Hvězdy víkendu – suma sumárum

21 Říj

Tak jako skončila soutěžní sezóna, končí i mé vyhlašování hvězd víkendů. Pokusil jsem se to všechno sečíst, setřídit, označit, vypočítat a věřte, že se zde objevilo neuvěřitelných 79 lidí. Pojďme si to tedy zrekapitulovat. 🙂 Nezapočítáni do výsledků nebylo vše kolem netradiční soutěže, soutěžící, návštěvníci a pořadatelé, opravdu si všechny nepamatuji. 🙂 Rovněž o body přišli mladí a starší žáci, kteří byli zvoleni hvězdami za absolvování své první noční soutěže. Bohužel nemám jejich soupisku. 🙁 A teď už vyhodnocení.

1 bod získali následující lidé:
Tým Karviná- Hranice, Alena Mandryszová, Vavřín Michalec, Daniela Lengyelová, Mirek Lengyel, Silvestr Pavlásek, František Žídek, Zdeňka Pečinková, Marie Volná, Marie Foldynová, Tereza Juřicová, Markéta Juřicová, Jana Juřicová, Miroslav Juřica, Dagmar Jurečková, Iveta Kovalová, kuchař ze Stamaru, Věra Karteczková, Martin Koliba, Tereza Drmelová, Lukáš Kluska, Petra Mifkovičová, Lewis Hamilton, Marie Konvičková, Dagmar Šmiřáková, Kateřina Novobilská, Pavel Halata, Marián Satinský, Ivan Kahánek, Tomáš Šigut, Karel Charvát, BORCI A BORKY Z NOVÉHO SVĚTA, Šimon Kopřiva, Víťa Habrnal, Mirka Cvičková, Lenka Trojáčková, Jana Biskupová st., Lucka Biskupová,Dušan Biskup, Libor Rusina, Dan Bílek, Roman Konečný, David Tománek, Vladimír Hajdušek a Helena Šigutová.

2 x nominováni byli:
Markéta Wolfová, Milan Pečinka, Eman Karteczka, Krista Ryšková, Vladimír Uher, Rudolf Vyvial, Petr Skotnica, Marcel Mandrysz a Pavel Šigut ml.

3 body získal Pavel Šigut st.

4 x se ve hvězdách víkendu objevily Denisa Bílková a Markéta Zajícová.

5 nominací posbírali borci z B týmu:
Jan Bílek, Aleš Vyvial a Jan Izvorský

6 zápisů má Pavla Rusinová a Luděk Juřica.

Sedmibodoví jsou:
Denisa Ryšková, Bára Šigutová, Lenka Konvičková a Aleš Velička

Na pátem místě se s 8 body umístili:
Gabka Ryšková, Pavel Koval, David Pavelek a Radek Rusina

Čtvrté místo za 9 bodů obsadili Anna Bílková a Jan Šigut.

Bronzoví, 10 x nominováni jsou:
Zuzka Bílková, Jana Biskupová a Vladimír Konvička

Stříbro patří za 11 bodů prodařům A týmu:
Michal Bílek a Ruda Mališ

Nejčastěji volenými borci – 14 bodů a ZLATO = HVĚZDA ROKU:
Vladimír Bílek a Jirka Ryška