Podhradní Lhota, 12.10.2019 – Zatím jen výsledky, na článku se pracuje…

Naše videa najdete zde:
Metylovice, muži
Metylovice, nad 35 let – první pokus
Metylovice, nad 35 let – opakovaný pokus
Metylovice, ženy
Metylovice, muži A na Kýblovačce – první pokus
Metylovice, muži A na Kýblovačce – druhý pokus
Metylovice, muži B na Kýblovačce – první pokus
Metylovice, muži B na Kýblovačce – druhý pokus
Metylovice, ženy na Kýblovačce – první pokus
Metylovice, ženy na Kýblovačce – druhý pokus

Celkové pořadí, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Hrabůvka (PR) – 14,26 – 14,11 – 14,26
2. Tošodry (NJ) – 15,21 – 15,22 – 15,22
3. Podhradní Lhota (KM) – 14,74 – 15,57 – 15,57
4. Zahnašovice (KM) – 15,23 – 15,60 – 15,60
5. Vlčovice (NJ) – 15,82 – 15,66 – 15,82
6. Lubno – 15,89 – 16,13 – 16,13
7. Hoštice (VY) – 17,53 – 17,65 – 17,65
8. Metylovice – 15,78 – N – neplatný pokus
9. Ratiboř (VS) – N – N – neplatný pokus
10. Mladcová (ZL) – N – N – neplatný pokus
11. Lukov (ZL) – N – N – neplatný pokus

Celkové pořadí, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Zahnašovice (KM) – 17,10 – 17,67 – 17,67
2. Metylovice – 19,08 – 17,92 – 19,08
3. Choryně (VS) – 20,81 – 21,71 – 21,71
4. Hostašovice (NJ) – 25,51 – 28,37 – 28,37
5. Bratřejov (ZL) – 20,26 – 38,62 – 38,62
6. Tošodry (NJ) – 40,99 – 39,83 – 40,99
7. Loukov (KM) – 21,79 – 43,92 – 43,92
8. Albrechtice (KI) – N – N – neplatný pokus
9. Oprechtice – N – N – neplatný pokus

Celkové pořadí, kategorie NAD 35 LET:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Vlčovice (NJ) – 16,29 – 16,35 – 16,35
2. Metylovice – 15,68 – 16,46 – 16,46
3. Rychlov (KM) – 15,83 – 17,12 – 17,12
4. Podhradní Lhota (KM) – 16,97 – 17,38 – 17,38
5. Vidče (VS) – 20,01 – 20,46 – 20,46
6. Oprechtice – 15,79 – 21,34 – 21,34

Soupiska:
post – muži – nad 35 – ženy

koš – Pavel Kahánek – Pavel Kahánek – Markéta Bílková
savice – Jan Izvorský – Jan Izvorský – Kateřina Michalíková
stroj – Vladan Wiej – Vladan Wiej – Kristýna Ryšková
béčka – Pavel Šigut – Michal Bílek – Martina Uhrová
rozdělovač – Libor Rusina – Radim Tomášek – Denisa Ryšková
levý proud – Tomáš Kaňok – Miroslav Mikuš – Barbora Blechová
pravý proud – Jakub Adámek – Libor Rusina – Adéla Štandlová

Kýblovačka, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – první pokus – druhý pokus – výsledný čas

1. Zahnašovice/Hrabůvka – 10,65 – 8,47 – 8,47
2. Podhradní Lhota A – N – 8,60 – 8,60
3. Ratiboř – 8,79 – 8,64 – 8,64
4. Metylovice A – 9,85 – 8,97 – 8,97
5. Metylovice B – 9,34 – 9,05 – 9,05

6. Lukov – N – 9,08 – 9,08
7. Zahnašovice/Lukov – 9,11 – N – 9,11
8. Podhradní Lhota Z – 10,13 – 9,89 – 9,89
9. Podhradní Lhota B – N – N – neplatný pokus
10. Honzík tým – N – N – neplatný pokus

Kýblovačka, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – první pokus – druhý pokus – výsledný čas

1. Metylovice – 9,85 – 9,56 – 9,56
2. Zahnašovice – 9,82 – N – 9,82
3. Loukov – 10,43 – N – 10,43

Soupiska:
post – muži A – muži B – ženy

koš – Adéla Štandlová – Pavel Kahánek – Markéta Bílková
savice – Libor Rusina – Adéla Štandlová – Adéla Štandlová
stroj – Kristýna Ryšková – Jakub Adámek – Denisa Ryšková

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »