Hošťálkovice, 2.10.2021 – Program začíná zhruba v 10:00 tím, že můžete dát dítě do takzvané klece, kde jim program zajistí středoškoláci. Je devítikilometrová a pětikilometrová trasa.

Když jsme se zaprezentovali, tak jsme dostali tašku s různými věci a do rodiny byl jeden nádherný polštář. Ti, co běží devítikilometrovou trasu, vybíhají v 11:00. A ti co běží pětikilometrovou trasu, vybíhají v 11:05. Před tím v 10:50 se ujasní pravidla. Já jsem běžela pětikilometrovou trasu. Trasa byla do kopce, z kopce, i rovně, po většinu trasy to je DO KOPCE. Zuzka Bílková se v kategorii ŽENY 20-39 LET na pětikilometrové trati umístila na 3. MÍSTĚ. Já jsem byla devátá v kategorii ŽENY 10-14 LET, s časem pod 42:12 minut. Po doběhnutí jsme se naobědvali a čekali na vyhlášení a na tombolu. V tombole byla jako první vylosovaná moje mamka Denisa Izvorská a vyhrála knihu Z Dědkova šuplíku, kterou napsal Dědek Beskydský. Jako druhá byla vylosovaná Zuzka Bílková, která vyhrála camelback na zimu.

Pro sdh-metylovice.info Stella Izvorská.

5,4 km, kategorie ŽENY 20-39 LET:
pořadí – závodnice – výsledný čas

1. Daniela Priesolová – 28:25
2. Pavla Orlíková – 28:28
3. Zuzana Bílková – 28:42
4. Markéta Klusová – 31:46
5. Julie Priesolová – 32:28
6. Gabriela Stresová – 32:30
7. Michaela Trilcová – 32:53
8. Tereza Skřivánková – 33:37
9. Lucie Šofrová – 33:54
10. Martina Břeská – 34:23
11. Lenka Weiperová – 34:56
12. Erika Doležálková – 35:19
13. Eva Kostelecká – 36:59
14. Tereza Vojtková – 37:03
15. Michaela Strakošová – 39:28
16. Lenka Lazecká Delongová – 40:06
17. Kateřina Suchnová – 42:00
18. Denisa Izvorská – 42:12
19. Markéta Axmanová – 42:23
20. Jaruš Balluch – 43:17
21. Lucie Štěpanovská – 43:45
22. Hana Švidernochová – 47:00

5,4 km, kategorie ŽENY DO 14 LET:
pořadí – závodnice – výsledný čas

1. Julie Šmejkalová – 31:18
2. Tereza Zvěřinská – 32:25
3. Eliška Kopcová – 34:55
4. Lara Chytilová – 35:42
5. Neli Holíková – 36:41
6. Olívie Stašová – 37:33
7. Beáta Čabanová – 40:37
8. Iva Kolínková – 41:04
9. Stella Izvorská – 42:13
10. Ema Mechová – 42:40
11. Liliana Makovcová – 51:56
12. Hannah Lukšová – 57:18

5,4 km, kategorie ŽENY 15-19 LET:
pořadí – závodnice – výsledný čas

1. Marie Kusinová – 30:54
2. Vendula Vávrová – 33:42
3. Anna Jalůvková – 34:39
4. Amálie Kusinová – 35:01
5. Monika Gavláková – 35:36
6. Sára Holíková – 36:04
7. Zuzana Kovaříková – 37:18
8. Sara Krejčí – 42:35
9. Natálie Staňková – 42:36
10. Michaela Stašová – 42:57

5,4 km, kategorie ŽENY 40+:
pořadí – závodnice – výsledný čas

1. Martina Čípová – 28:57
2. Karin Chytilová – 30:21
3. Lenka Hájková – 32:18
4. Petra Peszynski – 32:21
5. Sylvie Makovcová – 32:40
6. Zdeňka Šrubařová – 34:28
7. Gabriela Wewiorková – 34:33
8. Kristina Čabanová – 34:51
9. Simona Šofrová – 35:09
10. Bára Holšánová – 36:04
11. Kateřina Pavlorková – 36:07
12. Kateřina Křivánková – 36:39
13. Solangii Gallego – 37:07
14. Martina Dunděrová – 37:15
15. Jana Picmousová – 37:17
16. Bronislava Husovská – 37:18
17. Šárka Hájková – 37:39
18. Lucie Brzósková – 37:44
19. Eva Paříková – 38:08
20. Pavlína Němčíková – 38:19
21. Vlasta Biskupová – 38:29
22. Lucie Kiková – 38:40
23. Kateřina Peřichová – 38:52
24. Ivana Bereková – 39:25
25. Radina Baranová – 39:53
26. Jarmila Halamíčková – 39:53
27. Tereza Menšíková – 39:55
28. Dana Mokrá – 40:34
29. Jana Trombíková – 41:01
30. Veronika Křižaničová – 41:06
31. Gabriela Stašová – 41:07
32. Petra Kaniová – 41:38
33. Zuzana Jemelíková – 42:59
34. Hana Kryštofová – 43:11
35. Dana Mazurková – 43:12
36. Hana Ondrušová – 43:16
37. Zuzana Vojkůvková – 43:27
38. Zdenka Jalůvková – 43:54
39. Barbora Grendysová – 44:04
40. Monika Gavláková – 44:05
41. Žaneta Klečková – 44:05
42. Lucie Hýlová – 44:10
43. Marta Malcharkova – 44:33
44. Jitka Dostálová – 44:39
45. Monika Boháčová – 46:21
46. Petra Šugárková – 46:21
47. Sylva Řezáčová – 47:42
48. Martina Niklová – 50:27
49. Zuzana Priesolová – 51:32
50. Dagmar Vdolečková – 51:36
51. Kateřina Blažková – 51:37
52. Soňa Burýšková – 52:03
53. Kateřina Makyčová – 52:25
54. Kateřina Adamíčková – 54:04
55. Eva Švubová – 54:05
56. Pavlina Kusinová – 54:38
57. Sylva Lukšová – 57:08
58. Markéta Kocián – 61:29

5,4 km, kategorie MUŽI DO 14 LET:
pořadí – závodník – výsledný čas

1. Kryštof Kajfosz – 28:07
2. Jaromír Šarik – 28:08
3. Marek Šarik – 31:16
4. Samuel Holík – 31:17
5. Tomáš Kika – 32:46
6. Filip Šofer – 33:58
7. Jiří Ondruš – 34:59
8. Kryštof Kocián – 37:07
9. Damián Chytil – 37:41
10. Maty Pětroš – 38:18
11. Matt Fagan – 38:40
12. Adam Nikl – 42:09
13. Martin Mazurek – 42:53
14. Adam Peřich – 46:55
15. Štěpán Burýšek – 51:56

5,4 km, kategorie MUŽI 15-19 LET:
pořadí – závodník – výsledný čas

1. Tobi Baran – 25:19
2. Viktor Šmejkal – 28:32
3. Kryštof Grendysa – 29:22
4. Michal Meixner – 30:00
5. Jakub Recman – 32:00
6. Adam Dunděra – 37:30
7. Jakub Adamíček – 39:03
8. Filip Mazurek – 45:01

5,4 km, kategorie MUŽI 20-39 LET:
pořadí – závodník – výsledný čas

1. Vojtěch Gruchala – 24:16
2. Jakub Pachula – 25:17
3. Marek Ždánský – 27:07
4. Martin Prusek – 27:10
5. Ondřej Virec – 27:45
6. Lukáš Smetana – 28:24
7. Petr Wagner – 29:42
8. Matěj Adamíček – 41:01
9. Jan Obluk – 52:25

5,4 km, kategorie MUŽI 40+:
pořadí – závodník – výsledný čas

1. Marián Stres – 24:24
2. Tomáš Vrzala – 24:42
3. Jiří Němčík – 28:52
4. Tomáš Meixner – 29:04
5. Martin Zvěřinský – 29:45
6. Petr Špiroch – 29:55
7. Zbyněk Klečka – 30:11
8. Martin Vávra – 31:20
9. Jiří Lička – 31:29
10. Petr Číp – 32:04
11. Roman Ševčík – 32:24
12. Nik Ciprich – 32:46
13. Jiří Mazurek – 33:08
14. Petr Lehmann – 33:17
15. David Janiurek – 34:03
16. Jiří Šofer – 34:18
17. Dan Oliva – 34:49
18. Jiří Šrajbr – 34:52
19. Rudolf Dvořáček – 35:40
20. Mario Holík – 36:41
21. Radovan Adamíček – 37:02
22. Jaroslav Škrla – 37:57
23. Luděk Hýl – 39:33
24. Tomáš Jeřábek – 40:32
25. Jan Tománek – 41:37
26. Jan Mrózek – 41:43
27. Aleš Peřich – 43:11
28. Petr Kryštof – 43:11
29. Ondřej Holík – 45:06
30. Jan Pětroš – 50:01
31. Milan Švidernoch – 65:33
32. Stanislav Nikl – 65:37

9 km, kategorie ŽENY 15-19 LET:
pořadí – závodník – výsledný čas

–. Lucie Resová – DNF

9 km, kategorie ŽENY 20-39 LET:
pořadí – závodnice – výsledný čas

1. Elen Šimonová – 47:44
2. Zuzana Dohnálková – 49:58
3. Martina Jančová – 51:37
4. Petra Nevřalová – 55:51
5. Věra Káňová – 57:38
6. Alena Vašková – 62:10

9 km, kategorie ŽENY 40+:
pořadí – závodnice – výsledný čas

1. Iva Kondasová – 49:35
2. Jana Gavendová – 50:46
3. Radmila Michalová – 52:37
4. Michaela Böhmová – 53:18
5. Marcela Petrušková – 53:38
6. Simona Petrušková – 55:01
7. Kamila Resová – 55:10
8. Radmila Andrýsková – 56:31
9. Michaela Motýlová – 56:32
10. Pavlína Fagan – 56:51
11. Petra Rypková – 58:46
12. Věra Tončíková – 59:27
13. Pavla Steiger – 60:15
14. Hana Trčková – 61:32
15. Lucie Houdová – 61:47
16. Lenka Vraníková – 62:06
17. Lenka Papajová – 62:07
18. Renáta Horáková – 63:50
19. Marie Tomanová – 63:58
20. Iva Kusinová – 64:53
21. Kateřina Smutná – 70:11

9 km, kategorie MUŽI 15-19 LET:
pořadí – závodník – výsledný čas

1. Ondřej Res – 45:09

9 km, kategorie MUŽI 20-39 LET:
pořadí – závodník – výsledný čas

1. Petr Muras – 36:40
2. Mikuláš Doležal – 41:05
3. Pavel Balzar – 41:49
4. Tomáš Kryštof – 46:36
5. Tomáš Cupian – 47:05
6. Petr Vavrečka – 49:27
7. Martin Korbas – 49:58
8. František Halčin – 50:22
9. Jakub Šíma – 50:25
10. Martin Polák – 52:14
11. Adam Lokaj – 53:35
12. Peter Tichý – 57:27
13. Jiří Wodecki – 59:13

9 km, kategorie MUŽI 40+:
pořadí – závodník – výsledný čas

1. Stanislav Najvert – 39:41
2. Kamil Bezděk – 39:54
3. Petr Jemelík – 40:27
4. Jan Abendroth – 40:34
5. Marek Škapa – 40:43
6. Lukáš Reček – 40:49
7. Jan Stoszek – 41:37
8. David Bartoň – 41:44
9. Petr Škrabánek – 41:47
10. Miroslav Letko – 42:24
11. Roman Motl – 43:26
12. Petr Dohnal – 43:37
13. Antonín Veselý – 44:47
14. Petr Malčík – 45:46
15. Petr Šmejkal – 46:31
16. Martin Tončík – 46:54
17. Jan Svoboda – 47:11
18. Kamil Peterek – 47:31
19. Dalibor Janko – 48:08
20. Jaromir Pigula – 48:13
21. Filip Homola – 48:14
22. Tomáš Kolínek – 48:25
23. Robert Hegeüs – 48:32
24. David Koudelka – 48:48
25. Petr Tončík – 48:48
26. Rostislav Kadula – 48:52
27. Pavel Rubeš – 49:44
28. Jan Kusin – 50:02
29. Tomáš Pormann – 50:03
30. Roman Švub – 50:10
31. Radim Šarik – 50:22
32. Rostislav Skopal – 50:47
33. Pavel Jílek – 51:57
34. Jan Kocián – 52:00
35. Jan Dostál – 52:23
36. Jan Wojčík – 52:44
37. Karel Hájek – 52:54
38. Jiří Závodný – 53:26
39. Aleš Gavenda – 54:13
40. Petr Havrlant – 54:19
41. Daniel Valtr – 54:29
42. Marek Halamíček – 54:43
43. Adam Seknička – 55:31
44. Petr Hlavica – 56:33
45. Rudolf Munk – 58:08
46. Petr Beremlijski – 58:08
47. Rostislav Pchalek – 58:29
48. Leopold Šíma – 59:21
49. Neil Fagan – 59:23
50. Ivan Kržin – 60:10
51. David Steiger – 60:15
52. Jiří Kika – 61:06
53. Luděk Sedláček – 62:01
54. Zdeněk Guřan – 64:04
55. Roland Babka – 66:01
56. Pavel Orlík – 67:53
57. Dědek Beskydský – 68:27
58. Petr Skulina – 69:21
59. Petr Antoníček – 69:23
60. Karel Meloun – 69:23
61. Radim Lysák – 73:03

Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »