Rozhovor – Pavla Rusinová

16 Bře

Na otázky Aničky Bílkové odpověděla Pavla Rusinová.

Jak vzpomínáš na jěždění s taťkou po soutěžích v dobách svého dětství?
🙂 Jak? Byla to paráda. Vždycky se mi líbilo, jak oni šli cvičit, já jsem si sedla za volant v autě, nahoru do auta jsem vylezla, to se mi líbilo nejvíce. 🙂

Myslíš si, že i stejně dobře to „harcování“ po soutěžích hodnotí i syn Libor?
Tak to už je úplně o něčem jiném, než to bylo kdysi. Jestli se mu to líbí? Jo to jo, to se mu líbí.

Za jak dlouho bude cvičit Libor s Radkem v jednom družstvu?
Záleží, jak dlouho Radek vydrží. 🙂

Jak hodnotíš naši loňskou ženskou sezónu?
Tak já už jsem byla spíše jenom do počtu, když už bylo nejhůř, ale jo, já myslím, že dobré.

Jak to vidíš do budoucna?
Myslíš s holkama se cvičením? Tak do budoucna – já už spíše jenom takové ty bůčkové akce, jenom když bude nejhůř.

Co říkáš na současný kolektiv a hasičské akce?
K tomu není co dodat, to je super. 🙂

Co bys řekla naši společné účasti (už by nás totiž bylo více) v soutěži hasičských hlídek ve Vratimově, v kategorii „které ještě můžou“ ? Pochopitelně myslím tak za 15 let !!!
No tak klidně, jak ještě budeme dýchat, tak klidně. 🙂

Ve kterém fitcentru (snad to nebude nedovolená reklama) bereš energii, že by jsi svým elánem a výdrží „strčila do kapsy“ i některé mladší ročníky?
Jo – to je fitness Žídek !!! Mám to asi v genech, nikam nechodím, na to jsem moc líná.

Neuvažovala jsi někdy o sepsání svých zážitků s hasiči? A byly by publikovatelné?
No o tom bych neuvažovala, publikovat už by některé nešly. A za druhé už ta skleróza, tam už taky došlo.

Co bys přála našim soutěžním družstvům v letošní sezóně?
No to co se zpívá – MY TU LIGU STEJNĚ VYHRAJEM !

Paní Pavla se zeptala paní Aničky:

Jak dlouho to vidíš, že spolu ještě vydržíme cvičit?
Vlastně máme v plánu za těch 15 let jet cvičit do Vratimova, tak asi, asi …

Pro příště si paní Pavla vybrala něčekaně Gabku Ryškovou.