Sezóna 2024

02.03., 08:00 Raškovice – Hadicová a uzlová štafeta (Ml, St, D)
06.04., 08:00 Vlašim – MČR ZHVB (D)
13.04., 08:45 Metylovice – TFA Metylovice 2024 (M, Ž, 35, 50)
04.05., 10:00 Nová Ves – MSLMH – Okrskový pohár (mini, Ml, St, D)
08.05., 09:00 Malenovice – Okrsková soutěž (M, Ž, 35)
18.05., 08:00 Frýdek-Místek – Závěr hry Plamen – Okrskový pohár (Ml, St)
19.05., 08:00 Frýdek-Místek – Závěr dorost (D)
25.05., 09:00 Petřvaldík – MSLMH (Ml, St, D)
25.05., 14:00 Bystré – Beskydská liga (M, Ž, 35)
08.06., 12:00 Brušperk – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35)
08.06., 14:00 Malenovice – Borovský kopec (M, Ž, 35, D)
08.06., 13:00 Lubno – MSLMH – Okrskový pohár (mini, Ml, St, D)
09.06., 09:00 Malenovice – MSLMH – Okrskový pohár (mini, Ml, St, D)
15.06., 13:00 Oprechtice – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35, D)
15.06., 21:21 Oprechtice – Climart cup (M, 35)
16.06., 10:00 Oprechtice – MSLMH (mini, Ml, St, D)
21.06., 18:00 Vyšní Lhoty – MSLMH (Ml, St, D)
29.06., 13:00 Svinov – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35)
29.06., dopo Frýdlant n.O. – Okrskový pohár (mini, Ml, St, D)
06.07., 13:00 Metylovice – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35, 50, D)
13.07., 13:00 Košatka – Moravskoslezská liga (M, Ž)
20.07., 13:00 Nová Ves – Pohár Lysé hory (M, Ž, 35, 50)
27.07., 11:00 Proskovice – Moravskoslezská liga (M, Ž)
03.08., 13:00 Vrbice – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35)
04.08., 11:00 Větřkovice – Moravskoslezská liga (M, Ž)
04.08., 12:00 Turzovka – Pohárová soutěž (M, Ž, 35)
05.-09.08. Metylovice – Příměstský tábor (Ml, St)
10.08., 13:00 Petřvaldík – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35)
17.08., 09:00 Místek-Bahno – Pohárová soutěž (mini, Ml, St, D)
17.08., 12:00 Stará Ves n.O. – Pohárová soutěž (M, Ž, 35)
17.08., noční Kozlovice – Novojičínská liga (M, Ž)
24.08., 12:00 Mošnov – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35)
31.08., dopo Pržno – Okrskový pohár (mini, Ml, St, D)
31.08., 19:00 Oprechtice – Eurocan Cup (mini, Ml, St, D)
07.09., 08:00 Osoblaha – Pohár starosty KSH MSK (Ml, St)
07.09., 12:00 Bartovice – Moravskoslezská liga (M, Ž, 35)
07.09., 20:00 Hájov – Beskydská liga (M, Ž, 35)
08.09., 08:30 Lučina – MSLMH (mini, Ml, St, D)
14.09., 09:00 Pstruží – O putovní pohár obce Pstruží (40, 50)
14.09., 11:00 Jistebník – Moravskoslezská liga (M, Ž)
15.09., 09:00 Bruzovice – MSLMH (mini, Ml, St, D)
28.09., dopo Ostravice – Soutěž o putovní pohár Beskyd (M, Ž, 35)
12.10., 08:00 Zelinkovice – ZHVB (Ml, St, D)

Napsat komentář