Fryčovice, 7.4.2018 – Stejně jako loni se i letos naše TFA soutěž prolínala s fryčovickou obdobou podzimního ZPV. (Bezděčně se mi teď vybavilo “Z PLR do MLR jel jsem do ČSSR…”).

A jelikož tento závod nechceme nechávat bez naší účasti, nezbylo nic jiného než “vykomunikovat, zmanagovat, zlogistikovat”, odběhnout a jet. (Tímto děkuji panu Hajduškovi a Kovalíkovi za spoluúčast.)

Fotogalerii najdete ZDE.

Do Fryček přijíždíme asi půl hodiny před naším startem, což je tak akorát na všechny potřebné úkony. Než děcka začnou hromadně nervóznět a klást nesmyslné dotazy (”Co když to nedáme?”), už jsou na trati v pořadí družstev: TOTEMI (Tom, Terka, Míša), VÍTONTO (Vítek, Ondra, Tomík), LUNAST (Lucka, Naty, Stellča) a starší KTM (Katka, Toňa, Moňa). Určité naděje vkládáme hlavně do prvně a posledně jmenovaného, ale zatím o tom nemluvíme nahlas.

TOTEMI přibíhají celkem záhy, dle svých slov nedali jen střelbu ze vzduchovky, jinak vše bez chyb. Kromě toho, že byli málo udýchaní, se jim tedy nedá nic vyčíst.

U VÍTONTA a LUNASTU to červenou barvou v obličeji zachraňuje aspoň Tomík, resp. Naty se Stellčou, a Lucka je dokonce zpocená! Ale chyb nasekali podstatně víc, takže se žádné extra překvapení asi konat nebude. KTM vypadají spokojeně, ale bez chyb to taky nebylo. No uvidíme.

Občerstvujeme se, někteří obědvají, a jelikož mezitím z trati přibíhá poslední mládežnické družstvo, čekáme na vyhodnocení. To čekání bylo delší než bylo slibováno, ale vyplatilo se. TOTEMI si odvezli krásné 5. místo a balíček bonbonů.

Tak příští rok ve Fryčovicicích na viděnou!

Celkové pořadí, kategorie MLADŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – výsledný čas – body

1. Mniší A (Kulíšci) – 16:10 – 18
2. Mniší B (Agdoši) – 13:18 – 17
3. Raškovice B (Rašáci) – 16:53 – 17
4. Hukvaldy C – 13:18 – 16
5. Metylovice A (Totemi) – 14:57 – 16
6. Lučina – 15:11 – 16
7. Těrlicko Hradiště A – 15:47 – 16
8. Lhotka (Princezny) – 19:20 – 15
9. Raškovice A (Ašíko) – 20:39 – 15
10. Těrlicko Hradiště B – 14:54 – 14
11. Hukvaldy A (Gepardi) – 15:44 – 14
12. Brušperk A – 18:39 – 14
13. Řepiště A (Hasíci) – 18:48 – 14
14. Pržno C – 19:28 – 14
15. Metylovice B (Vítonto) – 19:33 – 14
16. Pržno B – 19:43 – 14
17. Pržno A – 17:10 – 13
18. Komorní Lhotka (Prďolové) – 18:13 – 13
19. Hukvaldy B (Stonožky) – 18:42 – 13
20. Metylovice C (Lunast) – 18:52 – 13
21. Sedliště B – 25:27 – 13
22. Dvorníky – 25:52 – 13
23. Bruzovice (Brusle) – 19:13 – 12
24. Lubno B (Šmoulové) – 21:18 – 12
25. Sedliště A – 23:12 – 12
26. Brušperk B (Simpsnovi) – 23:30 – 11
27. Fryčovice A – 25:29 – 11
28. Raškovice C (Braňáci) – 22:56 – 10
29. Lubno A (Ještěrky) – 26:43 – 10

Mladší A: střelba ze vzduchovky 0/6, uzlování 3/3, topografie 4/4, první pomoc 3/3, požární ochrana 3/3, hod granátem na cíl 3/3
Mladší B: střelba ze vzduchovky 1/6, uzlování 2/3, topografie 4/4, první pomoc 3/3, požární ochrana 3/3, hod granátem na cíl 1/3
Mladší C: střelba ze vzduchovky 0/6, uzlování 2/3, topografie 4/4, první pomoc 3/3, požární ochrana 3/3, hod granátem na cíl 1/3

Celkové pořadí, kategorie STARŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – výsledný čas – body

1. Raškovice C (Princezny) – 20:30 – 25
2. Nová Ves A (Parlblbáci) – 15:08 – 24
3. Raškovice B (Sopčáci) – 19:45 – 24
4. Těrlicko Hradiště – 13:26 – 23
5. Fryčovice B (Fryčovjáci) – 17:54 – 23
6. Bruzovice B (Jabado) – 18:13 – 23
7. Těrlicko Hradiště C – 22:50 – 23
8. Pržno A – 24:09 – 23
9. Brušperk B (Damato) – 17:00 – 22
10. Lučina A – 17:37 – 22
11. Komorní Lhotka A (Ligočanky) – 17:39 – 22
12. Dvorníky B – 18:17 – 22
13. Lhotka A (Ocasi) – 20:17 – 22
14. Rychaltice A (Dvě plus jedna) – 22:32 – 22
15. Bruzovice A (Famfrlové) – 14:35 – 21
16. Fryčovice C (Gumídci) – 20:16 – 21
17. Dolní Domaslavice A (Bufíčci) – 22:20 – 21
18. Řepiště A (Hranolky) – 18:30 – 20
19. Řepiště B (Párci) – 18:48 – 20
20. Metylovice (KTM) – 19:05 – 20
21. Lhotka B (King Heel) – 19:45 – 20
22. Komorní Lhotka B (Prudiči) – 21:01 – 20
23. Řepiště C (Řízci) – 16:20 – 19
24. Raškovice A (Pohoda crew) – 19:23 – 19
25. Dvorníky A – 21:42 – 19
26. Těrlicko Hradiště B – 17:54 – 18
27. Sedliště A – 19:47 – 18
28. Lubno A (6IX9INE) – 20:53 – 18
29. Fryčovice A (Kofola) – 21:25 – 18
30. Brušperk A (Bloňďatí pašíci) – 26:24 – 18
31. Bruzovice C (Zumilend) – 40:41 – 18
32. Nová Ves C – 19:03 – 16
33. Lubno B (Lenochodi) – 22:56 – 16
34. Nová Ves B – 20:40 – 13

Starší: střelba ze vzduchovky 1/6, uzlování 3/3, topografie 7/7, přeskok 1,8m 2/3, první pomoc 3/3, požární ochrana 3/3, hod granátem na cíl 1/3

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENCI:
pořadí – závodník – výsledný čas – body

1. Jan Čajánek (Lubno) – 13:55 – 20
2. Marek Grzegorz (Komorní Lhotka) – 14:13 – 20
3. Mikuláš Vyhňák (Brušperk) – 14:22 – 19
4. Dalibor Hranický (Fryčovice) – 16:06 – 19
5. Adrian Kalus (Fryčovice) – 17:18 – 19
6. Václav Sopčák (Pržno) – 19:03 – 19
7. Ondřej Šťastný (Pržno) – 16:40 – 18
8. Ondra Guziur (Lučina) – 17:36 – 18
9. Dalibor Jursa (Pržno) – 20:58 – 18
10. Dominik Fišer (Pržno) – 24:33 – 18
11. Pavel Novotný (Bruzovice) – 14:28 – 17
12. Lukáš Janek (Pržno) – 22:41 – 17
13. Michal Chovanec (Raškovice) – 25:50 – 14

Celkové pořadí, kategorie DOROSTENKY:
pořadí – závodnice – výsledný čas – body

1. Barbora Ovečková (Buzovice) – 20:52 – 20
2. Bája Fuňoková (Lučina) – 14:38 – 19
3. Daniela Jurečková (Rychaltice) – 15:52 – 19
4. Michaela Drlíková (Rychaltice) – 16:45 – 19
5. Marie Maguláková (Lubno) – 17:38 – 19
6. Jana Polachová (Řepiště) – 17:40 – 19
7. Kateřina Zlá (Buzovice) – 18:00 – 19
8. Daniela Adamcová (Pržno) – 25:34 – 18
9. Denisa Michnová (Lubno) – 18:04 – 17
10. Viktoria Žiaková (Dvorníky) – 20:11 – 17
11. Veronika Bůžková (Rychaltice) – 21:37 – 17
12. Nikola Jančíková (Raškovice) – 22:51 – 17
13. Kateřina Němčiková (Brušperk) – 28:27 – 17
14. Aurélie Čanecká (Brušperk) – 16:33 – 16
15. Jana Stuchlíková (Žabeň) – 19:18 – 16
16. Magdaléna Barborková (Brušperk) – 18:25 – 14
17. Tereza Skalková (Rychaltice) – N – N
18. Gabriela Hlasná (Sedliště) – N – N

Celkové pořadí, kategorie VEŘEJNOST:
pořadí – družstvo – výsledný čas – body

1. Žubrienky – 14:22 – 18
2. MS Kluci – 21:18 – 18
3. Prďolata – 25:18 – 17
4. Ostrostrelci – 12:45 – 16
5. Traja mušketýri – 14:54 – 16
6. Noobi – 15:44 – 16
7. Kočeny – 14:00 – 15
8. Tasmánský čert – 20:44 – 15
9. Panteři – 21:35 – 15
10. Laky – 25:37 – 14
11. MS Holky – 19:22 – 13
12. Kiki-Káji – 21:59 – 12

Pro sdh-metylovice.info Denisa Izvorská.

Zanechej komentář