Nutná opatření na naší pohárové soutěži

30 Čvn

S ohledem ke zpřísnění vládních opatření proti šíření covid-19 na Frýdecko-Místecku od 1.7.2020 vás žádáme o dodržování následných pravidel na 3. kole Moravskoslezské ligy v Metylovicích:

Především se jedná o omezení hromadných akcí na 100 osob v jednu chvíli na daném místě. Rušíme tedy úvodní a závěrečný nástup, ceny vám budou předány na následujících ligových kolech nebo jiným způsobem po domluvě. Prosíme jednotlivá družstva, aby do Metylovic přijela maximálně hodinu před svým startem a po svém pokusu se v areálu příliš nezdržovala. Orientační časy vašich startů jsou doplněny do startovní listiny (12 družstev za hodinu) a budeme je dodržovat. Prosíme omezte také nenutný doprovod vašich týmů. Videa všech pokusů najdete po skončení soutěže na webu sdh-metylovice.info.

Používejte pořadateli připravenou desinfekci rukou.

Z důvodu nenavyšování počtu osob se Rada MSL dohodla, že delegátem na tomto kole bude výjimečně Radim Tomášek, člen SDH Metylovice.

Startovní listina v diskuzi MSL:

Společně to zvládneme a těšíme se na vás.

Pořadatelé z Metylovic