Sezóna 2019

2.3., 10:00 – Frýdek-Místek (Hadicová a uzlová štafeta MH)
6.4., 8:45 – Metylovice (TFA)
6.4., 9:00 – Fryčovice (Fryčovický braňák MH)
13.4. – Velká Bíteš (běžecký závod NoMen Run)
4.5., 10:00 – Nová Ves (MH)
4.5., 13:00 – Malenovice (MH)
8.5., 9:00 – Pržno (Okrsková soutěž Frýdlantského okrsku)
10.5., 20:30 – Kunčice p.O. (M, Ž) – st. č. 3+7
18.5., 8:00 – Frýdek-Místek (Okresní kolo Plamen MH)
18.5., 11:00 – Malenovice (M, Ž, 35+) – st. č. 2+10
25.5., 13:00 – Petřvaldík (MH) – st. č. 26+31
26.5., 8:00 – Fryčovice (MH) – st. č. 42+47
26.5., 15:00 – Fryčovice (M, Ž) – st. č. 3+7
1.6., 14:00 – Bystré (Beskydská liga M, Ž, 35+) – st. č. 3+7+10
1.6., 13:00 – Rychaltice (MH) – st. č. 42+47
7.6., 21:30 – Petřvald – st. č. 6+9+12
8.6., 13:00 – Lubno (MH) – st. č. 45+48
9.6., 10:00 – Ostravice (MH) – st. č. 2+6+10
15.6., 12:00 – Oprechtice (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 26+31+36+41
15.6., 21:21 – Oprechtice (Climart cup M, Ž, 35+) – st. č. 2+7+12
16.6., 10:00 – Oprechtice (MH) – st. č. 32+37
22.6., 9:00 – Janovice (MH) – st. č. 4+7+10
29.6., 8:30 – Frýdlant nad Ostravicí (MH)
29.6., 13:00 – Svinov (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 6+10+14
29.6., 16:00 – Palkovice (Beskydská liga M, Ž, 35+) – st. č. 15+18+21
30.6., 13:00 – Kozmice (Moravskoslezská liga M, Ž) – st. č. 2+6
5.7., 14:00 – Janovice (M, Ž) – st. č. 2
6.7., 13:00 – Metylovice (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 1+5+9+13+17+21
13.7., 13:00 – Košatka (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 5+11+14
20.7., 10:00 – Trojanovice (Novojičínská liga M, Ž) – st. č. 7+11
20.7., 13:00 – Nová Ves (Beskydská liga M, Ž, 35+) – st. č. 11+14+18
27.7., 13:00 – Vrbice (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 15+19+23
3.8., 9:00 – Hukvaldy (MH) – st. č. 2+5
3.8., 13:00 – Petřvaldík (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 4+9+13
3.8., 14:00 – Hukvaldy (M, Ž, 35+) – st. č. 14+17+20
4.8., 12:00 – Větřkovice (Moravskoslezská liga M, Ž) – st. č. 2+5
10.8., 11:00 – Stará Ves (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 27+32+37
17.8., 15:00 – Metylovice (Soutěž netradičních družstev)
24.8., 12:00 – Mošnov (Moravskoslezská liga M, Ž) – st. č. 37+41
31.8., 20:00 – Oprechtice (MH) – st. č. 7+15
7.9., 12:00 – Bartovice (Moravskoslezská liga M, Ž, 35+) – st. č. 28+40+44+48
7.9., 20:15 – Hájov (Beskydská liga M, Ž, 35+) – st. č. 15+19+23
14.9., 9:00 – Pstruží (40+)
14.9., 11:00 – Jistebník (Moravskoslezská liga M, Ž) – st. č. 27+31
14.9., 19:00 – Fryčovice (Beskydská liga M, Ž, 35+) – st. č. 3+7+20
21.9., 10:00 – Ostravice (M, Ž, 35+) – st. č. 2+6+10
28.9., 10:00 – Stará Bělá (TFA)
5.10., 8:30 – Velké Hoštice (Hoštický pohár M, Ž)
11.10. – Frenštát p.R. (běžecký závod Totman)
12.10., 11:00 – Podhradní Lhota
13.10. – Kateřinice (běžecký závod Kateřinický trail)
19.10. – staré Město (Závod požárnické všestrannosti MH)