Pozvánka na TFA do Vratimova

10 Čvn

V sobotu 13.6. od 10:00 pokračuje Pohár ředitele Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje druhým závodem – TFA Vratimov Cup.

Oproti Štramberku je to podstatně rychlejší závod – loňský vítězný čas byl 2:22,06 min. Po rozvinutí hadic, překonání bariéry, šedesáti úderech kladivem, vytažení závaží následuje výstup do 3. podlaží hasičské zbrojnice, při kterém závodník nese 2 hadice C upevněné na popruhu a proudnici. Poté sestoupí zpět do přízemí a na 35 metrech přemístí do cíle 80kilovou figurínu.

Tady si můžete prohlédnout dvě zajímavá videa:
2008 – prezentace.
2007 – průběh pokusu

Ruda s Martinem (startovní čísla 3 a 6) jedou nejdřív do Vratimova a pak na 2. kolo MSL na Lubno. Takže kdo budete mít chuť, můžete jim fandit přímo v areálu vratimovské zbrojnice. Budou vaši podporu jistě potřebovat.

6 odpovědí na “Pozvánka na TFA do Vratimova

  1. Abys mohla napsat pěkný článek, který vedle Easyho reportáže z 2. kola MSL a rozhovoru s Rudou a Martinem po Vratimovu opět trhne hranici 300 návštěvníků za den 🙂

  2. Já tam budu tak na 86,3% taky. Podle podrobrobných rozborů našich pokusů ve Štramberku předpokládám, že ve Vratimově, který je úplně jiný, bych měl být s Koníkem (lučním) tak na stejné úrovni. Samozřejmně se budu snažit být lepší než on, ale na druhou stranu potřebuju peníze na barák a už Štramberk se negativně promítl na prémiích 🙂

Komentáře nejsou povoleny.