Víkend 11. 7. – 13. 7.

13 Čvc

První hvězda je poněkud z jiné branže, ale nedá mi to, abych to tu nenapsal.

1. můj bratr – Jiří Izvorský – mám před sebou následující certifikát, kde stojí toto: Tímto potvrzujeme, že v krátkém okamžiku hrané odvahy ve Vizovicích na Masters of Rock 2008 ztratil smysl odpovědnosti vůči svému životu a opustil pud sebezáchovy ve výšce 65 metrů. Když vrhl se do volného prostoru, a jediný dotyk s realitou byly jen smyčky chycené ke kotníkům. Tento odvažný člověk zažil 100% strachu ve výšce a přiřadil se tak k privilegovaným skokanům Bungy. Biřmování této dramatické a traumatické události, jež budí obdiv ale i strach, bylo stvrzeno předáním tohoto certifikátu. Tento certifikát smí být ukazován k respektu a obdivu skokana Bungy. GRATULUJEME !!!
2. Alda Velička a Jana Biskupová – makrely neměly chybu 🙂
3. Denisa Ryšková – za neuvěřitelnou odvahu, kdy bez problému přislíbila start za mužský B tým na soutěži v Košatce. Nakonec byla sestava jiná, ale pocit, že by zachránila naši účast na soutěži je pro mě nepopsatelný. Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Denčo, díky !!!

Jedna odpověď na „Víkend 11. 7. – 13. 7.“

  1. Tak ten skok to je bomba. Já bych nahoře zažil 200% strachu neskočil bych 🙂 Makrelu jsem bohužel neměl, ale věřím že byla dobrá a Denisa je taky dobrá. Beztak by to dala líp než Čára 🙂

Komentáře nejsou povoleny.