Rychaltice, 2.6.2018 – V sobotu v poledne jsme se s jedním družstvem mladších žáků vydali na soutěž do Rychaltic.

Původně jsme chtěli sestavit i béčko, ale když se sejdou zranění, oslavy, návštěvy u příbuzných atd. měli jsme k dispozici jeden lehce improvizovaný tým. Vítek byl opět na pravém proudu a Tomík se z béček přesunul na levý.
Už cestou do Rychaltic začalo vydatně pršet a déšť nás provázel až do zahájení soutěže, pak naštěstí ustal. Startovali jsme hned jako pátí, protože jsme pak s družstvy dospělých spěchali na Bystré. Bohužel pokus se vyvíjel obdobně jako před týdnem ve Fryčovicích – voda šla dopředu v pořádku, ale pak Vítka potáhla proudnice a s prostřiky je dokončeno za 21,05 s. V konečném hodnocení jsme obsadili 16. místo ze čtyřiadvaceti mladších družstev.
Následující neděli jedeme na Ostravici, tak snad už budeme v optimální sestavě a trochu si zlepšíme náladu.

Naše video najdete zde:
Metylovice, mladší žáci

Celkové pořadí, kategorie STARŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Trojanovice A (NJ) – 12,28 – 12,52 – 12,52
2. Nová Ves A – 13,47 – 14,32 – 14,32
3. Nová Ves B – 14,45 – 14,31 – 14,45
4. Oprechtice – 13,86 – 14,47 – 14,47
5. Paskov – 14,28 – 14,53 – 14,53
6. Lubno – 14,23 – 14,59 – 14,59
7. Trojanovice B (NJ) – 15,43 – 15,34 – 15,43
8. Vyšní Lhoty – 16,18 – 17,14 – 17,14
9. Bruzovice – 17,19 – 17,09 – 17,19
10. Jistebník (NJ) – 17,55 – 15,67 – 17,55
11. Řepiště A – 16,28 – 18,25 – 18,25
12. Pržno – 18,24 – 18,42 – 18,42
13. Fryčovice B – 18,87 – 17,79 – 18,87
14. Nýdek – 19,20 – 19,12 – 19,20
15. Brušperk – 21,48 – 20,84 – 21,48
16. Fryčovice A – 15,62 – 24,22 – 24,22
17. Řepiště B – 28,89 – 19,60 – 28,89
18. Malenovice – 33,03 – 27,12 – 33,03
19. Petřvaldík (NJ) – neplatný pokus

Celkové pořadí, kategorie MLADŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Řepiště – 16,30 – 15,31 – 16,30
2. Oprechtice B – 16,18 – 16,54 – 16,54
3. Lučina – 15,85 – 16,78 – 16,78
4. Petřvaldík A (NJ) – 16,05 – 16,87 – 16,87
5. Trojanovice (NJ) – 15,50 – 17,77 – 17,77
6. Hnojník – 18,34 – 16,21 – 18,34
7. Paskov – 16,85 – 18,52 – 18,52
8. Malenovice A – 18,54 – 18,48 – 18,54
9. Krmelín – 18,43 – 18,59 – 18,59
10. Pržno – 18,93 – 18,69 – 18,93
11. Brušperk – 19,20 – 17,11 – 19,20
12. Nýdek – 19,28 – 19,33 – 19,33
13. Nová Ves – 19,95 – 16,50 – 19,95
14. Lubno – 20,19 – 19,61 – 20,19
15. Frýdlant n. O. – 20,56 – 19,65 – 20,56
16. Metylovice – 19,87 – 21,05 – 21,05
17. Hukvaldy A – 23,19 – 21,16 – 23,19
18. Petřvaldík B (NJ) – 20,23 – 25,39 – 25,39
19. Hukvaldy D – 22,74 – 26,24 – 26,24
20. Malenovice B – 20,84 – 26,26 – 26,26
21. Oprechtice A – 26,68 – 27,02 – 27,02
22. Hukvaldy B – 31,78 – 29,82 – 31,78
23. Hukvaldy C – 33,23 – 28,80 – 33,23
24. Rychaltice – 40,50 – 36,99 – 40,50

Celkové pořadí, kategorie MINI ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Malenovice – 21,47 – 25,56 – 25,56
2. Hukvaldy – 35,05 – 40,83 – 40,83
3. Rychaltice – 40,05 – 59,51 – 59,51

Celkové pořadí, kategorie DOROST:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Malenovice – 11,69 – 11,28 – 11,69
2. Trojanovice (NJ) – 11,69 – 11,64 – 11,69
3. Lubno – 11,49 – 11,92 – 11,92
4. Pržno – 11,89 – 12,61 – 12,61
5. Jistebník (NJ) – 12,05 – 12,70 – 12,70
6. Rychaltice – 13,21 – 13,18 – 13,21
7. Komorní Lhotka – 23,37 – 21,01 – 23,37

Soupiska:
post – mladší žáci

koš – Michaela Kovalová
savice – Stella Izvorská
stroj – Michal Bílek
béčka – Radek Kosňovský
rozdělovač – Antonie Michalíková
levý proud – Tomáš Halata st.
pravý proud – Vít Závodný
spojka pravého proudu – Michal Kosňovský

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Zanechej komentář