina Martin (SDH Metylovice) – 52:41
13. Pavliska Jakub (BBFM) – 54:43
14. Tarana Jan Adam (Mattoni Free Run) – 57:06
15. Klega Lukáš (SDH Raškovice) – 57:31

Celkové pořadí, kategorie MUŽI 35-44 LET:
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Skoták David (Run2BeFit) – 39:48
2. Kaleta Daniel (Hrádek) – 41:31
3. Kašpařík Tomáš (SK Přerov) – 42:08
4. Bernatík Lukáš (Hukvaldy) – 43:13
5. Sasyn Kamil (1. Běžecký Jablunkov) – 44:08
6. Pietrzyk Rostislav (FMT Group) – 44:59
7. Lipták Radim (Pepa Team FM) – 45:48
8. Bebek Pavel (FM) – 46:18
9. Kohut Michal (Dolní Domaslovice) – 46:59
10. Kožusznik Marek (Vělopolí) – 49:02
11. Kuncek Jaroslav (MK Seitl Ostrava) – 49:43
12. Ernst Tomáš (1. Běžecký Jablunkov) – 50:21
13. Opatrný Zdeněk (Raškovice) – 50:49
14. Hruška Petr (Vojkovice) – 51:27
15. Foldyna Jiří (SK SAFT) – 52:00
16. Pohludka Roman (FBC Pražmo) – 52:26
17. Popelář Zděněk (Slezan FM) – 52:43
18. Glos Jaroslav (TJ Tyra) – 57:10
19. Svák Martin (FM) – 58:05
20. Bartoň Jiří (B+B) – 59:27
21. Helstein Michal (Helmy FM) – 60:19
22. Fridrich Jiří (FM) – 60:36
23. Hrabec Martin (SDH Raškovice) – 69:57
Celkové pořadí, kategorie MUŽI 45-54 LET:
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Šindelek Vladan (Pržno) – 39:58
2. Škapa Marek (MK Seitl Ostrava) – 41:18
3. Šindelek Dan (MK Seitl Ostrava) – 42:27
4. Helcel Richard (BK SAK Karviná) – 42:38
5. Peterek Libor (1. Běžecký Jablunkov) – 46:37
6. Lubojacki Kamil (1. Běžecký Jablunkov) – 47:36
7. Hlavač Pavel (Šenov) – 49:53
8. Vernarský Jaroslav (Pepa team FM) – 51:49
9. Burkovič Radim (B+B) – 53:59
10. Lysek Miroslav (Pepa team FM) – 56:08
11. Pecha Vladan (Pepa team FM) – 58:15

Celkové pořadí, kategorie MUŽI 55-64 LET:
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Kučírek Petr (Třinec) – 43:47
2. Slowioczek Roman (MK Seitl Ostrava) – 45:21
3. Mikloš Libor (Beskydští Nomádi) – 48:25
4. Březina Ladislav (MK Seitl Ostrava) – 52:03
5. Vyzina František (Slezan FM) – 56:16
6. Martinák Zdeněk (Slezan FM) – 61:08
7. Dužík Vladimír (SDH Frýdek) – 61:19
8. Švrček Jiří (Ostrava) – 66:05

Celkové pořadí, kategorie MUŽI NAD 65 LET:
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Dědek Beskydský (Klub důchodců) – 62:26

Celkové pořadí, kategorie ŽENY DO 34 LET:
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Rašková Iveta (Slezan FM) – 43:04
2. Siebeltová Veronika (Slezan FM) – 44:19
3. Galaczová Eva (1. Běžecký Jablunkov) – 44:25
4. Sikorová Markéta (1. Běžecký Jablunkov) – 46:51
5. Peterková Hana (1. Běžecký Jablunkov) – 48:40
6. Lubojacká Ivana (1. Běžecký Jablunkov) – 49:37
7. Pěchová Adéla (Oprechtice) – 49:45
8. Londová Zuzana (SK Černé plíce) – 51:14
9. Zárubová Pavla (FM) – 52:52
10. Kojdecká Jarmila (Team GB) – 57:02
11. Ohrádková Lenka (Šenov) – 58:28
12. Pišová Alice (Slezan FM) – 63:04
13. Žišková Vendula – DNF

Celkové pořadí, kategorie ŽENY NAD 35 LET:
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Zbořilová Ivana (BK SAK Karviná) – 46:58
2. Masná Pavlína (Janovice) – 52:51
3. Travníčková Ludmila (Pepa team FM) – 53:56
4. Sasynová Jana (1. Běžecký Jablunkov) – 56:21
5. Říhová Dita (Frýdlant n. O.) – 57:58
6. Klimasová Martina (Run2BeFit) – 60:23
7. Vývodová Hana (Run2BeFit) – 61:23
8. Maštalířová Klára (Slezan FM) – 61:39
9. Sváková Martina (FM) – 67:17
10. Helsteinová Vladimíra (Run2BeFit) – 70:59
11. Pavelková Pavla (Baška) – 73:58

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENCI (2000-2001, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Spilka Marek (Slezan FM) – 2:54
2. Szymala Tomáš (Slezan FM) – 3:00
3. Lisník Petr (Slezan FM) – 3:09
4. Macejko Vojtěch (ZŠ Morávka) – 4:12

Celkové pořadí, kategorie STARŠÍ ŽÁCI (2002-2003, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Hlavačka Thomas (Slezan FM) – 2:48
2. Stankov Patrik (Slezan FM) – 2:51
3. Pavelek Jiří (Slezan FM) – 3:08
4. Dokoupil Adam (Slezan FM) – 3:10
5. Dorotík Robin (Slezan FM) – 3:17
6. Vlk Lukáš (Slezan FM) – 3:46
7. Míček Alex (ZŠ Raškovice) – 4:08
8. Hlisník Jiří (ZŠ Raškovice) – 4:28
9. Hrabec Jan (ZŠ Raškovice) – 4:31
10. Holinka Marek (ZŠ Raškovice) – 4:33

Celkové pořadí, kategorie MLADŠÍ ŽÁCI (2004-2005, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Szkatula František (1. Běžecký Jablunkov) – 3:05
2. Pavelek Ondřej (Slezan FM) – 3:08
3. Göttlicher Dominik (Slezan FM) – 3:14
4. Bednář David (Slezan FM) – 3:16
5. Škapa Jakub (Slezan FM) – 3:25
6. Szcerba Vojtěch (TJ Třinecké železárny) – 3:26
7. Honěk Adam (Slezan FM) – 3:27
8. Hájovský Josef (Slezan FM) – 3:30
9. Pavelek Vojtěch (Slezan FM) – 3:30
10. Vlk Martin (Slezan FM) – 3:44
11. Niemczyk Alan (TJ Třinecké železárny) – 3:45
12. Grzych Oliver (Slezan FM) – 3:52
13. Mališ Šimon (ZŠ Dobrá) – 3:59
14. Zubek Radim (Raškovice) – 4:08

Celkové pořadí, kategorie CHLAPCI (2006-2007, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Folwarczny Dawid (1. Běžecký Jablunkov) – 3:22
2. Turek Vojtěch (1. Běžecký Jablunkov) – 3:23
3. Jányš Jakub (Slezan FM) – 3:24
4. Jarolím Filip (Atletika Poruba) – 3:35
5. Peřina Rostislav (Ostravice) – 3:40
6. Helstein Tobiáš (Slezan FM) – 3:49
7. Říha Prokop (Slezan FM) – 3:51
8. Šelong Vojtěch (Slezan FM) – 3:55
9. Kohut Matěj (Raškovice) – 3:59
10. Mališ Eduard (Slezan FM) – 4:00
11. Surma Martin (LSK FM) – 4:03
12. Novák Vojtěch (Slezan FM) – 4:10
13. Ebr Pavel (Slezan FM) – 4:13
14. Mynář Martin (Slezan FM) – 4:18
15. Mrázek Tomáš (Slezan FM) – 4:19

Celkové pořadí, kategorie CHLAPCI (2008-2009, 500m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Kulich Vojtěch (1. Běžecký Jablunkov) – 1:41
2. Samiec Jakub (1. Běžecký Jablunkov) – 1:45
3. Kubík Ondřej (SSK Vítkovice) – 1:48
4. Popelář Filip (Slezan FM) – 1:49
5. Krčil Vojtěch (Slezan FM) – 1:49
6. Holub Kryštof (Slezan FM) – 1:50
7. Kolecký Pavel (Slezan FM) – 1:51
8. Holubčík Ondřej (Slezan FM) – 1:52
9. Škapa Tomáš (Slezan FM) – 1:53
10. Hraško Tomáš (Slezan FM) – 1:54
11. Václavík Šimon (Slezan FM) – 1:56
12. Jányš Albert (Lískovec) – 2:00
13. Gorgoš Radim (Slezan FM) – 2:06
14. Myška Miroslav (Slezan FM) – 2:08
15. Strakoš Michal – 2:09
16. Szkatula Václav (1. Běžecký Jablunkov) – 2:10
17. Prokop Tomáš (Janovice) – 2:11
18. Serafin Tomáš (ZŠ Raškovice) – 2:14
19. Gurnik Václav (ZŠ Raškovice) – 2:24
20. Kutěj Václav (ZŠ Raškovice) – 2:27
21. Novotný Jan (Slezan FM) – 2:30
22. Soročin Ladislav (Morávka) – 2:32
23. Novák Matěj (ZŠ Raškovice) – 2:36

Celkové pořadí, kategorie CHLAPCI (2010 a mladší, 150m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Mynarz Ondřej (Slezan FM) – 0:29
2. Cholewa Robert (MFK Havířov) – 0:30
3. Bakota Tomáš (Slezan FM) – 0:31
4. Bernatík Matyáš (Hukvaldy) – 0:31
5. Brázda Josef (Slezan FM) – 0:32
6. Milata Alexandr (Slezan FM) – 0:32
7. Pavelka Lucas (Slezan FM) – 0:32
8. Soročin Antonín (Morávka) – 0:33
9. Tyleček Jiří (Slezan FM) – 0:34
10. Hájovský Jakub (Jump Sport FM) – 0:35
11. Ťahan Alexandr (Slezan FM) – 0:36
12. Kurečka Tomáš (Raškovice) – 0:37
13. Kubina Martin (Ostravice) – 0:38
14. Kurovský Martin (Brno) – 0:39
15. Samiec Matěj (1. Běžecký Jablunkov) – 0:42
16. Funiok Šimon (Sedliště) – 0:43
17. Cecava Patrick (Slezan FM) – 0:44
18. Žilinský Filip (Slezan FM) – 0:48
19. Václavík Jakub (Slezan FM) – 0:50
20. Meca Víťa – 0:55
21. Novotný Štěpán (Skalice) – 0:58
22. Ševčík Štepán – 1:01
23. Novák Jakub – 1:06
24. Čuba Oliver (FM) – 1:07
25. Pastorek Petr – 1:13
26. Foldyna Jan (SDH Bystré) – 1:15
27. Soročin Josef (Morávka) – 1:16
28. Hlista Jiří (Ostravice) – 1:21
29. Tyleček Ondřej (FM) – 1:27
30. Mikloš Matěj – 1:36

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENKY (2000-2001, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Kopcová Eliška (Slezan FM) – 3:14
2. Sikorová Markéta (1. Běžecký Jablunkov) – 3:15
3. Dokoupilová Anna (Slezan FM) – 3:19
4. Kotásková Tereza (Slezan FM) – 3:26
5. Slámová Nikola (Slezan FM) – 3:32
6. Lojkásková Adéla (Slezan FM) – 4:01

Celkové pořadí, kategorie STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2002-2003, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Ningerová Klára (Slezan FM) – 3:14
2. Mynářová Amálie (Slezan FM) – 3:30
3. Žurovcová Magda (Slezan FM) – 3:30
4. Panková Denisa (Slezan FM) – 3:31
5. Buczková Beáta (Slezan FM) – 3:35
6. Jurečková Daniela (Slezan FM) – 3:39
7. Turková Klára (1. Běžecký Jablunkov) – 4:11
8. Štalzerová Aneta (Slezan FM) – 4:34

Celkové pořadí, kategorie MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2004-2005, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Cagašová Anna (Slezan FM) – 3:06
2. Ťahanová Viktorie (Slezan FM) – 3:25
3. Vilčková Karolína (Slezan FM) – 3:28
4. Ernstová Natálie (1. Běžecký Jablunkov) – 3:33
5. Kulichová Klaudie (1. Běžecký Jablunkov) – 3:34
6. Čmielová Johana (1. Běžecký Jablunkov) – 3:34
7. Kotásková Bára (Raškovice) – 3:42
8. Kluzová Michaela (TJ TŽ Třinec) – 3:45
9. Bizoňová Kristýna (Slezan FM) – 3:46
10. Kozlová Valentýna (Slezan FM) – 3:47
11. Bednářová Jana (Slezan FM) – 3:56
12. Ševčíková Johana (Ultrasta) – 4:09
13. Krasulová Lucie (Slezan FM) – 4:10
14. Maťaťová Kristýna (Raškovice) – 4:12
15. Maštalířová Hana (Slezan FM) – 4:14
16. Zwrtková Adéla (TJ TŽ Třinec) – 4:15
17. Boboková Nikola (Slezan FM) – 4:16
18. Štefková Michaela (AK EZ Kopřivnice) – 5:22

Celkové pořadí, kategorie DÍVKY (2006-2007, 1000m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Václavíková Anna (Slezan FM) – 3:33
2. Hrčková Julie (Slezan FM) – 3:38
3. Mendreková Kateřina (TJ Jäkl Karviná) – 3:39
4. Bystřičanová Barbora (Slezan FM) – 3:42
5. Čmielová Barbora (1. Běžecký Jablunkov) – 3:45
6. Ningerová Barbora (Slezan FM) – 3:51
7. Prokopová Eliška (Janovice) – 3:52
8. Kolčařová Nela (Slezan FM) – 3:53
9. Glosová Kateřina (TJ TŽ Třinec) – 3:53
10. Jurošová Lucie (Slezan FM) – 3:54
11. Ningerová Hana (Slezan FM) – 3:56
12. Boboková Michaela (Slezan FM) – 4:09
13. Glosová Anna (TJ TŽ Třinec) – 4:16
14. Kožuchová Nela (Slezan FM) – 4:29
15. Babulíková Ema (Raškovice) – 4:42
16. Javorová Sára (Raškovice) – 5:15
17. Babulíková Anna (Raškovice) – 5:23
18. Čubová Beáta (FM) – 5:31

Celkové pořadí, kategorie DÍVKY (2008-2009, 500m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Petrová Gabriela (Slezan FM) – 1:49
2. Bartoňová Viktorie (Slezan FM) – 1:50
3. Kubinová Michaela (Slezan FM) – 1:51
4. Burkovičová Ellen (Slezan FM) – 1:54
5. Opatrná Veronika (Slezan FM) – 1:56
6. Štefková Nela (AK EZ Kopřivnice) – 1:57
7. Bártková Julie (SSK Vítkovice) – 1:58
8. Říhová Eliška (Slezan FM) – 2:03
9. Mališová Ester (Slezan FM) – 2:06
10. Spilková Ema (Slezan FM) – 2:07
11. Vepřeková Julie (Slezan FM) – 2:07
12. Bernatíková Eliška (Hukvaldy) – 2:08
13. Peřinová Marie (Run2BeFit) – 2:09
14. Milotová Anna (LSK-FM) – 2:10
15. Bonková Stela (Raškovice) – 2:11
16. Kurečková Karolína (Raškovice) – 2:13
17. Skaličková Markéta (Slezan FM) – 2:14
18. Maršálková Aneta (Slezan FM) – 2:14
19. Faranová Eliška (Slezan FM) – 2:15
20. Brázdová Kristýna (Slezan FM) – 2:15
21. Surmová Ema (LSK-FM) – 2:16
22. Michlová Karolína (TJ Jäkl Karviná) – 2:18
23. Vaňková Viktorie (Slezan FM) – 2:18
24. Pánková Šarlota (Vyšní Lhoty) – 2:19
25. Kovalová Tereza (Slezan FM) – 2:22
26. Bizoňová Marie (Slezan FM) – 2:26
27. Naji Hmoodová Tamara (Slezan FM) – 2:31
28. Bártková Jolana – 2:52
29. Naji Hmoodová Kamila (Slezan FM) – 2:56

Celkové pořadí, kategorie DÍVKY (2010 a mladší, 150m):
pořadí – závodník – družstvo – čas

1. Šteinigerová Lucie (SKK Vítkovice) – 0:29
2. Ernstová Nikol (1. Běžecký Jablunkov) – 0:30
3. Münsterová Johana (Slezan FM) – 0:31
4. Fridrichová Nela (Slezan FM) – 0:32
5. Novotná Barbora (ZŠ Raškovice) – 0:33
6. Kožuchová Laura (Slezan FM) – 0:33
7. Jurošová Sabina (Slezan FM) – 0:34
8. Mecová Markéta – 0:34
9. Křístková Viktorie (Slezan FM) – 0:35
10. Foldynová Nikol (Slezan FM) – 0:35
11. Pastorková Amélie (Slezan FM) – 0:36
12. Běčáková Erika (Slezan FM) – 0:36
13. Kolčařová Lucie (Slezan FM) – 0:36
14. Münsterová Michalea (Slezan FM) – 0:37
15. Kubulusová Valerie (Slezan FM) – 0:37
16. Buchalová Viktorie (Slezan FM) – 0:38
17. Grzychová Gabriela (Slezan FM) – 0:38
18. Ševčíková Rozárka – 0:38
19. Šištíková Sofinka (Slezan FM) – 0:39
20. Mališová Veronika (Slezan FM) – 0:39
21. Faranová Tereza (Slezan FM) – 0:40
22. Sváková Michaela (Slezan FM) – 0:41
23. Holubčíková Isabela (Slezan FM) – 0:44
24. Damska Elen (Slezan FM) – 0:45
25. Helsteinová Ela (Slezan FM) – 0:46
26. Novotná Marie (MŠ Raškovice) – 0:49
27. Vaňková Adriana – 0:50
28. Běčáková Isabel (LSK-FM) – 0:57
29. Mališová Ema (Slezan FM) – 1:01
30. Bubová Stela (Ostrava) – 1:27
31. Sváková Mariana (Slezan FM) – 1:35
32. Mynarzová Magdaléna (Slezan FM) – 1:39
33. Foldynová Daniela – 1:42
34. Strakošová Vendula – 1:45
35. Říhová Barbora (Frýdlant n.O.) – 1:51
36. Zbořilová Elena (BK SAK Karviná) – 2:00

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Zanechej komentář