Rozhovor – Denisa Bílková

6 Pro

Na otázky Radka Rusiny odpověděla Denisa Bílková.

Co bys dělala s první cenou ve Sportce?
Kolik by to bylo peněz? Věnovala na charitu každopádně, zbytek bych nějak rozumně zúročila.

Kterému sportu by jsi se kromě hasiče chtěla aktivně věnovat?
Jedině hasič, a jinak mimo hasič ….. asi hod kladivem nebo něco podobného. 🙂

Čeho bys chtěla v hasiči dosáhnout?
… (tichý zpěv) … „my tu ligu stejně vyhrajem“ 🙂 Mé názory na ligu trošku vystřízlivěly, takže já bych hlavně chtěla, aby tady byla pořád taková parta jako tady je, ikdyž je to nejspíš nereálné, ale to bych chtěla. Jinak o ty výsledky nejde, je sice pěkné, když se vyhraje, ale hlavní jsou pro mě ti lidé.

Cítíš na rozdělovači konkurenci?
No velkou !!! Už uvažuju kam se přesunu.

Kterou letošní hasičskou akci by jsi chtěla zopakovat?
Hmm, všechny.

Máš představu, co budeš dělat po škole?
No, mám, pracovat nebo rodit děti. 🙂

Plánuješ v příštím roce nějakou změnu ve svém životě?
Ježíš, takové filozofické otázky, … jako v roce 2008 …tak plánovat můžu, ale co bude, to se teprve uvidí.

Které zvíře máš nejraději?
Čičinky !!! 🙂

Potěšítě Tě více krásná darovaná kytka nebo vítězství Vítkovic?
Vítězství Vítkovic! I když ta kytka, jak od koho, no ale já na kytky moc nejsem. Kdyby to byla štangla vuřtu, tak už uvažuju … 🙂

Vyměnila by jsi život na vesnici za město?
No, tak před třemi lety bych řekla rezolutní ne, ale dnes říkám, že za určitých okolností ano.

Dnes odpovídala Denisa Bílková, rozdělovačka metylovských žen. Na rozhovor si vybrala svou kolegyni na rozdělovači, příště bude odpovídat Bára Šigutová a tím ukončí sérii rozhovorů s rozdělovačema. (více už jich fakt nemáme) 🙂