Na otázky nejnovější posily Metylovic, Martina Březiny odpovídal pravý proud metylovského Béčka - Aleš Vyvial.

M: Jak si prožil Vánoce?
A: Já myslím že vcelku pohodově, dalo se to přežít. :)

M: Když jsme tu měli ty Vánoce – co míváte na štědrovečerní večeři a kolik bylo dárku od „ježucha“ ?
A: Klasika – hrachová polévka s opékaným rohlíčkem na másle, bramborový salát, kapřík – z povinnosti. A dárky? Košile, mikina, trenky … klasika taková. :)

M: Jaká je Tvá nejoblíbenější pohádka o Vánocích ?
A: S čerty nejsou žerty.

M: Jak se Ti líbila hasičská sezona 2008 z pohledu metylovského Béčka?
A: Myslím, že to nebylo špatné, ale dobré to taky nebylo. Mohlo to být mnohem lepší.

M: Která soutěž se Ti v sezoně nejvíce podařila ?
A: No, to je docela dobrá otázka. Nejlepší jsem měl asi bohužel s Novou Vsí. Ale myslím si že v Malenkách, na to jak jsem to zkazil, tak jsem to doběhl a sestřikl úplně luxusně. Takže asi Malenky. No a pak nějaká z těch desátých, devátých, osmých míst. Bylo to jako dobré, ale nebyly to bedny.

M: Jak jsi se dostal k týmu Beskydské ligy – k Nové Vsi ?
A: Díky bývalé přítelkyni s kterou jsem začal chodit a s těma klukama jsme se seznámili. Byla to taková pohodová banda mladých lidí. Fajn banda. No, a zůstali mi aspoň oni. :)

M: A co říkáš tomu, že v úplném závěru ztratili nejdůležitější body k úplné výhře BL?
A: Jsou to gyzdi – já jsem jim to říkal hned na Ostravici, že se nemají ožrat. Bohužel to někteří nezvládli. Trošku to přepískli s alkoholem. :)

M: Jak si se vůbec dostal k hasiči?
A: Kdysi mě přemluvil taťka od Hanze – Čára. Říkal jestli bych nechtěl. Začal jsem tehdy běhat s Michalem. První soutěž byla myslivecká chata. Skončili jsme tam třetí nebo čtvrtí. Už si to nepamatuji. Tak nějak jsem se k tomu dostal. Jako děcko jsem moc necvičil.

M: Které jídlo máš nejraději a naopak, které nesnášíš?
A: Nejraději rozhodně bramborový salát a řízek nebo svíčková. A nejhorší? Nemusím žemlovku, ryby – ty vůbec ne teda !!! A taky moc nemusím zeleninu, nějaké fazolky či brokolici.

M: A jaktože jíš kapra?
A: Z povinnosti, je to tradice. :)

M: Co očekáváš v příští sezoně od metylovských týmů?
A: Doufám, že půjdeme trošku víc nahoru, letos ta sezona nebyla nejlepší zrovna. Výkony by mohly jít nahoru. Záleží na tom, jaká bude situace. Jestli budeme běhat MSL nebo nebudeme běhat MSL.

M: Jakou v Tvém životě hraje roli práce?
A: Asi velkou. Zabírá hrozně moc času a bije se s hasičem a je s tím hodně nervů. Člověka to opravdu naplní.

Aleš se zeptal Martina:

A: Tak co ty, kdy dotáhneš nějakou kamarádku, která se zapojí do týmu metylovských holek? :)
M: Jaj, tak to je celkem velmi záludná otázka. :) Pokud to vyjde, tak v nové sezoně by se mohlo něco objevit. Pokud by samozřejmě taky chtěla. :)

A: A odkud je?
M: Není odsud, je až …. z daleka !!!

Aleš si vybral pro příští rozhovor překvapivě Láďu Kondesa. :) Ten nám první kolo rozhvoru uzavře a Vy už se můžete netrpělivě těšit na nové kolečko. O čem bude se nechte překvapit. Nebudu prozrazovat více, aby se to nerozjelo na jiných webech, jak se již několikrát stalo. :)

Odpovědi k “Rozhovor s Alešem Vyvialem”

1. Michal řekl:

Něco z archívu: Byla to soutěž u Myslivecké chaty v Metylovicích (4.7.1998) - béčko (Fr. Bílek, P. Šigut, S. Pavlásek, R. Herot, R. Rusina, A Vyvial, M. Bílek) obsadilo 3. místo, áčko (V. Konvička, V. Bílek, J. Ryška, A. Velička, L. Juřica, T. Šigut, R. Bílek) bylo druhé.

2. Easy řekl:

Ty jo, to je paměť !!! :)

3. Michal řekl:

jj, jsem takový školník - topič - nástěnkář :)

4. Easy řekl:

Mě by zajímalo, jak ta děvucha z daleka bude dojíždět na tréninky ??? Teda pokud bude chtít. :)

5. Honza šigut řekl:

Tak višjak, přijede na vikend, na trenink na soutěže,pak odjede na otočku domu a zase přijede :):) (to pude:))

6. Michal řekl:

Hanz taky jednu dobu dojížděl z Liberce, když ho tam Vítky poslaly na hostování :)

7. Honza šigut řekl:

No martin se už o to určitě nejak postara :) :)

8. hanz čara řekl:

Michale, to nebylo z Liberce ale z Litvajzu. Ta cesta byla ještě o 40 minut delší… :)

9. hanz čara řekl:

Vlastně soráč. Ja tam nakonec nešel. ale z toho Liberca jsem dojížděl to máš pravdu…

10. Radek... Nová Ves řekl:

Aliku my jsme se neožrali…. to byla jedna ze soutěží co někteří běželi bez piva… prostě to nesedlo a chybělo nám štěstí…. ale pochybuju že by to tělo cítilo, během útoku, ten alkohol který byl po útoku hodně doplňován… :-D a Alík je náš!!! :-D

11. Easy řekl:

Váš ??? Se mnou nikdo nepodepisoval přestup ani hostování. :) Cena bude vysoká - Alík je něco jako Kaká !!! :)

12. Michal řekl:

V Anglii mají strach, že případný přestup Kaká by zničil tamní fotbalový trh :)

13. martas řekl:

jen se hoši bavte na můj účet sem moc rád že se tu bavíta ale já taky

14. Easy řekl:

Ale teď je řeč o Alíkovi :) ??? :)

15. martas řekl:

navazoval sem na honzíka

16. Easy řekl:

Však má pravdu, hlavně ale zařiď, ať vyhrajeme ve čtvrtek se SLÁVIÍ !!! Já to opěz neuvidím :( … budu cestovat po Evropě … :(

17. martas řekl:

easy tak to jedu já ten čtvrtek?

18. Easy řekl:

Správně, však si zavoláme, ale zařiď ty body !!! NUTNÉ !!!

19. martas řekl:

tak to sipiš že ty body dovezeme. Jen škoda že ty u toho zase nebudeš ty to děláš naschvál že nejzdíš s námi na Slavii to už je podruhé:-)

20. Easy řekl:

Poslušně hlásím, Jindřichův Hradec, teplota -3 stupně, zataženo :) Pořád myslím na HC Vítek, jak dneska Ti naši junioři Slavku rozdrtí :)

21. Easy řekl:

Poslušně hlásím, České Budějovice. Vysmívám se jim tady, že mají posledňáčky v lize :) Počasí: + 2 stupně, slunečno :)

22. Michal řekl:

Posledňáčci nás naposled sfoukli 3:1 :( v ČEZ Aréně :(

23. martas řekl:

easy ty si měl dělat spíš nějakého meteorologa :-))))))

Zanechej komentář