Fotbal Frýdek – Místek – Spartak Jablunkov 3:0

26 Dub

Dnes v 9:00 vyběhli k zápasu starší žáci „B“ Frýdku – Místku, soupeřem jim byl Spartak Jablunkov.

Proč jsem jako reportér našeho webu navštívil tento zápas? Důvodem byl hráč číslo 2, pravý obránce, Libor Rusina. Náš odchovanec nastoupil od úvodního hvizdu a určitě nezklamal. Vzhledově i herně mi připomínal Tomáše Řepku. 🙂 Naštěstí od zmiňovaného hráče, Libor má mozek celý, takže k žádnému zkratu nedošlo. 🙂
Frýdek – Místek byl po celý zápas lepší, do vedení se dostal již v desáté minutě. V druhém poločasu kluci přidali gol z penalty a ještě třetí pojistku střelou z hranice pokutového území. Byla radost sledovat hráče, kteří umí s balonem a nebojí se udělat několik kliček za sebou, v jakékoli části hřiště, za jakéhokoliv stavu. Za „nás“ se hrál v obraně systém U a U – uval a uvidíš. 🙂
To je z mládežnického fotbalu pro dnešek vše, příště si posvítíme na muže, sestupem ohrožené Metylovice. Dnes tento tým hraje v Kateřinicích, kde bohužel z pracovních povinností nemůžu jet.

Pro sdh-metylovice.info Jan Izvorský.

3 odpovědi na “Fotbal Frýdek – Místek – Spartak Jablunkov 3:0

1. Ještě jsem zapomněl napsat, že jsem Libora finančně motivoval ke vstřelení branky, ale nepovedlo se. Ale je jasné, že z pozice obránce je to kapku složitější. 🙂