Výjezdy za poslední měsíc

4 Zář

3.9., 8:28 – Metylovice č.p. 567 – technická pomoc (odstranění stromu) – vyjelo 5 členů – Jednotka provedla průzkum, zjištěn suchý strom opřený o střechu rodinného domu, průměr stromu 15 cm. Společně z HZS provedla rozřezání a odstranění vyvráceného stromu ze střechy domu, poté se vrátila na základnu. Použití MŘP 10 minut. FOTO
30.8., 18:06 – Metylovice č.p. 520 – technická pomoc (odchyt a likvidace obtížného hmyzu) – vyjeli 3 členové – Jednotka provedla likvidaci hnízda sršní ve střeše. Zlikvidováno pomocí chemických prostředků. FOTO
17.8., 19:18 – Metylovice č.p. 99 – technická pomoc (odchyt a likvidace obtížného hmyzu) – vyjeli 2 členové – Jednotka provedla odstranění vosího hnízda na půdě domu.
16.8., 11:24 – Metylovice č.p. 520 – technická pomoc (odchyt a likvidace obtížného hmyzu) – vyjeli 3 členové – Po příjezdu proveden průzkum. Zjištěno sršní hnízdo u střešního okna. Zlikvidováno pomocí chemických prostředků. Poté se jednotka vrátila na základnu.
6.8., 15:24 – Metylovice č.p. 183 – technická pomoc (práce pro obec) – vyjeli 2 členové – Jednotka provedla proplach kanalizace proudem vody z hadice B.