Výjezd jednotky 06+07/2021

22 Čvn

21.6., 19:06 – Metylovice č.p. 495 – technická pomoc (spadlý strom na OA a komunikaci) – vyjelo 6 členů – Po příjezdu na místo proveden průzkum. Zjištěn spadlý strom na budovu a osobní automobil. Po dohodě s majitelem vozidla a budovy policie nevolána. Strom rozřezán a opatrně odstraněn pomocí motorové pily. Poté se jednotka vrátila na základnu. FOTO
21.6., 18:07 – Metylovice č.p. 625 – technická pomoc (muž pod spadlým přístřeškem) – vyjelo 6 členů – Po příjezdu na místo události, ve spolupráci s HZS a ZZS, provedeno vyproštění a transport zraněné osoby do vrtulníku. Následně provedeno ve spolupráci z HZS rozřezání a odstranění stromu ze zaparkovaného automobilu, poté se jednotka přemístila na další událost.