Vaříme s SDH Metylovice – díl 57. (Kamil Vyvial)

15 Říj

A máme tady recept od jedné z nejcennějších osobností a člověka významným pro vize Školy Taekwondo FM, kterým je Kamil Vyvial, držitel II. danu.

(úvodní řádky obsahují PP)

OPÉKANÉ BRAMBORY SE SÝREM

Suroviny:
Brambory
Niva
Tvarůžky
Eidam

Postup:
Brambory vykopeme, umyjeme, oškrábeme (tvrďáci můžou slupku ponechat) a překrojíme. Pomocí vykrojovátka (to, co se používá na vykrojení ohryzku u jabka) uděláme do bramboru důlek. Do vydlabaného důlku postupně přidáme nivu, tvarůžky a přeložíme eidamem. Dle fantazie můžete i něco přidat, či vynechat.

Dáme do trouby a čekáme, až se jídlo upeče. Během té doby si Ti bystřejší můžou nachystat talíře a příbory, aby se pak nezdržovali a mohli rovnou jídlo pozřít.
Vyndáme jídlo z trouby, počkáme chvilku až zchladne a jíme.

Dobrou chuť.

Jaktože fandíš v hokeji Zlínu a ne Vítkovicím?
Když jsem byl malý, tak vycházel časopis Stadión a jednou tam vyšel plakát HC Gottwaldov a bylo rozhodnuto. Navíc už tehdy mi bylo jasné, že když budu fandit Vítkovicím, titulu se nedočkám. 🙂

Jak to vypadá se zraněním kolene? Byl bys ochoten nastoupit v přáteláku „Staří pání – Hasiči?
Bohužel, do té doby než někdo vymyslí umělý meniskus je moje „reprezentační kariéra“ u konce. 🙂 Moc mě to mrzí, protože fotbálek mě hrozně baví.

Startoval bys doufám za hasiče!!!?
Tak určitě !!!

Slyšel jsem, že nejíš maso, je to tak? Proč?
Maso nejím asi půl roku … zatím mi to nechybí a mám radost, že kvůli mě nezemřelo žádné zvíře. 🙂

Jaký vztah máš k vaření?
Vařit mě baví max. 30 minut. Všechno co je delší už mě nebaví. 🙂

Myslíš si, že láska prochází žaludkem?
Podle mě láska prochází úplně jiným orgánem.

Jaké je Tvé nejoblíbenější jídlo a pití?
Smažák, opékané brambory a kybel tatarky. K pití voda ze šťávou. 🙂

Tvá nejoblíbenější restaurace?
U Námořníka. (Hukvaldy)

Čteš naši rubriku “Vaříme s SDH Metylovice?
Teď už jo. 🙂

Jací jedlíci jsou Tvé holky? (myslím dcerky)
Nic moc … dostat do nich něco zdravého je nadlidský úkon. 🙂

Jedna odpověď na „Vaříme s SDH Metylovice – díl 57. (Kamil Vyvial)“