Pozvánka na Zlatou tretru 2009

19 Kvě

Ve středu 17. června 2009 se na městském stadionu ve Vítkovicích koná 48. ročník Zlaté tretry. Již v úterý se uskuteční kladivářské soutěže, ve středu je od 15 hodin předprogram (např. juniorské štafety 4x100m, 100m veteránů nebo závod vozíčkářů) a 17:45 slavnostní zahájení.

Hlavní hvězdou mítinku bude bezesporu jamajčan Usain Bolt na hladké stovce, dalším světovým rekordmanem Dayron Robles (Kuba) na 110m př. a v témže závodu nastoupí i český rekordman Petr Svoboda.
Dále bychom neměli opomenout keňanku Pamelu Jelim (800m), američanku Lolo Jones (100m př.), chorvatku Blanku Vlašič (výška) nebo keňana Paula Kipsiele Koeche (3000m př.). V ženském oštěpu se bude opakovat duel z poslední olympiády Barbora Špotáková vs. Maria Abakumova (Rusko).
Vstupenky jsou již od 80 Kč (děti do 15 let zdrama) a koupit je můžete od 15. května přímo na vítkovickém stadionu. Takže neváhejte, určitě to bude stát za to.
Více na webových stránkách www.zlatatretra.cz.

4 odpovědi na “Pozvánka na Zlatou tretru 2009

  1. Jo, díval jsem se. Od Novy jsem čekal, že to bude podstatně bulvárnější, takže jsem i mile překvapen. Hoří, má panenko si sice neodpustili, ale čekal jsem, že v požárním sportu ukážou nějaké vaty, které zvládnou jednu soutěž za rok a ještě jsou na ní nalití. Přitom tam snad byl k vidění i extraligový Letohrad-Kunčice. Takže Nova překvapila.

Komentáře nejsou povoleny.