Miss hasička

Do finále o nejkrásnější hasičku Česka a Slovenska postoupila i členka našeho Sboru Nela Šmírová. Finálový galavečer se uskuteční 11. října 2013 od 19:30 v TOP Hotelu v Praze. Z postupujících finalistek vybíráte svými hlasy nejsympatičtější hasičku, která získá titul Miss Hasička Sympatie ČeskoSlovensko. Hlasovat můžete od 1. července až do 11. října 2013.

Hlasovat pro Nelu můžete na Facebooku označením „Líbí se mi“ její fotky (připíšete 1 bod).

Nebo e-mailem na webu Miss hasička (připíšete 1 bod).

Anebo odesláním SMS na číslo +420 720 001 073 ve tvaru MISS 2 – za každou SMS obdrží Nela 10 bodů (za odeslání SMS účtuje operátor cenu za běžnou SMS zprávu dle aktuálního tarifu hlasujícího, počet odeslaných SMS není omezen).

Sedmnáctiletá hnědovláska studuje gymnázium T.G.M. ve Frýdlantu nad Ostravicí a její velkou zálibou je především sport. Ráda hraje tenis, badminton, squash, volejbal, jezdí na in-line bruslích, provozuje karate, běh, brusle, ale mimo jiné zpívá a má ráda zvířata a procházky. V SDH Metylovice působí již více než rok. Měří 168 cm a její míry jsou 88-68-88.