Konečná verze místa konání Netradiční soutěže

29 Čvc

Změna místa konání
soutěže Netradičních družstev !!!

Sbor dobrovolných hasičů v Metylovicích Vás zve na XV. ročník recesní hasičské soutěže Netradičních družstev. Soutěž se koná v sobotu 4. srpna 2007 v 15:00 hodin za obecním úřadem.

V minulých letech se soutěž konala na hřišti za školou, letos jsme ji chtěli pro aktivity ing. Lukáše Karlického na „malém hřišti“ pořádat u Sokolovny. Bohužel vedení Tělocvičné jednoty Sokola Metylovice, reprezentované rodinou ing. Lukáše Karlického, nám pořádání Netradiční soutěže u Sokolovny, i přes několikeré jednání, zakázalo.

Omlouváme se tedy svým příznivcům za změnu místa konání soutěže a budeme se na Vás těšit již tuto sobotu. Trénink proběhne v pátek 3.8. od 16:00 v místě konání soutěže.

SDH Metylovice

3 odpovědi na “Konečná verze místa konání Netradiční soutěže

1. Upozorňujeme eventuélní přispívatele, že případné vulgární komentáře k tomuto článku budou mazány.