Kozmice, 30.6.2019 – V neděli jsme se vypravili na třetí ligové kolo do Kozmic.

Ze všech soutěží zařazených do MSL se nám v Kozmicích nejmíň daří. Muži zde za uplynulých dvanáct let předvedli pouze jednu čtrnáctku a jen dvakrát se dostali do první desítky. Ženy zde byly jen jednou třetí a dosud se nedostaly pod osmnáct vteřin.
V naší mužské sestavě se letos poprvé na levém proudu objevil Martin Koliba. Oproti Svinovu to už bylo určité zlepšení, takže Martin měl sraženo za 14,858 s, Jirka napravo prostříkl na výsledných 15,585 s. Bohužel do dvou desetin před nás se dostalo hned pět ligových týmů, a tak si připisujeme 10 bodů.
Ženy šly na start jako šesté a jejich útok vypadal podobně jako v sobotu. Adél má napravo nejlepší shoz soutěže 16,300 s, výsledných 18,833 s znamená sedmé místo (šesté mezi ligovými družstvy). Bohužel i letos jsme předvedli náš „kozmický“ standard.
Muži ještě v pátek zajedou do nedalekých Janovic na Ondrášův pohár, ale veškeré snažení už směřujeme k sobotnímu 53. ročníku naší pohárové soutěže, která je zároveň 4. kolem MSL 2019.

Videa najdete zde:
Metylovice, muži
Metylovice, ženy
Oprechtice, ženy
Košatka, muži

Celkové pořadí, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas – body MSL

1. Stachovice (NJ) – 13,925 – 14,203 – 14,203 – 25
2. Bartovice (OV) – 13,926 – 14,464 – 14,464 – 22
3. Prchalov B (NJ) – 13,531 – 14,539 – 14,539 – 20
4. Větřkovice (OP) – 14,286 – 14,853 – 14,853 – 18
5. Mošnov (NJ) – 14,723 – 14,913 – 14,913 – 16
6. Výškovice (NJ) – 14,522 – 15,064 – 15,064 – —
7. Lukavec (NJ) – 15,310 – 15,211 – 15,310 – —
8. Dolní Lištná – 15,382 – 14,738 – 15,382 – —
9. Vrbice (KI) – 15,451 – 14,560 – 15,451 – 15
10. Trojanovice (NJ) – 15,485 – 14,888 – 15,485 – 14
11. Malenovice – 15,402 – 15,486 – 15,486 – 13
12. Lubno – 15,081 – 15,502 – 15,502 – 12
13. Vyšní Lhoty – 15,167 – 15,567 – 15,567 – —
14. Petřvaldík (NJ) – 14,729 – 15,575 – 15,575 – 11
15. Metylovice – 14,858 – 15,585 – 15,585 – 10
16. Hukovice (NJ) – 14,425 – 15,613 – 15,613 – —
17. Stará Ves (OV) – 15,646 – 14,752 – 15,646 – 9
18. Kozmice (OP) – 15,366 – 15,718 – 15,718 – —
19. Proskovice B (OV) – 14,992 – 15,755 – 15,755 – 8
20. Český Těšín-Mosty (KI) – 15,793 – 14,770 – 15,793 – 7
21. Čierne (CA) – 15,700 – 15,796 – 15,796 – —
22. Pustkovec (OV) – 15,800 – 15,640 – 15,800 – 6
23. Oprechtice – 16,113 – 14,759 – 16,113 – 5
24. Proskovice A (OV) – 16,202 – 15,821 – 16,202 – 5
25. Karviná-Louky (KI) – 14,788 – 16,265 – 16,265 – —
26. Mistřovice (KI) – 16,303 – 16,176 – 16,303 – —
27. Košatka (OV) – 16,056 – 16,891 – 16,891 – 5
28. Hněvošice (OP) – 18,238 – 16,357 – 18,238 – —
29. Krásné pole (OV) – 18,495 – 18,567 – 18,567 – —
30. Markvartovice (OP) – 20,625 – 20,048 – 20,625 – 5
31. Kojkovice – 15,051 – 15,087 – neplatný pokus – —
32. Tošodry Fireteam (NJ) – N – N – neplatný pokus – 5
33. Rudyszwald (PL) – N – N – neplatný pokus – —
34. Svinov (OV) – N – N – neplatný pokus – 5
35. Jistebník (NJ) – N – N – neplatný pokus – 5

Celkové pořadí, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas – body MSL

1. Albrechtice (KI) – 16,780 – 17,030 – 17,030 – 17
2. Stará Ves (OV) – 17,305 – 17,047 – 17,305 – 14
3. Svinov (OV) – 16,482 – 17,897 – 17,897 – 12
4. Oprechtice – 18,651 – 16,723 – 18,651 – —
5. Markvartovice (OP) – 18,710 – 17,269 – 18,710 – 10
6. Kozmice (OP) – 17,224 – 18,723 – 18,723 – 9
7. Metylovice – 18,833 – 16,300 – 18,833 – 8
8. Mistřovice (KI) – 17,542 – 19,047 – 19,047 – —
9. Petřvaldík (NJ) – 19,072 – 18,767 – 19,072 – 7
10. Dolní Lištná – 19,025 – 19,399 – 19,399 – —
11. Milostovice (OP) – 19,486 – 17,472 – 19,486 – —
12. Proskovice (OV) – 21,807 – 21,403 – 21,807 – 6
13. Děhylov (OP) – 23,139 – 22,775 – 23,139 – —
14. Závada (OP) – N – 17,243 – neplatný pokus – 5
15. Vrbice (KI) – N – 33,823 – neplatný pokus – 5
16. Hukovice (NJ) – N – N – neplatný pokus – —
17. Slatina (NJ) – N – N – neplatný pokus – —

Soupiska:
post – muži – ženy

koš – Pavel Kahánek – Markéta Bílková
savice – Jan Izvorský – Kateřina Michalíková
stroj – Jan Šigut – Jana Kolibová
béčka – Pavel Šigut – Martina Uhrová
rozdělovač – Radim Tomášek – Denisa Izvorská
levý proud – Martin Koliba – Barbora Němcová
pravý proud – Jiří Židek – Adéla Štandlová

Průběžné pořadí MSL po 3. kole, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – body

1. Stachovice – 60
2. Prchalov B – 60
3. Větřkovice – 44
4. Lubno – 44
5. Jistebník – 38
5. Svinov – 38
7. Bartovice – 38
8. Český Těšín- Mosty – 38
9. Trojanovice – 37
10. Petřvaldík – 36
11. Malenovice – 35
12. Stará Ves – 35
13. Proskovice B – 30
14. Mošnov – 27
15. Vrbice B – 25
16. Oprechtice – 24
17. Košatka – 21
18. Tošodry Fireteam – 21
19. Metylovice – 21
20. Proskovice A – 20
21. Pustkovec – 16
22. Markvartovice – 15

Průběžné pořadí MSL po 3. kole, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – body

1. Albrechtice – 46
2. Svinov – 43
3. Stará Ves – 31
4. Kozmice – 28
5. Markvartovice – 26
6. Metylovice – 25
7. Petřvaldík – 24
8. Proskovice – 20
9. Závada – 19
10. Vrbice – 15

Průběžné pořadí MSL po 2. kole, kategorie NAD 35 LET:
pořadí – družstvo – body

1. Oprechtice – 18
2. Svinov – 17
3. Metylovice – 15
4. Bartovice – 11
4. Stará Ves – 11

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »