28. 8. Mošnov – aktualizace výsledků

1 Zář

Mošnov, 28.8.2010 – Předposlední letošní kolo Moravskoslezské ligy hostil Mošnov.

Mošnovská soutěž je specifická tím, že se jedná o dvoukolový paralelní závod. Na dvou drahách nastupují současně dvě družstva, v druhém kole si dráhy vymění. Družstvu se počítá lepší čas z obou kol. Každý má sice možnost opravy nezdaru z prvního kola, zároveň však můžete v druhém kole v pořadí ještě klesnout. Specifikum dvoukolové soutěže přináší také nemálo nejasností a výkladů ligových pravidel – družstva mohou mezi jednotlivými koly měnit sestavy, závodníci převlékat dresy, diskvalifikace se nepočítá pro celou soutěž, ale jen pro konkrétní kolo.

Krátce po dvanácté hodině a úvodním nástupu se už schyluje k prvnímu rozběhu, ve kterém nastupují dva potenciální ligoví medailisté – vpravo na dráze A prchalovské béčko a na levé dráze B domácí Mošnov. V mošnovské sestavě se už na levém proudu po zranění objevuje Martin Koliba. Martinovi se úplně nepovedl odhoz, na hadici má drobný uzel a to zpožďuje jeho shoz. Tomáš Papak na pravém terči se prostříkává na výsledných 15,397 s. Ještě nepovedenější je prchalovský útok. Proudaři jsou zkrácení a Liborovi vypadává proudnice, navíc dochází ke zranění Lukáše Vojkovského na rozdělovači. Oba týmy ale mají možnost opravy v druhém kole. Ve druhém rozběhu se představují Karviná-Hranice s košateckým Tomášem Vykydalem na levém proudu a Malenovice. Malenovičtí jsou úspěšnější, zapisují si čas 14,227 s, Karviná 14,789 s. Ve třetím rozběhu kandidáty na medaile doplňují Oprechtice. Proudaři zaklekli, srovnali proudnice a oba terče srazili za 13,958 s, což znamená průběžné vedení. Po mizerném úvodu sezóny teď Oprechtice šlapou jako hodinky. Následují muži Rychaltic s mošnovským náhradníkem Davidem Grusem na levém proudu a Pustkovec. Otevřený střed na rozdělovači Rychaltice sráží na 18,333 s. Pustkovec si i s prostřikem na pravém proudu zapisuje 15,325 s. K pátému rozběhu pak nastupují muži Petřvaldíku a Marklovic. Petřvaldík se musí obejít bez zraněného Lukáše Frýdla a tak se tentokrát Martin Čibera přesunuje na levý proud a na pravý proud si půjčují mošnovského Tomáše Papaka. Ale v poslední době se jim daří asi jako nám. Tomáš Vala s rozdělovačem zůstává na základně, navíc jej hadice podrazí a dochází ke zranění. Petřvaldík má v prvním kole neplatný pokus, když rozdělovač výrazně zkrátí proudaře, stejný výsledek si zapisují i Marklovice.
V šestém rozběhu se objevují Mistřovice s malenovickým Jindrou Skopalem na pravém proudu a Svinov A. Oba útoky jsou vyrovnané, Svinov má lepší shozy terčů – 14,552 s, pod patnáctivteřinovou hranici se dostávají i Mistřovice – 14,923 s. V sedmém rozběhu se na základnách připravují vlevo Písečná a vpravo Prchalov A. Prchalovský Tomáš Pělucha prostříkává na výsledných 15,630 s. A nepříliš povedený útok předvádí i Písečná – Jarek Čmiel i v pádu sráží za 14,591 s, ale jejich konečný čas je 15,152 s.
V osmém rozběhu na dráze A nastupují naši muži, dráha B zůstává prázdná. Naše výkony v posledních týdnech jsou vcelku tragické. Ligovou tabulkou projíždíme jako v utrženém výtahu. Alespoň výsledkově neklesáme, chodíme po dně. Hanz si na tuhle sobotu naplánoval svou svatbu, tak jej na béčkách nahradil Martin Březina. Strojníci se podle dohody v jednotlivých kolech prostřídají – v prvním Radek, ve druhém Alda. Bohužel Kondes stejně jako ve Větřkovicích nedává koš, takže napoprvé si zapisujeme neplatný pokus.
A následují tři ženské rozběhy, nejprve Jistebník vs. Marklovice. Marklovice mají proudařky z Mistřovic a Staré Vsi, ale obě jsou příliš daleko od terčů a je z toho neplatný pokus. A stejný výsledek i pro Jistebník s rychaltickou Lenkou Rožnovskou na rozdělovači – obě proudařky zaklekly před koberci, Vendula Holušová terč sráží za 16,642 s, Lence Lednické se to nepodařilo. Rozběh č. 10 je obsazen ženskými družstvy Petřvaldíku a Oprechtic. Petřvaldík má chvíli otevřený střed na rozdělovači, Daniela Janošková prostříkává na 19,121 s. A prostřik na levém proudu i u Oprechtic – Hana Pastorková 18,438 s.
V jedenáctém rozběhu nastupují naše ženy. Markéta chybuje na koši, Deny zapla levé céčko na rozdělovači na zub, ale nemá ani béčkový spoj. Bohužel příliš nepovedený útok a neplatný pokus. Ruda to pak glosoval – dva útoky a dvě sady suchých hadic.
Následuje Lubno a Svinov B. Svinovské béčko předvádí i s prostřikem na pravém proudu slušných 15,104 s, přesto ani nízká patnáctky na body nemusí stačit. Lubno má na nálivce malenovického Tomáše Ramíka, na pravém proudu v lubenském dresu oprechtického Martina Nováčka a v prvním kole si zapisují 14,380 s. Martin přidává v poslední době už standardní třináctku. V třináctém rozběhu se pak objevuje Vrbice s kojkovickým Martinem Konečným na koši a Stará Ves s oprechtickým Jerrym na stroji. Staroveský košař chybuje a u kádě pokus končí, naopak Vrbice si po pěkných shozech z prvního kola odnáší čas 14,413 s. Karviná-Louky zatím jen platí startovné, ale objeví se až v druhém kole, tak přecházíme k patnáctému rozběhu s Košatkou a kozmickým áčkem. Oba útoky dopadají stejně – levý proudař Kozmic je zalitý a terč neshazuje, rozdělovač Košatky Jakub Janošek nedal levou spojku.
Na dráze A se pak připravují ženy Rychaltic s petřvaldickou Zdeňkou Sojkovou na stroji a na béčku muži Kozlovic s proskovickým rozdělovačem. Rychaltická pravá proudařka Hana Plesníková je příliš daleko od terče a postříkává na 21,377 s, vteřinový prostřik mají na pravém terči také Kozlovice – 15,898 s. A následuje další ženský rozběh – Mistřovice a Stará Ves. Oběma útokům v podstatě není co vytknout. Stará Ves jde časem 17,847 s do čela, Mistřovice jsou za 18,416 s průběžně třetí. Startovní číslo 18 mají Hostašovice a Větřkovice. Větřkovičtí nastupují s prchalovským Tomášem Monsportem na pravém proudu, levý proudař Lukáš Homola ale bezmála vteřinu prostříkal – 15,095 s. Na základnách se pak připravují Kozmice B a Proskovice s košateckým Matějem Mynářem na pravém proudu. Kozmický rozdělovač nedal ani jeden céčkový spoj, proskovický levý proudař předvedl jedenapůlvteřinový prostřik – 15,669 s. Do předposledního rozběhu prvního kola nastupují Kojkovice s Jarkem Čmielem z Písečné na levém proudu, malenovickým Standou Pyškem na pravém proudu – oba v kojkovických dresech a svým kojkovickým rozdělovačem Pavlem Vondráčkem v petřvaldickém dresu. V sestavě už máme jasno a teď ještě kojkovický čas – 14,584 s. A první kolo zakončují Nová Ves a Hukovice. Nová Ves s prostřikem na levém terči si zapisuje 15,572 s, Hukovice neplatný pokus.
A hned nám začíná druhé kolo, družstva si vymění dráhy, tak tedy vpravo na áčku Mošnov a vlevo na béčku Prchalov B. Mošnov se po prostřiku na levém terči zlepšuje jen na 15,011 s, Prchalov s Radkem Zátopkem na rozdělovači naopak výrazně stahuje bodovou ztrátu na mošnovské – 14,131 s. Následují Malenovice a Karviná-Hranice. Karvinští mají na stroji ve svém dresu oproti prvnímu kolu navíc mošnovského Martina Pagáče. Ale obě družstva si své časy vylepšit nedokážou. Ve třetím rozběhu se na základně připravují Oprechtice, Stiby zacvakal spojku, vepředu výrazně prostříkal, což nakonec oprechtické stojí vítězství na této soutěži. Pak vidíme téměř totožné pokusy Pustkovce a Rychaltic – pustkovecký rozdělovač nedal béčkový spoj a zkropil dráhu A, Rychalticím se odpojuje béčko z rozdělovače zalijou dráhu B.
Marklovice i Petřvaldík mají z prvního kola neplatný pokus. Napodruhé si Marklovice po prostřicích na obou proudech zapisují čas 16,225 s. Petřvaldík změnil sestavu – na pravém proudu nastupuje Matěj Mynář z Košatky, na rozdělovači v petřvaldickém dresu Pavel Vondráček z Kojkovic a na stroji místo Občana petřvaldický Radim Ondračka. Při nálivce vyplaval koš a Petřvaldík má i v druhém kole neplatný pokus.
Svinovští po prvním kole odjíždějí na soutěž do Rakové, takže do šestého rozběhu jdou pouze Mistřovice. Béčkař cvaká spojku na stroj, strojník čeká s vodou a Mistřovicím platí čas prvního kola. Písečná to má v druhém kole rozjeto na vítězství, levý terč je sražen za 13,773 s. Marek Bocek však prostříkává na 15,348 s a Písečná se nezlepší. Naopak ke zlepšení dochází u prchalovského áčka. Bufy je časem 13,769 s nejlepším pravým proudařem soutěže. Výsledný čas Prchalova A je 14,240 s.
Do osmého rozběhu s našimi muži nastupuje Nová Ves. Vědomi si výsledků z posledních týdnů jedeme poněkud na jistotu. Céčkové hadice nám trochu zůstaly pod rozdělovačem, ale povedené shozy přinášejí slušný čas 14,590 s. Bohužel ani ten nakonec nestačí na výraznější bodový zisk. Nedá se říct, že bychom se odrazili ode dna, spíš jsme si jen tak povyskočili. Novoveský Radek Kubala se na základně vrací pro kotouč a svůj terč pak nesráží, Nová Ves si postavení po prvním kole nevylepšuje. A následují opět tři ženské rozběhy. Nejprve Marklovice s Jistebníkem. Marklovice si s prostřikem na levém proudu zapisují čas 18,411 s. Jistebnická Lenka Lednická ze základny vybíhá zcela bez kotouče, přesto u terče prostříkává Vendula Holušová na levém proudu – 19,524 s. V desátém rozběhu nastupují ženy Oprechtic a Petřvaldíku. Petřvaldické proudařky jsou dál od terčů, Daniela Janošková na levém prostříkává, přesto se Petřvaldík zlepšuje na 17,755 s. Ve vedlejší dráze oprechtické proudařky ve velké pohodě zaklekávají a sráží oba terče za 16,517 s – luxusní vedení.
V jedenáctém rozběhu čeká druhý pokus naše ženy. Na béčkách Kristu vystřídala Andrea, jinak je sestava stejná. Bára má ve své premiérové sezóně na proudu ještě velké technické rezervy, ale běžecky je na tom slušně. Ale tentokrát ji to sedne opravdu na jedničku, povedený shoz v osobním rekordu 17,293 s. Zuzka je od terče trochu dál, takže náš výsledný čas 17,780 s stačí na průběžné třetí místo.
Do dvanáctého rozběhu už nenastupuje Svinov B, Lubno se ve svém sólovém útoku už nezlepšuje. Radek bojuje s rozdělovačem, Marián prostříkává až k šestnácti vteřinám. Následuje Stará Ves a Vrbice. Vrbičtí však mají problémy se strojem, takže svůj běh absolvují až na závěr startovního pole. Starou Ves sráží velký prostřik na pravém proudu (17,019 s), ale ani čas prvního terče by na body nestačil. Ve čtrnáctém rozběhu se ke svému jedinému pokusu připravuje Karviná-Louky. Na koši mají Standu Šenkyříka, na levém proudu v karvinském dresu oprechtického Banána a mistřovický dres na pravém proudu. Standovi se koš vůbec nepovedl, Karviná-Louky si zapisuje 19,930 s. A dále na áčku nastupují Kozmice A, na béčku Košatka. Oba kozmičtí proudaři jsou zalití, pravý s prostřikem shodil za 17,350 s, ale celkově je z toho pro Kozmice i ve druhém kole N. Stejně jako v prvním kole se vede i Košatce. Opět totálně nepovedený rozdělovač, Jakub Janošek jej odhazuje a svůj boj vzdává. Ale Košatka podává protest proti předčasnému vynulování své časomíry, rozhodčí Jan Gábor jej uznává a Košatka v samotném závěru nastoupí k opakovanému pokusu.
Nepříliš povedený je rozběh č. 16. Kozlovičtí muži mají problém vzadu, pomalá voda vylepšení času z prvního kola nepřináší. A téměř jako přes kopírák jedou svůj druhý útok ženy Rychaltic. Hana Plesníková je opět od pravého terče daleko a opět prostříkává přes jednadvacet vteřin. Ženská kategorie finišuje pokusy Staré Vsi a Mistřovic. Pavlu Filipcovou na staroveském koši střídá oprechtická Michaela Žáčková a časem 17,678 s se Stará Ves dostává na druhé místo, naše ženy klesají na čtvrté. Větřkovice do druhého kola vyměnily levého proudaře – místo prchalovského Tomáše Monsporta mají oprechtického Michala Stibora. Chyba košaře na základně však pokus předčasně ukončila. V devatenáctém rozběhu se představují Kozmice B a Proskovice. Kozmický černý den podtrhává béčko – otevřený střed na rozdělovači a pro oba kozmické týmy čtvrtý neplatný pokus. David Grus si vedle Košatky zaběhl na proudu i za Proskovice a proskovičtí se nepatrně zlepšují na 15,529 s. Ve dvacátém rozběhu si po chybě strojníka na céčkové spojce připisují neplatný pokus Kojkovice. A v samotném závěru vidíme po uznaném protestu třetí útok Košatky. Napotřetí se už rozdělovač podařil a Košatka si zapisuje čas 14,149 s. Ovšem oprávněností opakování tohoto pokusu se ještě bude zabývat Rada Moravskoslezské ligy, takže do té doby jsou výsledky mošnovské soutěže v mužské kategorii jen neoficiální.
Týden starý „rekord“ v nejnižší účasti na Moravskoslezské lize byl v Mošnově překonán, když se sem sjelo pouhých 40 družstev, tzn. sedm týmů mimo Ligu. Nevím, jestli tato sobota byla obzvlášť nevhodný termín, nebo mají družstva problém s tím, aby stíhala další závody, případně zda svou roli hraje počet soutěží, kterých se mošnovští během roku účastní.
A stejně jako vloni jsme zde mohli vidět šest exhibičních útoků týmů All Stars MSL 2009, které již brzy najdete v naší videogalerii. Najdete tam také 71 soutěžních pokusů a Vladanovu reklamu na mošnovské kuře 🙂 A již za necelý týden bude osmý ročník Moravskoslezské ligy minulostí!

Na základě jednání Rady Moravskoslezské ligy došlo k aktualizaci výsledků ze soutěže v Mošnově – Košatka má za druhé kolo neplatný pokus. Vyjádření Rady MSL najdete ZDE.

Komentáře:
Martin Březina

– Jak se ti povedly oba pokusy – start, spoje atd…?
Na dnešní den jsem nebyl nijak nervózní. Jelikož jsem přes týden potrénoval alespoň spoje, když byl páteční trénink zrušen kvůli počasí. Na startu jsem si v duchu říkal, že by mohla padnout dneska čtrnáctka, ale po prvním pokusu vidím na tabuli N. Přitom prvním pokusu jsem byl spokojen s mým výkonem. Spoje mi sedly, jen jsem si trochu rozhodil bečka a pokračoval v útoku. Na druhý pokus se nám zlepšilo počasí a také jsem neběžel s prázdným žaludkem 😀 Při chystání hadic jsem byl trošku nervózní z toho, abychom dnešní výkon vůbec dokončili. Přišel výstřel a já spojil své spoje vynikajíce a pozoruji proudaře. Terče dole. Otočím se a raduji se z našeho úspěchu.
– Čas 14,590 je tvůj os. rekord, jak si s tímto časem spokojen?
Ano, můj osobní rekord se vylepšil o 2 desetiny. Ale jak říkám není to jen má zásluha všech v týmu SDH Metylovice.
– Sezóna pomalu končí, zkus říct, na které soutěži se ti letos nejvíce líbilo?
Nemůžu říct, že by se mi nějaká soutěž nelíbila. Nebyl jsem sice na úplně všech soutěžích v letošní sezoně, ale zmíním aspoň tři na kterých se mi běželo nejlíp. Je to domácí soutěž Metylovice – sice pro B-tým to byl trošku horší čas, ale zásluhou Luďe jsme aspoň dokončili. Další soutěže jsou Oprechtice a Kozmice, ve kterých jsme pro návštěvníky předvedli psí kousky. Béčka natažené a poté co jsem Libora slyšel na startu zařvat, tak jsem věděl, že je něco v nepořádku. Neběžel jsem tam sám, ale objevil se tam i Honzík. A zdárně jsme dokončili.
Bára Šigutová
– V Mošnově sis o víc než vteřinu zlepšila osobní rekord, jak se ti váš druhý pokus líbil?
Líbil se mi moc! Měla jsem sice nervy víc než obvykle ale paráda. Jak jsem sestřikla měla jsem radost, že to není opět prostřik. Když jsem uslyšela čas, první mé slova byla děláš si pr**l? To je blbost! Nečekala jsem takový krásný čas, přišlo mi to pomalejší než obvykle. Snažila jsem se běžet rychle, ať jsem aspoň na koberci. V hlavě jsem myslela jen na výkřik „dolů“ a ať neprostříkám. V duchu jsem si říkala nesmíš prostříkat a ono se povedlo :-D. Jen škoda že takovéhle shozy nemám aspoň ¾ sezóny.
– Jak moc těžký je pro tebe přechod z rozdělovače na proud – který post je pro tebe náročnější?
Dost velký, je to velký rozdíl. Rozdělovač byl pro mě lehčí, běhala jsem ho odjakživa a více se mě líbil. U proudu musí být rychlost, dobrý záklek a umět se trefit první vodou. Nejde to tak rychle natrénovat jako rozdělovač.
– Konečně se ti povedl skvělý shoz, čím myslíš že to bylo?
Vůbec nevím 😀 ale jsem za něj ráda 🙂 Za tuto sezónu jsem se asi tak krásně trefila jen 2x. Košatka a teď v Mošnově.
Kristýna Ryšková
– Přestože jsi běžela jen první kolo, jak bys zhodnotila dnešní výkon ženského družstva?
První pokus braly holky jako nepodařenou rozcvičku, na druhém se ale vyřádily dost. Jejich výkon byl superní 🙂 Příští rok takových časů snad bude víc.
– Není pak při takovém času 4. místo trochu zklamáním?
Pro mě čtvrté místo zklamáním není, já jsem ráda za čas, který holky daly a umístění už tak důležité není, když nejsme v MSL.
– Letos jsme už natočili a publikovali 744 videí. Jak tě natáčení soutěží baví?
Ty jsi to počítal 😀 ? Natáčení mě baví, ale když je velké horko nebo prší, tak to zase taková zábava není.

Hodnocení nezávislých pozorovatelů:
Občerstvení: **** (z 5, vloni ***)
WC: *** (z 5, vloni ***)

NEOFICIÁLNÍ pořadí, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – 1. kolo (levý-pravý) – 2. kolo (levý-pravý) – výsledný čas – body MSL

1. Bartovice A (OV) – 16,222-13,944 – 13,670-13,868 – 13,868 – 25
2. Oprechtice – 13,886-13,958 – 15,652-13,816 – 13,958 – 22
3. Prchalov B (NJ) – N-N – 13,827-14,131 – 14,131 – 20
4. Prchalov A (NJ) – 14,163-15,630 – 14,240-13,769 – 14,240 – 18
5. Bartovice C (OV) – 14,220-14,247 – 14,546-15,002 – 14,247 – 16
6. Malenovice – 14,261-14,227 – 15,328-14,505 – 14,261 – 15
7. Lubno – 14,380-13,974 – 16,113-14,077 – 14,380 – 14
8. Vrbice (KI) – 14,324-14,413 – 14,384-14,628 – 14,413 – 13
9. Svinov A (OV) – 14,552-14,544 – N-N – 14,552 – 12
10. Kojkovice – 14,208-14,584 – N-N – 14,584 – 11
11. Metylovice – N-N – 14,590-14,406 – 14,590 – 10
12. Karviná-Hranice (KI) – 14,780-14,789 – 15,166-15,773 – 14,789 – 9
13. Mistřovice (KI) – 14,619-14,923 – 15,946-16,718 – 14,923 – 8
14. Mošnov (NJ) – 14,527-15,397 – 15,011-14,078 – 15,011 – 7
15. Větřkovice (OP) – 15,095-14,194 – N-N – 15,095 – 6
16. Svinov B (OV) – 14,549-15,104 – N-N – 15,104 – 5
17. Písečná – 14,591-15,152 – 13,773-15,348 – 15,152 – 5
18. Pustkovec (OV) – 14,661-15,325 – N-N – 15,325 – —
19. Proskovice (OV) – 15,669-14,150 – 15,333-15,529 – 15,529 – —
20. Nová Ves – 15,572-14,990 – 14,996-N – 15,572 – —
21. Kozlovice – 14,639-15,898 – 16,756-17,266 – 15,898 – 5
22. Hostašovice (NJ) – 16,075-15,516 – 18,606-18,609 – 16,075 – —
23. Marklovice (KI) – N-N – 16,064-16,225 – 16,225 – 5
24. Stará Ves (OV) – N-N – 15,214-17,019 – 17,019 – 5
25. Rychaltice – 18,333-17,959 – N-N – 18,333 – 5
26. Karviná-Louky (KI) – N-N – 19,930-19,516 – 19,930 – 5
27. Hukovice (NJ) – N-N – 16,822-20,166 – 20,166 – —
28. Košatka (OV) – N-N – N-N – neplatný pokus – 5
29. Kozmice A (OP) – N-14,730 – 17,350-N – neplatný pokus – 5
30. Petřvaldík (NJ) – N-N – N-N – neplatný pokus – 5
31. Kozmice B (OP) – N-N – N-N – neplatný pokus – 5

Celkové pořadí, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – 1. kolo (levý-pravý) – 2. kolo (levý-pravý) – výsledný čas – body MSL

1. Oprechtice – 18,438-17,143 – 16,517-16,415 – 16,517 – 15
2. Stará Ves (OV) – 17,585-17,847 – 17,678-17,600 – 17,678 – 12
3. Petřvaldík (NJ) – 19,121-17,212 – 17,755-16,978 – 17,755 – 10
4. Metylovice – N-N – 17,293-17,780 – 17,780 – —
5. Bartovice (OV) – 17,909-18,197 – 17,431-17,857 – 17,857 – 8
6. Marklovice (KI) – N-N – 18,411-17,278 – 18,411 – 6
7. Mistřovice (KI) – 18,254-18,416 – 18,457-18,484 – 18,416 – —
8. Jistebník (NJ) – 16,642-N – 19,524-18,289 – 19,524 – 5
9. Rychaltice – 17,404-21,377 – 17,816-21,703 – 21,377 – 5

Soupiska:
post – muži – ženy

koš – Vladimír Konvička – Markéta Wolfová
savice – Vladimír Bílek – Anna Bílková
stroj – Radomír Rusina (Aleš Velička) – Jana Biskupová
béčka – Martin Březina – Kristýna Ryšková (Andrea Střasáková)
rozdělovač – Jan Šigut – Denisa Izvorská
levý proud – Michal Bílek – Barbora Šigutová
pravý proud – Rudolf Mališ – Zuzana Bílková

All Stars, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. All Stars A – 14,527 – 15,120 – 15,120
2. All Stars C – 14,650 – 18,768 – 18,768
3. All Stars B – 32,995 – 35,171 – 35,171

Soupiska:
post – A – B – C

koš – Alexandr Gola – David Náhlý – Martin Konečný
savice – Radek Szufnarowski – Tomáš Ramík – Jiří Sikora
stroj – Eduard Gazda – Pavel Danko – Miroslav Galia
béčka – Pavel Bartoš – Daniel Kluz – Jan Krejčí
rozdělovač – Jiří Motyka – Radomír Viej – Radomír Zátopek
levý proud – Jan Kudla – Stanislav Pyško – Michal Stibor
pravý proud – Tomáš Monsport – Martin Čibera – Marek Bocek

All Stars, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. All Stars A – 16,672 – 18,602 – 18,602
2. All Stars C – 17,121 – 18,888 – 18,888
3. All Stars B – 22,182 – 22,842 – 22,842

Soupiska:
post – A – B – C

koš – Markéta Wolfová – Michaela Žáčková – Markéta Wolfová
savice – Tereza Plesníková – Lenka Volná – Aneta Bielová
stroj – Gabriela Gazdová – Petra Krejčí – Jana Biskupová
béčka – Tereza Žáčková – Kateřina Growková – Vendula Holušová
rozdělovač – Markéta Janošková – Hana Kunátová – Kateřina Válková
levý proud – Petra Mifkovičová – Alena Vašková – Veronika Krejčí
pravý proud – Lenka Lednická – Sylvie Tomešková – Hana Plesníková

Průběžné pořadí MSL po 14. kole, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – body

1. Prchalov A – 282
2. Oprechtice – 220
3. Mošnov – 214
4. Prchalov B – 211
5. Bartovice A – 180
6. Petřvaldík – 168
7. Kojkovice – 162
8. Lubno – 159
9. Metylovice – 154
10. Písečná – 154
11. Košatka – 153
12. Vrbice – 141
13. Větřkovice – 140
14. Svinov A – 136
15. Kozlovice – 130
16. Mistřovice – 122
17. Malenovice – 120
18. Karviná – Hranice – 111
19. Bartovice C – 103
20. Svinov B – 101
21. Karviná – Louky – 99
22. Marklovice – 90
23. Stará Ves – 83
24. Kozmice A – 80
25. Rychaltice – 73
26. Kozmice B – 71

Průběžné pořadí MSL po 14. kole, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – body

1. Bartovice – 163
2. Petřvaldík – 159
3. Oprechtice – 127
4. Stará Ves – 118
5. Rychaltice – 115
6. Jistebník – 90
7. Marklovice – 78

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

14 odpovědí na “28. 8. Mošnov – aktualizace výsledků

  1. Báro, proč říkáš, že nevíš proč se Ti povedl skvělý shoz, když víš, čím to bylo? 🙂

  2. Easyno nerypej!! 😀 Nevím čím to bylo…To co jsem řekla neber vážně. 😀

  3. Pěkné, dlouhé, výživné komentáře! Ostatní by si z nich měli vzít příklad… 🙂 A jen malá technická – v soupisce mám staré příjmení 🙂 Já jen aby si někdo nemyslel, že jsme po dvou týdnech rozvedení 🙂
    Hani, v sobotu rozhodně musíš dorazit! Neexistuje lepší způsob relaxu před důležitou zkouškou… 🙂

  4. Easy jak to, že ses mi vetřel do komentářů? Ten mračoun byl můj a já si nevšiml, že tam v mém compu jsi přihlášený Ty. ??? V sobotu si to všichni moc užijte.

  5. No Deny všichni určitě ne. Ivča nejspíš dorazí podle aktuální situace, ale já určitě ne, neboť je to na pytel… Stav se sice mění každý den, ale bohužel, hlavně navečer spíše k horšímu než lepšímu. A já se znám až moc dobře na to, abych věděl kdy k zábavě rozhodně nepřispěju. I když zase na druhé straně jak znám vás, vy si ji zkazit jen tak nenecháte. 🙂

  6. Takovych tam bylo vic, pěkne to měli i kluci z Nové Vsi 🙂

Komentáře nejsou povoleny.