Svatba Andrea Dostalíková a Rudolf Mališ

4 Čvn

Základem požárního útoku je mít vyrovnané proudaře. Proto musel Ruda po vzoru Michala, chtě nechtě, uzavřít svazek manželský. 🙂
Stalo se tomu tak první červnovou sobotu. Já s holkama jsme byli zvaní, stejně jako u Michala. Navíc mě Ruda „přemluvil“, abych mu šel za svědka, což jsem si vlastně moc přál. Navíc jsem mu to vlastně dlužil, když on byl svědek můj.

Podotknu, že jsem trochu viděl do příprav svatby. Musím říct, že to bylo tedy pěkně na rychlo. Termín 1. 6. 2013 je asi nějaký magický, kromě toho, že mají svátek všechny děti, svateb v ten den bylo požehnaně. Proto také měli novomanželé obřad u peřejí na Ostravici. Naštěstí jim v tento slavnostní akt nepršelo, takže vše klaplo na jedničku. Vzhledem k Rudovým koníčkům bylo symbolické, že kolem neustále pobíhali závodníci, kteří měli cíl na vrcholku Lysé hory.

Svatební oběd byl v restauraci U Řeky a v pět odpoledne začala svatební oslava v Domě zahrádkářů ve Frýdlantě. Díky počasí byla nachystána „vnitřní“ varianta svatební veselice. Vzhledem ke kapacitě sálu byl venku postaven hasičský stan, aby se mohl každý posadit, hodovat, slavit a radovat se společně s nevěstou a ženichem. Bohužel, ne každý pozvaný dorazil, ale co naplat. Kdo nebyl přišel o skvělé speciality z grilu. Autorem nebyl nikdo menší než VELKÝ metylovský food guru, Pavel „KOBLIH“ Merta. Oba novomanželé předem zavrhovali reprodukovanou hudbu, kapela jejíž jméno jsem si nezapamatoval, měla vždy plný parket. Když nad ránem dohrála, ihned byla nahrazena kytarami a zpěvem bratrů Habernalových.

I z níže uvedených komentářů musí být jasné, že to byla svatba jako řemen, vše bylo řádně oslaveno, zapito i zajezeno. Prostě „úředně“ všemi potvrzeno.

Zmíním ještě speciální TFA, které Rudovi s Andreou nachystali sourozenci. Doufám, že se nám podaří sehnat video a umístit jeho odkaz na naše stránky, aby se naši čtenáři mohli pobavit stejně jako všichni přítomní.

Bohužel v následujících měsících asi žádná hasičská svatba nebude, leda že by překvapili např. Hanka s Alešem, Denisa s Jerrym atd…

Pokud byste se mne chtěli zeptat, jaký rozdíl vidím mezi svatbou Michala a Rudy, tak mám jasno. Na svatbě Michala jsem byl s Emmčou v bříšku maminky, na Rudově svatbě s Emmčou v kočárku. 🙂

Děkuji novomanželům Mališovým za možnost vyzkoušet si roli svědka a přeji jim spoustu dní bez útrap. Ať celej den sedí a popíjejí Chatoneaux d’Pappe …

Tenhle příběh je pravda a sním svůj klobouk, jestli jsem vám lhal! Zní to jako pohádka z oříšku královny Máb,
že si báječnou ženskou vzal jeden báječnej chlap !!!

Komentáře:
Jak se Ti na svatbě líbilo a co Tě překvapilo?

Honza Šigut:
Tak na svatbě se mi velmi libilo. 🙂 A překvapilo mě, že jsme vydrželi tak dlouho.

Denisa Ryšková:
Svatba byla super, taková netradiční. Nejvíc se mi líbila soutěž TFA, kterou jim připravili asi sourozenci.

Bára Šigutová:
Na svatbě (večerní akci) se mi líbilo, že Ruda s Andreou popobíhavali postupně mezi všema a všem se věnovali. Ať už lidem venku nebo vevnitř. Překvapila mě akce na dvě půlky (jedni vevnitř, druzí venku), ale asi to tak bylo lepší. Kdo chtěl zapařit a být v teple, byl vevnitř. Kdo zase na vzduchu, byl venku. Navíc asi hrálo hlavní roli počasí.

Jirka Žídek:
Svatba parádní, překvapila mě souhra novomanželů ve speciálním TFA.

Zuzka Bílková:
Překvapil mě obřad u peřejí a závodníci běhající okolo. Líbilo se mi to obří plátno, které měli u zahradkářů a svatebčané tam psali přání. Pěkná vzpomínka. A super muselo být i svatební TFA, to jsem ale nestihla.

Marian Ištvanech:
Líbilo se mi moc. A co mě překvapilo? To nevím, bylo tam všechno ťip ťop. Měli to fakt krásně nachystané, svatba bylo nádherná. Andrejce i Rudovi to moc slušelo. Moc se mi líbilo to „embéčko“ ve kterém se vezli. Strašně se mi líbí takové retro auta. Celkově to měli úplně promyšlené a krásné. Každopádně, organizačně zvladnuto, i ze strany svědků. 

Vít Habernal:
Na svatbě se mi i Viki líbilo moc, fajná uvolněná atmosféra a překvapilo mě, že se nikdo neožral 

Hanka Králová:
Překvapil mě ten velký prostor a spousta lidí.
Věděla jsem, že jich tam bude hodně, ale tolik jsem nečekala.
A líbil se mi ten plakát, na který se jim všichni podepsali a taky počasí, že jim vyšlo. Nelíbilo se mi, že unesli nevěstu
a že jsem měla před státnicema, takže jsem si to plnohodnotně neužila.

Kristýna Ryšková:
Líbilo se mi moc. Hlavně výzdoba a ten nápad udělat svatbu venku u peřejí. A překvapovalo mě tam každou chvíli něco … spadlý strom, zábavný program a podobně.

Hodnocení nezávislých pozorovatelů:
Občerstvení: *****
WC: *****

Pro sdh-metylovice.info Jan Izvorský.

Jedna odpověď na „Svatba Andrea Dostalíková a Rudolf Mališ“

 1. Jen bych doplnil, že podle Rudovy teorie pravého proudu to má pravý proudař také těžší s počasím na vlastní svatbě (byť Rudovi na obřad a svatební TFA nepršelo).

  RTPP – Rudova teorie pravého proudu
  Proč je podle Rudy pravý proud těžší?
  – už start je těžší – pravý proudař slyší výstřel později než ostatní
  – pak je těžší doběh k základně
  – spoj je těžší
  – výběh ze základny je těžší
  – běh je těžší, protože fouká protivítr, levému fouká do zad…
  – pravý proudař má horší trať – má vyšší trávu, vždycky běží do kopce
  – a samozřejmě má nastavený těžší terč.

Komentáře nejsou povoleny.