Ještě jednou Kozlovice, trochu jinak

26 Kvě

Tak a mame tady sobotu, je toho na programu hodně. My hrajem zapas v suchdole a hasiči maji 2 soutěže. Odpoledne v Malenovicich a večer v Kozlovicích, kde bych se jel podivat. My vyražime v 15:00 do Suchdolu. Prvni poločas jsme hrali suprovně a dokonce jsme se i ujali vedeni 0:1, ale na druhy poločas jsme přišli jak vyměněni a domaci rychle vyrovnali. Pak rozhodči zauřadoval, piskl ruku, ktera vubec nebyla a razem jsme prohravali 2:1. Domaci přidali ještě jeden gol a jeli jsme s prohrou 3:1. Ach ty druhe poločasy !!!!!!!!!! V autobuse jsme si zlepšili naladu, protože Easy napsal, že mužům se v Malenovicich dařilo a vyhrali tam soutěž, tak supr. Tim vic jsme se těšili do Kozlovic na nočni soutěž. Přijeli jsme dom, dali jsme na hřišti po pivku a hurá do Kozel. Řidit se nabidl Dan, tak supr, ale musel to otočit 2 krat jelo nas celkem 9. V 22:00 už jsou všichni v Kozlovicich a na startu se připravuje první mančaft, myslim že to je Košatka, ale čas měli slaby. Naši by měli jet taky v uvodu tak supr, to by jsme mohli stihnout v Kozlovicich ještě zabavu. 🙂 Před našima jeli ještě kluci z Malenek, tak jsem byl zvědav jak skonči, bohužel se jim to moc nepovedlo, všecko klaplo, ale proudař nějak zaspal a nesestřikl terč, skoda. Snad přiště. Tak na start se připravuji naši, měli jsme perfekt vyhled na celou trať, i na časomiru, tak supr. Klukum jsem řikal, že je musime trochu povzbudit, zazněl výstřel a už to fičelo. Začli jsme povzbuzovat. A kluci makali jak pily, šup do kádě, z kadě, sešroubovat ten spoj, potahnut to a už to stříká. Vyborny čas 14,754 s. Vypukla radost. I v hledišti. Sedlo jim to a už jsou prvni. Na startu ještě dost mančaftu, včetně našeho „B“ tymu, že by zadělali na dabl? Uvidime, jak se to povede. Ted zbyva jen čekat . My jsme se rozhodli, že kuknem na zabavu, tak jsme šli a že se pak vratime. Na zabavě supr lidi tam bylo hafo, popilo se, zatančilo a šup zpatky na soutěž. Kluci jsou stale první, tak to je v cajku. I B tym nezklamal a je zatim 4. Tak to je taky uspěch. Jak šel čas, tak to bylo čim dal lepši, tymu ubyvalo a ubyvalo, problem tu byl, že zas alkoholu přibyvalo. A je tu konec. A naši se dočkali, maji dabl. To se asi bude slavit. Vyšlo jim to. Skakaly se šipky na travu atd. Ale vrta mi hlavou, proč ja? Že by alkohol? To ne, měl jsem radost s nima !!! Tak supr. Jednu malou chybu to mělo, boli mě rameno z těch šipek, ale to přeboli 🙂 Tak hasičum přeju hodně dalšich takovych uspěchu. 🙂

Pro sdh-metylovice.info Oťa Kulhánek, metylovský fotbalista, myslivec a v budoucnu snad i hasič. 🙂

6 odpovědí na “Ještě jednou Kozlovice, trochu jinak

  1. Musím souhlasit. Tem článek je opět luxusní. Mě zas bolí bříšní svaly s těch rybiček. A ten kotel byl taky famozní. Kdyby to bylo na každé soutěži, hned se jinak běží.

  2. Jako že jsi myslivec a fotbalista ??? Však je to pravda. Ale hlavně si borec a MY hasiči so toho vážíme a děkujeme Ti. Nejenom Tobě, celé partě, která nás povzbuzovala v Kozlovicích.

  3. jj kotel byl skvělý ale Hanzi ta noční koupel musela být taky skvělá ne?

Komentáře nejsou povoleny.