Ostrava, 14.4.2018 – V sobotu se pětičlenný běžecký tým SDH Metylovice vypravil na NN Night Run do Ostravy.

Rozdělení rolí bylo jasné – Easy se Stellčou absolvují v 19 hodin dvoukilometrový Sberbank Family Run, poté ve 20 hodin vyrazíme já, Easy a Kahy na pětikilometrový Avon běh. Ve výčtu ještě chybí Zuzka. Ta se teď připravuje na delší tratě – v sobotu dopoledne trochu tajně vyrazila na Pržeňskou desítku a příští týden s ženským metylovským týmem absolvuje osmdesátikilometrový štafetový NoMen Run, takže se pro sobotní večer nabídla, že mi bude na pětce dělat vodiče.

O běžecké tréninky jsem se snažil v podstatě už od průměrného výkonu vloni v říjnu na Night Runu v Olomouci, ale je rozdíl snažit se a trénovat. Čas si najdu tak dvakrát týdně, což je docela málo. Forma mi gradovala bohužel už v únoru, poté mě postihlo klasické mužské zranění (asi dvoutýdenní rýmička), k tomu se přidaly přípravy TFA… Jedenáct dní před tímto závodem jsme se Zuzkou podnikli generálku na Olešné, při které jsem si akorát podlomil sebevědomí, protože stanovené tempo 4:54 min. na kilometr (= pětka za 24:30) jsem nevydržel ani polovinu trati a výsledkem byl čas 25:30, přičemž únorový tréninkový osobák mám 24:20. Alespoň mě to přimělo k přehodnocení cílů a stanovili jsme si nový – 25 minut na pět kilometrů.
V sobotu jsem nenechal nic náhodě, přijel do Ostravy o něco dřív a prošel jsem si trať, abych pak nebyl překvapen. Po sedmé jsme dali lehkou rozcvičku a zhruba 15 minut před osmou se řadíme do startovního koridoru, abychom vybíhali pěkně zepředu. Ve 20:00 se startovním výstřelem zapínám hodinky a vybíháme. První kilometr až k mostu Pionýrů je mírně z kopce a po rovině, ale párkrát mi klid naruší předbíhání pomalejších závodníků, nicméně úvodní tempo 5:06 min./km je v pohodě. Druhý kilometr je nekonečnou asfaltovou rovinou v Komenského sadech a až na podivné ticho všude kolem se mi běží natolik dobře, že se dostáváme k času 4:35 min. Raději trochu zpomalujeme, protože bych nerad vytuhnul ve druhé polovině. Třetí kilometr v Komenského sadech už přechází na zpevněný štěrkový chodník. Tady dobíháme nějakého ambiciózního otce, který při běhu ještě hlasitým pokřikováním koučuje svou dceru. Naštěstí se zdržují u občerstvovací stanice a už je pak nepotkáme. Tempo se ustálilo na 4:57 min. Sbíháme na náplavku Havlíčkova nábřeží, kde na čtvrtém kilometru dochází místy k výraznému zhoršení terénu, ale teď už je potřeba vydržet. Čtvrtý kilometr máme za 5:04 min. Za mostem Miloše Sýkory po schodech vybíháme zpět nahoru a tady přichází asi největší krize. Jsem najednou zcela z tempa, musím přibrzdit Zuzku a pomáhám si výrazněji rukama. Po chvíli už je vše v pořádku a ve Střelniční ulici hodinky pípají pátý kilometr za 5:04 min, celkově tedy 24:46 min. Luxus. Do cíle ještě kousek zbývá, tak se snažím vystupňovat tempo. V cíli jsem po 5,22 km v čase 25:48,4 min. Přesně minutu po Easym, devatenáctý v kategorii mužů 24-39 let. Za čtyři a půl minuty dobíhá také Kahy. Oproti podzimní Olomouci sice pro něj o něco horší čas, ale výrazně lepší pozávodní následky ;)
Děkuji Zuzce, že mě ve slušném výkonu dotáhla co cíle, bez nastaveného tempa bych nepochybně shořel po dvou kilometrech, případně bych se nepřiměl k tomu, abych nezpomaloval. Na jaře a v létě, pokud to čas dovolí, se půjdu proběhnout, ale na žádný závod se nechystám. Závodní výzvy nejspíš přijdou až na podzim – možná v Ostravě, asi v Olomouci, možná ve Frýdku-Místku.

Celkové pořadí, kategorie MUŽI 24-39 LET:
pořadí – závodník (tým) – čas – (pořadí mužů, absolutní pořadí)

1. Burian Miroslav (CEPro team) – 18:24,9 (1., 1.)
2. Vlček Michal (Los Amateros MTB) – 18:43,1 (2., 2.)
3. Ostrejš Michal (Rozběháme Nový Jičín) – 19:17,9 (5., 5.)
4. Bednář Richard – 19:26,0 (6., 6.)
5. Belej David (SK MPFM) – 20:43,7 (11., 11.)
6. Navrátil David – 20:48,9 (12., 12.)
7. Heger Michal (80 U1-AG Svitavy) – 21:31,5 (14., 15.)
8. Kuffa Kamil – 22:34,3 (17., 18.)
9. Zedek Lukáš (CEPro Team) – 22:45,1 (20., 21.)
10. Hampl Radim (Tvrdé játra) – 22:59,9 (22., 23.)
11. Vepřek Martin – 23:03,5 (23., 24.)
12. Macháček Tomáš (SRTG Kolín) – 23:17,2 (29., 31.)
13. Kupka Marek (REGUS) – 23:20,1 (30., 32.)
14. Izvorský Jan (SDH Metylovice) – 24:48,1 (36., 42.)
15. Lesniak Lukáš (Hyundai Team) – 24:50,6 (37., 43.)
16. Janočko Pavel (Hyundai Team) – 25:03,8 (40., 46.)
17. Kupera David (DSV Road) – 25:08,0 (42., 49.)
18. Staniek Richard – 25:41,7 (47., 61.)
19. Bílek Michal (SDH Metylovice) – 25:48,4 (49., 65.)
20. Med Petr (Hyundai Team) – 25:53,5 (50., 67.)
21. Škarka Matěj (ADEON) – 26:01,7 (52., 69.)
22. Kroutil Tomáš – 26:22,9 (54., 72.)
23. Struž Jiří (-) – 26:34,4 (56., 76.)
24. Svoboda Petr (HYUNDAI team) – 26:36,0 (58., 78.)
25. Košťál Vítězslav (SK Černé Plíce) – 26:37,0 (59., 79.)
26. Lischka Daniel – 26:38,6 (60., 80.)
27. Dupkala Jakub (Kia Motors Slovakia) – 26:38,6 (61., 81.)
28. Beneš Jan – 26:47,4 (62., 82.)
29. Hrček Lukáš – 27:04,8 (64., 88.)
30. Fortelný David (Hyundai Team) – 27:11,9 (67., 93.)
31. Musial Ondřej (Mice) – 27:13,3 (68., 94.)
32. Nowak Robert – 27:16,4 (69., 95.)
33. Krakovka Michal – 27:16,8 (70., 96.)
34. Vrba Adam (Vrbič43) – 27:22,0 (72., 101.)
35. Pfeffer Vladimír (KUPAHREJ.CZ) – 27:37,4 (73., 107.)
36. Šimon Michal – 27:44,1 (75., 112.)
37. Gavlák Miroslav – 28:12,5 (76., 121.)
38. Knopik Michal (Hyundai Team) – 28:19,7 (77., 124.)
39. Minarčík Jan (Hyundai Team) – 28:27,5 (78., 129.)
40. Petrskovský Jan (Stora Enso) – 28:40,0 (79., 135.)
41. Nováček Tomáš (Mamka a Tom) – 28:41,1 (80., 136.)
42. Kupka Marcel (NIGHT RUN TEAM) – 28:41,9 (81., 137.)
43. Bučko Milan (Jedeme bomby) – 29:10,1 (84., 149.)
44. Hrubý Robin (Hyundai Team) – 29:35,1 (87., 166.)
45. Kolodej Petr (NN1617) – 29:38,4 (89., 168.)
46. Rezcov Vitalij – 29:40,2 (90., 169.)
47. Drobný Jakub (Moto team Auto Kubiena) – 30:00,0 (93., 182.)
48. Witke Ondřej – 30:03,0 (95., 184.)
49. Nynička Marek (Jedeme bomby) – 30:07,8 (97., 187.)
50. Beneš Michael – 30:44,9 (103., 208.)
51. Bundil Petr (Jedeme bomby) – 31:14,5 (107., 218.)
52. Cyroň Patrik – 31:37,7 (111., 233.)
53. Marek Tomas (SK Černé Plíce) – 31:37,8 (112., 234.)
54. Jarek Bořivoj – 31:49,8 (113., 238.)
55. Durák Vilém – 31:56,3 (114., 243.)
56. Vančura Jan (SK černé plíce) – 32:03,2 (115., 247.)
57. Branecký Viktor (innogy) – 32:05,2 (118., 252.)
58. Kolenko Jakub – 32:06,6 (119., 253.)
59. Holubík Radek – 32:16,4 (122., 259.)
60. Brož Jiří – 32:51,8 (127., 285.)
61. Majvelder Petr (NN1617) – 33:02,8 (128., 292.)
62. Tomopulos Radomír (NN1617) – 33:02,9 (129., 293.)
63. Bajza Zdeněk – 33:08,8 (130., 297.)
64. Hermann Martin (Hyundai Team) – 33:28,3 (134., 304.)
65. Kurečka Lukáš – 33:32,4 (135., 308.)
66. Holiš Martin – 33:39,7 (139., 313.)
67. Cholasta Rostislav (innogy) – 33:41,0 (140., 314.)
68. Christy Lambrini – 33:49,7 (141., 320.)
69. Ručka Tomáš – 34:17,9 (144., 335.)
70. Konečný Pavel (TeamKONECNY) – 34:21,7 (145., 337.)
71. Jícha Lukáš – 34:51,1 (146., 351.)
72. Marek Lukáš – 35:29,7 (153., 381.)
73. Dunča Radim – 36:01,4 (157., 400.)
74. Kotouček Filip – 36:35,5 (158., 413.)
75. Novotný Ondřej (Jedeme bomby) – 36:46,5 (160., 416.)
76. Hanzelín Lukáš (SRTG Kolín) – 38:03,6 (162., 434.)
77. Foriška Štefan – 38:41,9 (164., 444.)
78. Novák David (NN1617) – 39:13,0 (165., 453.)
79. Kuchař Radek (Jedeme bomby) – 39:57,7 (167., 466.)
80. Smrha Marek (From Pub To Ironman) – 40:17,0 (168., 469.)
81. Kvapil Miroslav – 40:30,2 (169., 470.)
82. Lipnický Tomáš (innogy) – 41:23,5 (170., 477.)
83. Jašek Igor (Beauty Cundy) – 43:23,7 (172., 489.)
84. Pětník Michal (NN1617) – 44:59,8 (174., 500.)

Celkové pořadí, kategorie MUŽI 40+:
pořadí – závodník (tým) – čas – (pořadí mužů, absolutní pořadí)

1. Witzlack-Makarevich Kai (SC DHfK Leipzig/Triathlon) – 18:58,5 (3., 3.)
2. Purkar Richard (Nový Jičín) – 20:24,1 (8., 8.)
3. Minarčík Roman – 21:54,9 (16., 17.)
4. Poláček Karel (STS Chvojkovice - Brod) – 23:10,1 (27., 29.)
5. Bolek Vojtěch – 23:58,5 (33., 38.)
6. Kusín Patrik – 25:02,6 (39., 45.)
7. Malý Martin (Jedeme bomby) – 25:04,5 (41., 48.)
8. míča tomáš (mattoni free run) – 25:16,6 (43., 53.)
9. Galuška Miroslav – 25:31,6 (46., 56.)
10. Pfuller Niclas – 26:12,7 (53., 71.)
11. Kaleta Jiří – 26:26,7 (55., 73.)
12. Štefanský Pavel (Jedeme bomby) – 26:35,5 (57., 77.)
13. Bernát Jozef (Klokočov SR) – 27:07,4 (65., 89.)
14. Laskowski Andrej (Krakow) – 27:09,8 (66., 92.)
15. Khin Tomáš (DSV Road a.s.) – 27:20,4 (71., 99.)
16. Rožanski Petr – 27:41,9 (74., 111.)
17. Pokorný Jan (Koie) – 29:27,4 (85., 156.)
18. Dymáček Michal (Jedeme bomby) – 29:33,6 (86., 165.)
19. Podešva David (DRYM TYM) – 29:35,6 (88., 167.)
20. Hadamčík Petr – 29:48,9 (92., 175.)
21. Kirschner David (Jedeme bomby) – 30:01,9 (94., 183.)
22. Šebesta Ivan – 30:07,2 (96., 186.)
23. Smolík Michal – 30:08,8 (98., 188.)
24. Kahánek Pavel (SDH Metylovice) – 30:16,6 (100., 195.)
25. Ludvík Petr (Hyundai Team) – 30:31,6 (101., 201.)
26. Perůtka Miroslav – 30:35,8 (102., 203.)
27. Heinich Radim – 31:07,3 (106., 217.)
28. Papazachariov Georgios (DSV ROAD) – 31:26,4 (108., 224.)
29. Hálek Alexander – 31:29,5 (109., 227.)
30. Swierczynski Grzegorz – 31:35,3 (110., 231.)
31. Janovič Petr – 32:04,5 (117., 251.)
32. Tekelík Jaroslav – 32:11,0 (120., 256.)
33. Golaš Jozef – 32:42,4 (124., 277.)
34. Ježek Ivo – 32:49,6 (126., 281.)
35. Spáčil Aleš (Hyundai Team) – 33:13,5 (131., 298.)
36. Václavínek Ctirad (Hyundai Team) – 33:26,4 (132., 302.)
37. Lee Man Gi (Hyundai Team) – 33:27,1 (133., 303.)
38. Grünberger Jakub (DRYM TYM) – 33:56,4 (142., 324.)
39. Řemelka Kamil (Hladnovské gazely) – 34:52,8 (147., 353.)
40. Kravčík Radim – 34:53,9 (148., 356.)
41. Makúch Aleš – 34:57,9 (149., 359.)
42. Lehocký Marián (Night Run team) – 35:07,5 (150., 368.)
43. Vavřina Jan – 35:09,6 (151., 369.)
44. Nábělek Petr (Jedeme bomby) – 35:12,0 (152., 373.)
45. Vajda Rostislav – 35:47,4 (154., 392.)
46. Helis Petr (KNIHOKOLNÍCI) – 35:57,4 (155., 396.)
47. Stohel Petr – 36:00,0 (156., 398.)
48. Škarka Václav (ADEON) – 39:30,5 (166., 457.)
49. Micka Mirek (Šanci v běhu) – 42:42,7 (171., 481.)
50. Jaroš Radomír (Kptcompany) – 45:09,3 (175., 501.)
51. Urbanec Ivan – 45:35,4 (176., 505.)
52. Špok Stanislav (Night Run team) – 48:17,0 (177., 513.)

Celkové pořadí, kategorie MUŽI DO 23 LET:
pořadí – závodník (tým) – čas – (pořadí mužů, absolutní pořadí)

1. Ručka Martin (BK Olbramice) – 19:04,8 (4., 4.)
2. Zlámal Roman – 20:03,7 (7., 7.)
3. Kavka Lukáš – 20:30,0 (9., 9.)
4. Kavka Michal – 20:41,0 (10., 10.)
5. Kahánek Filip – 21:16,6 (13., 14.)
6. Vyhňák Mikuláš (SDH Brušperk) – 22:34,4 (18., 19.)
7. Tekelík Tomáš – 22:35,9 (19., 20.)
8. Dzik Tomáš – 22:54,7 (21., 22.)
9. Čáp Radek (SK Dobruška) – 23:39,9 (31., 35.)
10. Vodička Patrik – 24:01,2 (34., 39.)
11. Dymáček Michal (Jedeme bomby) – 24:30,0 (35., 40.)
12. Synovec Matěj (SDH Brušperk) – 25:00,1 (38., 44.)
13. Bartoň Vít (Orel Veřovice) – 25:30,9 (45., 55.)
14. Lettrica Robin (INNOGY) – 25:43,1 (48., 63.)
15. Kozel Patrik – 25:58,6 (51., 68.)
16. Matulík Michal – 28:44,6 (82., 140.)
17. Schaffartzik Robert – 29:05,6 (83., 147.)
18. Koziuk Jiří – 30:09,4 (99., 189.)
19. Sobek Dominik (Traja spitý roboši) – 32:49,5 (125., 280.)
20. Slaný Patrik (Sokol Opava-Kingteam) – 33:34,8 (136., 309.)
21. Král David (Sokol Opava) – 33:35,2 (137., 310.)
22. Dorňáková Aneta – 33:37,3 (138., 311.)
23. Buchta Nick – 34:06,8 (143., 327.)
24. Vítovec Marek – 38:04,9 (163., 436.)

Celkové pořadí, kategorie RODINNÝ BĚH:
pořadí – závodník (tým) – čas – (pořadí mužů/žen, absolutní pořadí)

1. Žůrek Jiří (JOF X - team) – 21:44,7 (15., 16.)
2. Kamenčák Marek – 23:04,3 (24., 26.)
3. Svoboda Hynek (HY4MA) – 23:06,9 (25., 27.)
4. Svoboda Martin (HY4MA) – 23:07,8 (26., 28.)
5. Kristl Šimon – 23:16,5 (28., 30.)
6. Kišová Kateřina – 23:38,0 (4., 34.)
7. Nehudek Mia – 23:42,8 (32., 36.)
8. Mazáč Michal (Mazáči) – 25:24,8 (44., 54.)
9. Klobušická Lucie – 25:32,3 (13., 59.)
10. Mazáčová Martina (Mazáči) – 25:50,8 (17., 66.)
11. Kristlová Blanka – 26:10,8 (18., 70.)
12. Duda Ladislav – 26:47,6 (63., 83.)
13. Zahradníková Eliška – 26:48,1 (21., 84.)
14. Gjikolli Adelina (innogy) – 28:22,2 (49., 126.)
15. dudek luděk (Dudek Family) – 29:46,8 (91., 172.)
16. Turčík Lubomír – 30:46,6 (104., 209.)
17. Turčík Lubomír – 30:49,8 (105., 211.)
18. Kopajova Nina – 31:39,8 (123., 235.)
19. černá marie – 32:00,8 (132., 246.)
20. Dudek Matěj (Dudek Family) – 32:04,1 (116., 249.)
21. hotárek ondřej – 32:14,2 (121., 257.)
22. Čačaný Martin – 32:19,2 (123., 260.)
23. Daňková Gabriela – 35:46,9 (238., 391.)
24. Kiš Lukáš – 36:44,4 (159., 414.)
25. Makayová Jana (innogy) – 36:51,5 (260., 420.)
26. Klobušická Ivana – 37:31,1 (265., 425.)
27. Richterová Libuše (Colliery Crossfit) – 37:31,4 (266., 426.)
28. Richter Miroslav (Colliery Crossfit) – 37:31,7 (161., 427.)
29. Křemen Michal – 44:23,6 (173., 491.)
30. Křemenová Viktorie – 44:24,3 (319., 492.)

Celkové pořadí, kategorie BLOG RUN:
pořadí – závodník (tým) – čas – (pořadí mužů/žen, absolutní pořadí)

1. Labajová Markéta (BlogRun) – 29:52,8 (88., 180.)

Celkové pořadí, kategorie ŽENY DO 23 LET:
pořadí – závodnice (tým) – čas – (pořadí žen, absolutní pořadí)

1. Drábková Veronika – 23:04,0 (2., 25.)
2. Baladová Nikol (Atletika Poruba) – 24:37,7 (6., 41.)
3. Křenková Darina – 25:14,9 (9., 51.)
4. Suchánková Barbora (BaJo) – 25:31,7 (11., 57.)
5. Suchánková Johana (BaJo) – 25:32,0 (12., 58.)
6. Vaňková Viktorie – 26:48,4 (22., 85.)
7. Drdová Michaela – 27:18,3 (28., 98.)
8. Měrková Michaela (Valašská Bystřice) – 27:36,8 (33., 105.)
9. Petroušová Jolana – 27:51,8 (41., 116.)
10. Bajarová Alena – 27:53,9 (42., 117.)
11. Cekulová Adéla – 28:34,7 (55., 133.)
12. Hrbáčová Daniela – 28:44,4 (58., 139.)
13. Tančiboková Natálie – 28:44,9 (59., 141.)
14. Havlíková Simona – 28:55,4 (63., 145.)
15. Vajdová Veronika – 29:05,3 (64., 146.)
16. Kolářová Vendy – 29:28,2 (73., 158.)
17. Nehudková Kristýna (JOF X-TEAM) – 30:19,6 (97., 197.)
18. Gavláková Monika (Hladnovské gazely) – 30:33,8 (101., 202.)
19. Vašků Natálie (Komonec BIKE TEAM) – 30:36,3 (102., 204.)
20. Hmurová Tereza – 30:47,8 (106., 210.)
21. Hablawetzová Anna – 31:15,8 (112., 219.)
22. Kovaříková Zuzana – 31:36,3 (122., 232.)
23. Kuběnová Zuzana – 32:00,7 (131., 245.)
24. Heidrová Hana – 32:07,3 (135., 254.)
25. Poledníková Tereza – 32:09,9 (136., 255.)
26. Sochorková Klára – 32:19,6 (138., 261.)
27. Hábová Ivana – 32:21,5 (141., 264.)
28. Fialová Markéta (MY TEAM) – 32:38,6 (149., 272.)
29. Jurková Renáta (Dracoolino) – 32:51,8 (159., 286.)
30. Vašková Barbora – 33:02,3 (164., 291.)
31. Khometa Oksana – 33:38,9 (174., 312.)
32. Balátová Emilie – 34:32,0 (199., 344.)
33. Jarošová Julie (Kptcompany) – 35:10,0 (220., 371.)
34. Janošíková Michaela – 35:23,4 (224., 376.)
35. Kýtová Anna – 35:28,9 (227., 378.)
36. Kubová Alexandra (Run Magazine Team) – 35:29,1 (228., 380.)
37. Korduliaková Ema – 35:42,8 (233., 386.)
38. Pavlicová Anna – 35:45,3 (236., 389.)
39. Makúchová Janka – 36:12,0 (250., 407.)
40. Babincová Veronika – 36:31,8 (254., 411.)
41. Šrámková Kateřina – 38:41,7 (280., 443.)
42. Mentznarowská Valerie – 38:46,5 (283., 447.)
43. Figelová Hana (innogy) – 38:53,0 (284., 448.)
44. Staníková Jarmila – 38:58,0 (286., 450.)
45. Kolaříková Lucie – 39:59,4 (300., 467.)
46. Kocurová Tereza (Radvanice) – 42:58,5 (312., 483.)
47. Běhalová Andrea – 43:20,7 (317., 488.)
48. Lorincová Aneta – 45:21,1 (329., 504.)
49. Zmeškalová Denisa – 45:52,3 (330., 506.)
50. Kilhofová Karolína – 45:52,6 (331., 507.)
51. Popková Žaneta (innogy) – 46:25,8 (336., 512.)

Celkové pořadí, kategorie ŽENY 24-39 LET:
pořadí – závodnice (tým) – čas – (pořadí žen, absolutní pořadí)

1. Švábíková Lenka (CEPpro Team) – 20:59,8 (1., 13.)
2. Sýkorová Iva – 23:27,8 (3., 33.)
3. Košťálová Petra (SK Černé Plíce) – 23:52,5 (5., 37.)
4. Palicová Lenka – 25:04,3 (7., 47.)
5. Šrámková Kristýna – 25:41,9 (15., 62.)
6. Kulíšková Zuzana – 25:45,9 (16., 64.)
7. Klečková Zuzana – 26:27,9 (19., 74.)
8. Blokšová Pavlína – 26:58,5 (24., 87.)
9. Badžgoňová Veronika (Staškov (SR)) – 27:07,9 (25., 90.)
10. Nová Kateřina – 27:09,3 (26., 91.)
11. Blahutová Barbora (SVVAT) – 27:17,9 (27., 97.)
12. Kvardová Lidka (Vrbič43) – 27:21,4 (29., 100.)
13. Seberová Klára – 27:24,9 (30., 102.)
14. Dyrčíková Veronika – 27:27,1 (31., 103.)
15. Filipová Marie (SRTG KOLÍN) – 27:29,7 (32., 104.)
16. Holznerová Renata (Cvilínští schodaři) – 27:36,9 (34., 106.)
17. Kalců Karin – 27:37,6 (35., 108.)
18. Hubová Veronika (Mice) – 27:40,7 (36., 109.)
19. Zabořilová Šárka – 27:41,4 (37., 110.)
20. Ježková Veronika – 27:44,1 (38., 113.)
21. Mechelová Soňa – 27:46,2 (39., 114.)
22. Chojnová Pavlína (Spartan Race Training Group Karviná) – 27:47,0 (40., 115.)
23. Krakovková Aneta – 27:58,7 (44., 119.)
24. Solnařová Jana – 28:16,4 (47., 123.)
25. Walderová Eva – 28:21,7 (48., 125.)
26. Kolářová Pavla (ARR) – 28:22,5 (50., 127.)
27. Vágner Gabriela (ARR) – 28:22,6 (51., 128.)
28. Kiszová Lucie (Renault) – 28:32,4 (53., 131.)
29. Kyjonková Lenka – 28:34,7 (54., 132.)
30. Piechurová Petra – 28:36,7 (56., 134.)
31. Blumova Dana – 28:42,5 (57., 138.)
32. Králová Lucie – 28:46,5 (60., 142.)
33. Macková Martina – 28:50,3 (62., 144.)
34. Glistová Lucie – 29:07,3 (65., 148.)
35. Kolaříková Lucie – 29:14,7 (66., 150.)
36. Scheffczikova Klára – 29:18,8 (67., 151.)
37. Albínová Tereza (Team Konečný) – 29:23,9 (68., 152.)
38. Hourová Markéta (SK Černé Plíce) – 29:26,4 (69., 153.)
39. Vltavská Zuzana (SK Černé Plíce) – 29:26,4 (70., 154.)
40. Dávidíková Pavlína (SK Černé Plíce) – 29:26,8 (71., 155.)
41. Baierová Kateřina (Mimózy) – 29:27,9 (72., 157.)
42. Nováčková Eva – 29:29,3 (74., 159.)
43. Fousková Jana – 29:30,1 (75., 160.)
44. Plavecká Monika – 29:31,2 (77., 162.)
45. Fešarová Kateřina – 29:31,9 (78., 163.)
46. Cigánková Markéta – 29:32,1 (79., 164.)
47. Bučková Veronika – 29:45,7 (81., 171.)
48. Morrison Lida – 29:48,3 (83., 174.)
49. Dráčková Jana – 29:49,0 (84., 176.)
50. Parkanyova Nela – 29:50,1 (86., 178.)
51. Vojkovská Daniela (Šneci v běhu) – 29:51,1 (87., 179.)
52. Partschová Veronika – 29:56,3 (89., 181.)
53. Jaworska Romana – 30:04,9 (90., 185.)
54. Konečná Lucie – 30:11,0 (91., 190.)
55. Waczyńska Zdeňka (innogy) – 30:11,5 (92., 191.)
56. Kijonkova Martina – 30:13,4 (93., 192.)
57. Sperottová Šárka – 30:16,1 (95., 194.)
58. Kuráková Dominika – 30:18,2 (96., 196.)
59. Kopáčková Lucie (H&L TEAM) – 30:26,4 (98., 198.)
60. Laryšová Markéta – 30:27,1 (99., 199.)
61. Muchová Karolína (innogy) – 30:27,8 (100., 200.)
62. Kiszová Kateřina (Renault) – 30:36,9 (103., 205.)
63. Stohelová Michaela – 30:40,9 (104., 206.)
64. Suszková Veronika – 30:52,5 (107., 212.)
65. Žváčková Anna – 30:54,2 (108., 213.)
66. Takácsová Kristína – 30:55,6 (109., 214.)
67. Boczová Karin – 31:16,3 (113., 220.)
68. Jašková Monika (Báječné ženy v běhu) – 31:16,7 (114., 221.)
69. Chytilová Kristýna (VL Team) – 31:20,5 (115., 222.)
70. Míčková Lucie – 31:22,3 (116., 223.)
71. Kleinová Adriana (innogy) – 31:30,8 (119., 228.)
72. Matisová Michaela – 31:33,0 (120., 229.)
73. Mazánová Michaela – 31:33,9 (121., 230.)
74. Těšetíková Nikola (SRTG Havířov) – 31:43,0 (125., 237.)
75. Pálková Kateřina – 31:53,4 (126., 239.)
76. Koselová Petra (innogy) – 31:55,2 (127., 240.)
77. Spáčilová Monika (ARR) – 31:55,2 (128., 241.)
78. Moravcová Monika – 31:55,7 (129., 242.)
79. Hermannová Pavla (Hyundai Team) – 31:59,4 (130., 244.)
80. Konvičková Martina (innogy) – 32:03,2 (133., 248.)
81. Fuková Karina (SRTG Havířov) – 32:15,1 (137., 258.)
82. Richterová Petra – 32:19,7 (139., 262.)
83. Martinakova Petra – 32:20,2 (140., 263.)
84. Fierlová Lenka (Jedeme bomby) – 32:24,3 (143., 266.)
85. Ordáňová Veronika – 32:28,2 (145., 268.)
86. Pančíková Zuzana (NN1617) – 32:35,4 (146., 269.)
87. Witassková Michaela – 32:35,8 (147., 270.)
88. Dočkalová Ivana (innogy) – 32:38,0 (148., 271.)
89. Kouřilová Michaela – 32:38,7 (150., 273.)
90. Šumšalová Michaela – 32:39,3 (151., 274.)
91. Krafčíková Denisa (innogy) – 32:40,0 (152., 275.)
92. Vojtasová Zuzana – 32:44,7 (155., 279.)
93. Švarcová Martina – 32:49,7 (156., 282.)
94. Blaniková Natálie – 32:50,6 (158., 284.)
95. Trojková Ivona (Šneci v běhu) – 32:54,3 (161., 288.)
96. Měrková Jana (Valašská Bystřice) – 32:56,6 (162., 289.)
97. Konderlová Eva – 33:14,6 (168., 299.)
98. Pačesová Michaela – 33:19,9 (170., 301.)
99. Jílková Lucie (Hyundai Team) – 33:28,9 (171., 305.)
100. Baierová Veronika (Mimózy) – 33:30,3 (172., 306.)
101. Polková Markéta – 33:31,7 (173., 307.)
102. Křívová Lucie – 33:45,4 (176., 316.)
103. Skotnicová Barbora – 33:45,6 (177., 317.)
104. Richterová Iveta – 33:45,7 (178., 318.)
105. Holušová Zuzana (CLONDIKE) – 33:47,5 (179., 319.)
106. Salamonová Petra – 33:52,2 (180., 321.)
107. Ryšková Kateřina – 33:55,5 (182., 323.)
108. Holubová Pavlína (Jedeme bomby) – 33:58,3 (183., 325.)
109. Riemlová Veronika (DK1 SPORT TEAM) – 34:07,8 (185., 328.)
110. Nezhybová Kateřina – 34:14,8 (186., 329.)
111. Nezgodová Alena – 34:15,5 (187., 330.)
112. Sládková Martina (innogy) – 34:16,4 (188., 331.)
113. Zemanová Gabriela (SK Černé plíce) – 34:16,8 (190., 333.)
114. Plandorová Kateřina (innogy) – 34:16,9 (191., 334.)
115. Bednarčíková Radana (innogy) – 34:19,8 (192., 336.)
116. Vítkovská Nikola (Šneci v b?hu) – 34:25,2 (194., 339.)
117. Zedková Klára – 34:25,7 (195., 340.)
118. Lukovská Veronika – 34:25,7 (196., 341.)
119. Šimonková Lucie (REGUS) – 34:27,8 (197., 342.)
120. Raková Lenka (World´s okayest runner) – 34:29,3 (198., 343.)
121. Havlíčková Ludmila – 34:48,7 (203., 348.)
122. Stratilíková Sylva (Beauty Cundy) – 34:51,8 (206., 352.)
123. Grünbergerová Simona (DRYM TYM) – 34:57,8 (210., 358.)
124. Rehwaldová Jarmila – 34:58,3 (211., 360.)
125. Doležyová Lucie (innogy) – 35:00,2 (213., 362.)
126. Dömeová Petra – 35:00,2 (214., 363.)
127. Vrbíková Markéta – 35:00,6 (215., 364.)
128. Pospíšilová Blanka (Innogy) – 35:10,0 (219., 370.)
129. Klimšová Alena – 35:10,1 (221., 372.)
130. Ignacova Gabriela – 35:28,9 (226., 379.)
131. Klimková Jana (VL Team) – 35:38,0 (229., 382.)
132. Kaplová Lenka – 35:39,1 (230., 383.)
133. Tremlová Jana – 35:39,8 (231., 384.)
134. Čižmařová Renáta – 35:40,3 (232., 385.)
135. Menšíková Martina – 35:43,9 (234., 387.)
136. Šišková Lenka – 35:46,4 (237., 390.)
137. Szebestová Michaela – 35:51,7 (239., 393.)
138. Mochová Lucie (Ostravští cypi) – 35:57,3 (240., 394.)
139. Bajnarová Lucka – 35:58,7 (242., 397.)
140. Dunčová Katka – 36:01,0 (243., 399.)
141. Honzová Petra (Šneci v běhu) – 36:07,7 (245., 402.)
142. Nowaková Markéta – 36:08,1 (246., 403.)
143. Věrná Martina (Šneci v běhu) – 36:08,2 (247., 404.)
144. Vašková Kateřina – 36:08,6 (248., 405.)
145. Schuchová Kristýna – 36:10,4 (249., 406.)
146. Kamenská Taťána – 36:13,4 (251., 408.)
147. Zedníková Lada – 36:17,4 (252., 409.)
148. Solnická Markéta – 36:34,9 (255., 412.)
149. Žalmánková Michaela (CEP TÝM) – 36:46,0 (256., 415.)
150. Kolondrová Daniela (Jedeme bomby) – 36:49,2 (257., 417.)
151. Šimečková Kateřina – 36:50,4 (258., 418.)
152. Golabová Klára – 36:55,4 (261., 421.)
153. Kuběnová Veronika – 37:20,5 (264., 424.)
154. Hriňová Gabriela (innogy) – 37:43,6 (268., 429.)
155. Rašková Michaela (Innogy) – 37:44,0 (269., 430.)
156. Svidrová Soňa – 37:45,2 (270., 431.)
157. Jarková Eva – 37:52,4 (271., 432.)
158. Žáčková Veronika (innogy) – 37:53,7 (272., 433.)
159. Kůrová Michaela (Spartan Race Training Group Kolín) – 38:03,6 (273., 435.)
160. Hamplová Lucie (Regus) – 38:22,8 (275., 438.)
161. Chytilová Stanislava (Innogy) – 38:27,0 (276., 439.)
162. Brunclíková Michaela (Hyundai Team) – 38:38,3 (278., 441.)
163. Plucnarová Radka (Hyundai Team) – 38:39,0 (279., 442.)
164. Hanzelová Tereza – 38:45,6 (282., 446.)
165. Dunčová Kateřina (Innogy) – 38:53,4 (285., 449.)
166. Wojnarová Martina – 39:06,9 (287., 451.)
167. Staníková Blanka – 39:13,6 (289., 454.)
168. Nováková Monika (NN1617) – 39:13,7 (290., 455.)
169. Mikošková Žaneta (NN1617) – 39:14,3 (291., 456.)
170. Horká Pavla – 39:36,6 (292., 458.)
171. Kostřebová Romana (innogy) – 39:44,8 (293., 459.)
172. Bonešická Jana (innogy) – 39:44,8 (294., 460.)
173. Sušinová Renáta – 39:56,5 (299., 465.)
174. Potenská Kamila (Mattoni Freerun Ostrava) – 40:16,6 (301., 468.)
175. Hykšová Tereza – 40:30,2 (302., 471.)
176. Hušková Adriana (Jedeme bomby) – 40:34,7 (303., 472.)
177. Melicharová Ivana (Šneci v běhu) – 40:59,1 (305., 474.)
178. Kalousková Michaela (Mimózy) – 41:23,7 (308., 478.)
179. Malcharkova Kamila – 42:01,9 (309., 479.)
180. Nekolová Kristýna – 42:40,1 (310., 480.)
181. Vlasáková Jana (Regus) – 43:09,2 (313., 484.)
182. Vystavělová Soňa (Regus) – 43:09,5 (314., 485.)
183. Běhalová Michaela – 43:20,2 (316., 487.)
184. Kozelská Kristina – 43:36,8 (318., 490.)
185. Daňková Pavla – 44:26,1 (320., 493.)
186. Karlová Miroslava – 45:14,5 (328., 503.)
187. Milatová Lucie (Hyundai Team) – 45:59,1 (332., 508.)
188. Čopíková Žaneta (Beauty Cundy) – 46:14,1 (334., 510.)
189. Strakošová Monika (Innogy) – 46:25,8 (335., 511.)
190. Chalupková Stanislava (Beauty Cundy) – 48:35,6 (337., 514.)
191. Kapusciakova Petra (Beauty Cundy) – 48:36,0 (338., 515.)
192. Látalová Sára (innogy) – 58:15,1 (339., 516.)
193. Lettrichová Lucie (innogy) – 58:16,8 (340., 517.)

Celkové pořadí, kategorie ŽENY 40+:
pořadí – závodnice (tým) – čas – (pořadí žen, absolutní pořadí)

1. Willaschková Hana – 25:10,0 (8., 50.)
2. Součková Andrea (Součkovic) – 25:16,1 (10., 52.)
3. Žůzková Eva (JOF X - team) – 25:33,6 (14., 60.)
4. Kaletová Radka – 26:31,3 (20., 75.)
5. Cieslarová Petra – 26:51,5 (23., 86.)
6. Kulovaná Xenie – 27:55,9 (43., 118.)
7. Němcová Markéta (innogy) – 28:04,0 (45., 120.)
8. Kočvarová Monika – 28:15,5 (46., 122.)
9. Kroutilová Petra – 28:31,8 (52., 130.)
10. Šromotová Andrea – 28:48,8 (61., 143.)
11. Nečasová Kateřina (SRTG Havířov) – 29:31,1 (76., 161.)
12. Gonková Lucie – 29:42,0 (80., 170.)
13. Mohylová Soňa – 29:48,1 (82., 173.)
14. Hadamčíkova Vlaďka – 29:49,1 (85., 177.)
15. Pluskalova Michaela – 30:15,4 (94., 193.)
16. Volfová Radka – 30:41,1 (105., 207.)
17. Vyhňáková Ivana (STS Chvojkovice - Brod) – 30:59,2 (110., 215.)
18. Matoušková Alena – 31:04,2 (111., 216.)
19. Ondráčková Eliška – 31:26,6 (117., 225.)
20. Slobodová Irena – 31:29,1 (118., 226.)
21. Vašíčková Anna (NN1617) – 31:40,0 (124., 236.)
22. Štěrbová Gabriela – 32:04,4 (134., 250.)
23. Šípová Adéla – 32:22,1 (142., 265.)
24. Gřešková Kateřina (:-) Ostrava Já a Monča:-)) – 32:27,0 (144., 267.)
25. Raszka Wioleta (JG TEAM) – 32:40,4 (153., 276.)
26. Nováčková Simona (Mamka a Tom) – 32:43,4 (154., 278.)
27. Ježková Věra – 32:49,7 (157., 283.)
28. Polehlová Michaela (Dracoolino) – 32:52,1 (160., 287.)
29. Sumarová Jana (Báječné ženy v běhu) – 32:57,5 (163., 290.)
30. Adamíková Kateřina (Mattoni Free Run Ostrava) – 33:03,2 (165., 294.)
31. Kučerová Marcela (Mattoni Freerun) – 33:03,3 (166., 295.)
32. Hradilová Hana (Mattoni Free Run Ostrava) – 33:03,6 (167., 296.)
33. Kukrechtová Markéta (KNIHOKOLNÍCI) – 33:18,6 (169., 300.)
34. Ryšková Stanislava – 33:42,8 (175., 315.)
35. Křenková Libuše – 33:53,9 (181., 322.)
36. Kocurová Sylva (Jedeme bomby) – 33:58,7 (184., 326.)
37. Mennerová Dorota – 34:16,4 (189., 332.)
38. Čupková Ludmila (innogy) – 34:25,0 (193., 338.)
39. Pniáčková Michaela (Báječné ženy v běhu) – 34:34,5 (200., 345.)
40. Kuběnová Denisa – 34:36,9 (201., 346.)
41. Kruzova Bohuslava – 34:47,9 (202., 347.)
42. Krejčíková Bohumila – 34:48,9 (204., 349.)
43. Holišová Monika (Já a Kačka) – 34:50,0 (205., 350.)
44. Franková Radka – 34:53,4 (207., 354.)
45. Manhica Lucie – 34:53,8 (208., 355.)
46. Krátká Simona (DRYM TYM) – 34:57,6 (209., 357.)
47. Vargová Marcela – 34:59,0 (212., 361.)
48. Makúchová Jana – 35:01,5 (216., 365.)
49. Jedličková Gabriela – 35:02,4 (217., 366.)
50. Urbanová Simona – 35:02,5 (218., 367.)
51. Hoffmannová Kamila (Jedeme bomby) – 35:12,3 (222., 374.)
52. Kováčová Miroslava Kováčová (602730725) – 35:21,3 (223., 375.)
53. Zemánková Tereza – 35:25,2 (225., 377.)
54. Spurná Dana – 35:44,6 (235., 388.)
55. Pinkavová Pavlína (KNIHOKOLNICI) – 35:57,3 (241., 395.)
56. Pfeffer Iva (KUPAHREJ.CZ) – 36:05,4 (244., 401.)
57. Nágelová Zdeňka (innogy) – 36:29,3 (253., 410.)
58. Malinová Marcela – 36:50,6 (259., 419.)
59. Blažková Kateřina (innogy) – 37:01,4 (262., 422.)
60. Szymoniková Bohdana – 37:10,9 (263., 423.)
61. Holeksa Halka (Báječné ženy v běhu) – 37:34,5 (267., 428.)
62. Jančíková Kamila – 38:18,9 (274., 437.)
63. Gvuzďochová Oleksandra (Hyundai Team) – 38:32,9 (277., 440.)
64. Benschová Renata – 38:43,8 (281., 445.)
65. Sabellova Marcela – 39:10,3 (288., 452.)
66. Richterová Ivana (Hyundai Team) – 39:46,7 (295., 461.)
67. Ptašková Ivana (Hyundai Team) – 39:46,8 (296., 462.)
68. Filipová Pavlína – 39:48,6 (297., 463.)
69. Matušková Romana – 39:48,7 (298., 464.)
70. Krayzlová Hana – 40:44,3 (304., 473.)
71. Kakáčová Monika (innogy) – 41:05,9 (306., 475.)
72. Kozelková Alena (Hyundai Team) – 41:14,2 (307., 476.)
73. Krainová Iva (Šneci v běhu) – 42:43,2 (311., 482.)
74. Zlámalová Kristina – 43:15,2 (315., 486.)
75. Kozlová Miroslava – 44:26,1 (321., 494.)
76. Vaňková Martina – 44:27,0 (322., 495.)
77. Jaskulova Jolana – 44:27,1 (323., 496.)
78. Samková Markéta – 44:41,1 (324., 497.)
79. Bečanová Pavla – 44:41,7 (325., 498.)
80. Povalová Jana (STARFIT Kopřivnice) – 44:55,2 (326., 499.)
81. Rattmanová Monika – 45:13,1 (327., 502.)
82. Seidlerová Karolína (Hyundai Team) – 45:59,1 (333., 509.)

Night Run, 10km – vítězové kategorií:
M15-39: Prášil Vítězslav (MK Seitl) – 0:37:37,7
M40-49: Čáp Ondřej (SK Dobruška) – 0:39:50,3
M50-59: Collen Malcolm (Team GB!!!) – 0:42:57,4
M60+: Przyludzki Janusz (Biegaton) – 0:48:30,5
Ž15-39: Baginska Marketa (Nutrend) – 0:40:59,5
Ž40-49: Fialová Hana (Ostrava) – 0:47:32,5
Ž50-59: Petrová Jarmila – 0:59:14,4
Ž60+: Kolková Šárka – 1:21:24,1

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Zanechej komentář