Družební setkání – Turzovka, 17. 11. 2007

22 Lis

V sobotu 17. 11. jsme vypravili autobus značky KAROSA, naplněný hasiči a příznivci našeho sboru na družební setkání do nedaleké Turzovky. Že bude o skvělou zábavu a super zážitek postárano, o tom nikdo nepochyboval. 🙂

Po slavnostním přivítání a přípitku propukla volná zábava. K tanci a poslechu hrála mi neznáma kapela, nicméně její výkon byl famózní. Co bych tu ale psal, fotky mluví za vše. Vynikající pohoštění, dobrá organizace, borovička jako křen, prostě družba jak má být. JSME HRDÍ NA TO, ŽE NAŠIM DRUŽEBNÍM SPOLKEM JE DHZ TURZOVKA !!!

Fotky najdete ZDE.

2 odpovědi na “Družební setkání – Turzovka, 17. 11. 2007

1. Ještě jsem opomněl napsat , že na posledních šesti fotografiích se Vám představuje kapela SSV „Starosta-Strojník-Velitel“, která tímto vyhrála konkurz pro kapely na náš hasičský ples. 🙂 těšte se ….

2. teeeeda damy a panove nadhera:-D na nekterych foteckach se ztezi poznavam:-D ale jinak uzasna akcicka…