Pozvánka na TFA Ostravská věž 2009

15 Říj

V neděli 18. října od 10:00 na Prokešově náměstí v Ostravě před Novou radnicí vyvrcholí Pohár ředitele HZS MSK 2009 svým třetím dílem – TFA Ostravská věž 2009.
Na startu nebude chybět Martin Koliba, takže přijďte jej podpořit! Neobjeví se tam ovšem Ruda Mališ, protože bude tou dobou již na cestě do Frankfurtu (pořídí aspoň na školení spoustu fotek, na které se můžete těšit později). Takže tento závod se Rudovi škrtne a budeme jistě netrpělivě sledovat, jestli se v celkovém hodnocení Poháru udrží v první desítce.

Trať je postavena paralelně – zrcadlově pro současný postup dvou soutěžících startujících zároveň. Jde o soutěž jednotlivců ve dvou věkových kategoriích (do 40let a nad 40let) i družstev, pro družstva platí sestava max. 5 hasičů, nahlášená předem, z dosažených se sečtou pro družstvo 3 nejlepší časy.
Po startu hasič uchopí dvě dvojité nezavodněné hadice B s proudnicemi, roztáhne je na 40m, kde proudnice odloží na metu. Provede 30 úderů kladivem na vertikálním trenažéru, cestou zpět směrem ke startu překoná 2m bariéru. Následuje transport figuríny 20m směrem k lešeňové konstrukci, kde figurínu odloží. Vystoupí po konstrukci, kde provede vytažení 20kg závaží lanem, sestoupí a vběhne do budovy magistrátu. Pokračuje po značené trase ve výběhu do prostoru cíle na ochozu radniční věže. Zakončení provede každý soutěžící individuálně stlačením cílového prvku.

11 odpovědí na “Pozvánka na TFA Ostravská věž 2009

  1. Já vím Easy, že je tam mám a nemám ani omluvenku no …… Teda rozumnou :-D. Ale přijde čas a zase příjdu. Možná i dřív než na Play off

  2. Akorát mám pocit, že ta první Easyho frajeřinka by podle pravidel hokeje neměla platit, protože hráč nevedl puk neustále dopředu. Nebo se mýlím? Něco obdobného už bylo v Extralize.

  3. No já si myslím, že směrem dopředu musí jít podle pravidel jen tělo hráče a ne puk. A to bylo splněno, Ale možná se pletu.

  4. „Rozhodující je kotouč, který musí při nájezdu směřovat dopředu. Hráč může s pukem zamíchat zepředu dozadu. Nesmí se však zastavit a obtočit kolem celého těla o 270 stupňů. V tu chvíli gól nemůže platit.“
    Pavel Halas, šéf komise rozhodčích ČSLH

    Takže obdivovat něčí nájezd, který v podstatě nemůže platit je stejné, jako kochat se výkony dvoulitru (stroje), který odporuje pravidlům MSL 🙂

  5. Hlavně to není zápas, ale natáčení nějaké reklamy, takže klučina si to mohl dovolit. Jste si nevšimli, že oba mají červené dresy? 🙂

Komentáře nejsou povoleny.