Pozvánky na víkend

24 Čvn

Pracovní týden už má na kahánku, tak tady máme další pozvánky na víkend…

V sobotu ráno vyrážejí naší nejmladší na Pohár SDH Frýdlant nad Ostravicí. Začátek je 8:30 u hasičské zbrojnice ve Frýdlantu a startovní číslo našich mladších žáků je 8.

V 10:30 na ostravickém fotbalovém hřišti startuje závod čtyřčlenných družstev „Radegast beskydský šerpa„, kterého se se svým týmem zúčastní i Ruda Mališ a jejich cílem bude vynést padesátilitrový sud piva na vrchol Lysé hory – 65kg na zádech, trasa 9km, převýšení 900m. Loňský vítězný čas byl 2:19 hod.

Vrcholem hasičského víkendu pak snad bude sobotní 23. ročník Memoriálu Alfonse Kudělky na fotbalovém hřišti ve Svinově, který je 4. kolem Moravskoslezské ligy 2010. Začátek je v 11:00, naše startovní čísla jsou 19+23+27.

Zároveň už chci upozornit všechny fanoušky požárního sportu nejen z Metylovic, aby si ve svých diářích zatrhli datum 3. července, kdy se od 13 hodin na fotbalovém hřišti v Metylovicích koná již 44. ročník naší pohárové soutěže. Ve hře bude stejně jako vloni 5 domácích družstev, která očekávají vaši podporu (vuvuzely s sebou…). Pozvánku najdete ZDE.