27. 8. Mošnov

29 Srp

Mošnov, 27.8.2011 – Letošní čtrnácté ligové kolo v sobotu hostili hasiči z Mošnova.

Tato soutěž je specifická tím, že se jedou paralelní požární útoky. Ve dvou drahách nastupují dvě družstva, do druhého kola si dráhy vymění. Je těžké vyjmenovávat všechna pro a proti tohoto modelu, protože každý to vidí jinak a jinak danou skutečnost hodnotí. Pro závodníky to nabízí výhodu možnosti vylepšit si svůj výkon. Naopak díky posunu soupeřů ve druhém kole, můžete pořadím pěkně klesnout. Laičtí diváci mohou porovnávat dva souběžně prováděné útoky. Ale ten, kdo chce sledovat každý detail, jeden útok nestíhá.

Možnost přihlásit se až do druhého kola, letos mošnovským o něco navýšila účast družstev. Vloni jich bylo 40, letos 46. Ve dvanáct hodin byl proveden úvodní nástup a poté se mohl uskutečnit první rozběh. V něm se na dráze A představili muži Marklovic a na dráze B domácí Mošnov. Marklovickým proudařům vodu brzdí uzly na hadicích – 16,264 s. Mošnov by na domácí trati jistě chtěl dát zapomenout jejich letošní mizérii. Tomáš Papák svůj terč sráží za 14,049 s, Martin Koliba prostříkává na výsledných 15,303 s.
Ve druhém rozběhu se s Bartovicemi A poměří naše áčko. Chceme vše vsadit na první kolo, protože napodruhé se už dokážeme zlepšit jen málo kdy. Bohužel jsem letos snad poprvé vůbec nedal spoj, koncovky se mi jen protočily v rukou, takže to musím zkusit v běhu. Trošku mě zaráží, že nevidím Rudu, ale mám dost problémů sám se sebou. S určitými problémy a prostřikem se to ještě daří zvládnout za 15,170 s. Ruda na tom nebyl o moc líp. Na základně se mu překlopil kotouč, než jej vzal ztratil dost času a prostříkl na výsledných 15,282 s. Teď nám nezbývá, než napodruhé zabrat. O moc horší to už být nemůže.
Bartovické áčko ulilo start, rozhodčí je zastavil a svůj pokus absolvují sami bezprostředně po našem útoku. I přes prostřik na levém proudu se časem 14,288 s ujímají vedení, ale na výraznější stažení bodové ztráty na Oprechtice se budou muset ještě jistě zlepšit. Třetí rozběh proti sobě svedl loňského vítěze ligy Prchalov A a Oprechtice, které za titulem míří letos. Pro Prchalov je z toho po mírném prostřiku 14,318 s, naopak Oprechtice jdou takřka bezchybných útokem na průběžné první místo. Na dráze A následuje Petřvaldík, vítěz téhle soutěže z roku 2008, a na béčku Malenovice s lubenským René Poláškem na rozdělovači – v posledních dvou letech vždy šesté. Malenovickému Standovi Pyškovi zřejmě po přišlápnutí hadice poměrně brzy vypadává kotouč, takže z dálky prostříkává na výsledných 18,070 s. O poznání více se daří Petřvaldíku s košateckým Jiřím Onderkou na koši – 13,740 s je posouvá na první místo.
V pátém rozběhu nastupují ženy Marklovic s petřvaldickou Danielou Janoškovou na levém proudu a v dráze B naše ženy. Bára na základně nedala proudnici, ale zapnula ji naprosto zkušeně v běhu. Zuzka svůj terč srazila za 18,364 s, Bára, přestože byla na koberci, bohužel prostříkala až na 21,336 s. Ale velmi podobně se nevedlo i Marklovicím – více než dvouvteřinový prostřik na pravém proudu dal čas 20,545 s.
Startovní číslo 6 pak má Svinov A. Svůj rozběh svinovští absolvují osamoceni, protože Lubno zatím není kompletní a bude startovat později. Napravo to je solidních 14,309 s, ale velký prostřik na levém proudu znamená pro svinovské áčko čas 16,955 s.
Sedmý rozběh může leccos napovědět o letošních vítězkách ženské ligy – představují se v něm Bartovice a Oprechtice. Bartovické ženy i chybou na koši, která by v mužské kategorii znamenala konec veškerých nadějí, předvádějí výtečných 16,929 s. Trošku to napovídá jaký je obecně nepoměr mezi ženskou nalívkou a výkony strojů. To Oprechtice si s odpojeným pravým céčkem na rozdělovači zapisují jen neplatný pokus a rozdíly na čele je výrazně snižují.
Osmý rozběh do dráhy A přivádí Karvinou-Louky a na dráhu B naše béčko. Mezi dvěmi fotbalovými zápasy na jeden hasičský útok přijíždí Libor Rusina. Nejdříve ve Frýdku absolvoval zápas proti ostravskému Baníku a z Mošnova mířil na Hukvaldy, kde hráli dorostenci Metylovic. Základna vyšla tentokrát bez problémů, ale u terčů jsme oba něco prostříkali. Přesto čas 16,007 s není nejhorší. Karviná si po chybě na koši z prvního kola odnáší neplatný pokus.
Následuje Prchalov B a Vrbice A. Prchalov vloni skončil na bronzové příčce, letos se do ligy béčko nepřihlásilo, ale absolvovalo zatím všechna kola a v případě, že by se jednalo o ligový tým, byl by před mošnovskou soutěží na 4. místě. Vrbice ještě může pomýšlet letos na bronz. Lukáš Vojkovský proběhl kolem koše, aniž by se mu jej napoprvé podařilo vzít ze základny, takže pro Prchalov z toho je neplatný pokus. Vrbice je časem 14,761 s pátá. První startovní desítku pak uzavírají ženy Petřvaldíku a muži Kozlovic. Kozlovjani se špatně poskládali v kádi, voda má rezervy a na úvod je z toho 15,127 s. Naopak jeden ze svých lepších útoku předvedly petřvaldické ženy a časem 17,225 s jsou druhé.
Následuje Košatka a Svinov B. Košatka vloni Mošnově absolvovala tři pokusy, letos jim snad budou stačit jen dva. Ale vypadnutá proudnice Tomáše Vykydala na levém proudu na úvod dává neplatný pokus. Svinovské béčko na nás ztrácelo šest bodů a tak sledujeme v jejich podání prostřik na levém terči a čas 15,743 s.
Další zajímavou dvojici nabízí dvanáctý rozběh. Větřkovice se už dotahovaly na vedoucí Oprechtice, ale po posledních dvou kolech se musí naopak obávat o svou průběžnou třetí příčku. Naopak velmi dobrou formu teď a reálnou naději právě na bronz mají Bartovice B. Větřkovice si po pádu rozdělovače zapisují neplatný pokus a bartovické béčko je za 13,990 s průběžně druhé. V této chvíli je bodový rozdíl mezi těmito družstvy už jen minimální, ale čekají nás ještě jedny pokusy.
Dále se na základně připravují Kozmice B a Vrbice B. Kozmický béčkař nedal C-spojku a je z toho neplatný pokus. A neplatný pokus si za nezapojenou levou proudnici připisuje i Vrbice. Čtrnáctý rozběh proti sobě svedl bartovické ženské béčko a muže Kojkovic s vrbickým Karlem Rylem na koši. Pro Kojkovice prostřik na pravém terči na úvod znamená čas 15,724 s, Bartovice jsou za 18,572 s aktuálně třetí. Patnáctý rozběh je ryze ženský a téměř žluto-černý. Představuje se v něm Stará Ves s oprechtickou Verčou Krejčí na levém proudu a Mistřovice. Mistřovická levá proudařka špatně zaklekla, proudnice s ní zamávala a bylo z toho jen N. Naopak Stará Ves jde za 17,614 s průběžně na třetí místo. Trojanovice svůj start zatím nestíhají, takže v 16. rozběhu se představí jen Kozmice A. Napoprvé vidíme ulitý start a napodruhé chybu na koši vedoucí k neplatnému pokusu. Sedmnáctý rozběh je neligový. Vidíme v něm muže z Výškovic a Mostů u Českého Těšína. Mosty zajíždějí i s prostřikem slušných 15,131 s, Výškovicím se nedaří ustavit savice tak, aby se nedotýkala země a startují jen mimo soutěž (15,589 s).
Startovní číslo 18 mají ženy Kozmic s bartovickou Lenkou Hanyášovou a Jistebníku s petřvaldickou Kamilou Kelnerovou na proudu. Výrazně lépe to dopadá pro Jistebník – i s prostřikem jsou časem 17,713 s čtvrté, Kozmice za 23,501 s osmé. Devatenáctý rozběh zajímá z hlediska vývoje ligy naopak naše muže. Nastupují v něm Stará Ves a Mistřovice. Mistřovice si po chybách proudařů napoprvé připisují jen 17,886 s, Stará Ves za nesražený levý terč dokonce neplatný pokus. Následuje rozběh „ostravský“ – na dráze A Plesná (16,063 s), na béčku Proskovice (16,557).
Jednadvacátí se na základnách připravují muži Lubna a Písečné. Lubenští si po chybě v kádi odnášejí čas 16,362. Písečná s bartovickým Jiřím Motykou a vrbickým Martinem Rajskim v sestavě je na tom podstatně lépe – 14,761 s. První kolo nám uzavřeli muži Trojanovic (15,399 s) a ženy Albrechtic. Ty však nedodržely čtyřminutový limit na přípravu, takže jely jen mimo soutěž. Takže po prvních pokusech je naše áčko desáté, béčko patnácté, ženy sedmé.
Po krátké přestávce začalo druhé kolo, kdy si družstva vyměnila dráhy. Takže opět v prvním rozběhu muži Marklovic a Mošnova. Marklovice po prvním kole sedmnácté se zlepšují na 15,420 s. Mošnovjáci měli vodu na luxusní třináctku, proudaři byli u terčů, ale Tomáš Papák prostříkl na 14,544 s, Martin Koliba stanovil jejich výsledný čas 15,250 s. Zlepšení to je jen nepatrné, ale Mošnov se dostává těsně před nás.
Do druhého rozběhu jdou Bartovice A a naše áčko. Ani tentokrát nechceme jet vzadu příliš rychlou vodu, zbytečně bychom se zalili. Kondesovi nesedl ideálně koš, ani nalívka nebyla stoprocentní, takže jsme doběhli solidně až k terčům a Ruda s malým prostřikem zastavil časomíru na hodnotě 14,968 s. Posunuli jsme se před Mošnov a Kozlovice, ale na co to nakonec bude stačit, to si musíme počkat. Bartovice se zlepšují jen nepatrně 14,268 s a ligový titul jim odplouvá do teoretické roviny.
Tomáš Monsport ve třetím rozběhu sráží terč za 13,522 s, ale vteřinový prostřik Tomáše Pěluchy znamená, že Prchalov A se ve druhém kole nezlepší. Oprechtice se zlepšují o tři setiny na konečných 14,033 s, pořadí to však nemění. Lukáš Frýdl pak za Petřvaldík předvádí nejlepší shoz dne – 13,349 s, ale ani Petřvaldík si svůj čas z prvního kole nezlepší. Malenovice po chybě strojníka Aloise Ramíka na spojce si připisují neplatný pokus a čas z prvního kola (18,070 s) stačí jen na 5 bodů za účast.
V pátém rozběhu se vedle marklovických žen představují i naše ženy. Mužská družstva mezi jednotlivými koly mohou změnit jednoho závodníka, ženy dvě závodnice. Využíváme této možnosti, aby si pokus absolvovaly i Deny na nálivce a Andrea na béčkách. V prvním kole to není nic moc, napodruhé na základně vše klaplo. Zuzka s mírným prostřikem pravý terč rozsvěcuje za 17,878 s. Bára bohužel i napodruhé prostříkává na 20,814 s. Mírné zlepšení, ale bodově už jde Petřvaldík před naše družstvo.
V šestém rozběhu vedle svinovského áčka vidíme Lubno. Lubenští se mírně zlepšují na 15,917 s a jsou před naše béčko. Svinov si po chybě béčkaře na spojce připíše neplatný pokus a šestnáctka z prvního kola znamená 5 bodů. Náskok oprechtických žen na Bartovice byl po prvním kole v Mošnově už jen sedm bodů. Bartovice A se už nezlepšují (19,951 s), ale třívteřinový prostřik Veroniky Krejčí stačí jen na 19,170 s a průběžné 5. místo, v tuto chvíli devítibodový náskok.
Možnosti změny v sestavě využilo i naše béčko. Na pravý proud se vrací Aleš Vyvial. Bohužel Kovalík si vybral svou ojedinělou slabou chvilku, nedal koš a je z toho neplatný pokus. Béčko si odnáší 16,007 s z prvního kola a dá se očekávat, že několik družstev půjde před nás. Karviná-Louky se za 15,179 s řadí až za naše áčko, takže opět mírně získáváme.
V devátém rozběhu si Prchalov B po neplatném pokusu z prvního kola a prostřiku Bufyho v kole druhém odnáší čas 16,354 s. Naopak vrbické áčko se zlepšuje na 14,137 s a je čtvrté. Náskok oprechtických mužů na Bartovice A je aktuálně 19bodový. Petřvaldické ženy se po vteřinovém prostřiku na levém terči (pravý 16,602 s) už výš neposunou, průběžně zůstávají druhé. Naopak zlepšení předvádějí muži Kozlovic a za 14,473 s jdou opět před nás. V 11. rozběhu vidíme Košatku a Svinov B. Košatka je o 18 tisícin lepší než naše áčko  – 14,950 s, ale svinovské béčko po třívteřinovém prostřiku na pravém proudu svůj odstup za námi nezmenší. Větřkovicím už jde do tuhého – Vrbice, Bartovice B, Prchalov a Petřvaldík jim doslova dýchají na záda. Po prostřiku na pravém proudu pro bartovické béčko platí čas z prvního kola. Ale Větřkovice si neplatný pokus zlepšují jen na 15,758 s, což nakonec stačí jen na 5 bodů za účast. S vrbickým béčkem ve druhém kole v jednom rozběhu nastupují kozmické ženy. Vrbice si zapisuje 15,093 s. Kozmice jdou za 20,183 s před naše družstvo. Bartovické ženské béčko se i s vteřinovým prostřikem na levém terči zlepšuje na 17,602 s, kojkovičtí muži napodruhé předvádějí jen neplatný pokus. Staroveské ženy si 17,614 s z prvního kola opravují na 17,283 s a jsou aktuálně třetí. Mistřovické ženy v prvním kole neměly platný pokus a napodruhé je z toho také jen N. Do šestnáctého rozběhu nastupují s kozmickým áčkem Trojanovice. Pro Kozmice A je to i napodruhé neplatný pokus, Trojanovicím se zapisuje čas prvního kola 15,399 s. V sedmnáctém rozběhu se vedle Mostů představují místo Výškovic, které už odjely, Lesní Albrechtice. Ty jsme naopak neviděli v kole prvním. Mosty napodruhé neplatný pokus, L.A. – 15,637 s. Na základně A je kozmické béčko, na dráze B ženy Jistebníku. Je to poslední ženské ligové družstvo a už za chvíli může být o letošní ženské MSL jasno. Lenka Lednická levý terč sráží na 16,136 s, Kamila Kelnerová zastavuje časomíru na hodnotě 16,842 s a první vlna oprechtických oslav může propuknout. Náskok Oprechtic na Bartovice je 12 bodů a v posledním kole jim už stačí jen body za účast. Mistřovičtí muži se ve druhém kole výš neposunou a Stará Ves po neplatném pokusu předvádí jen 16,571 s. V jednadvacátém rozběhu se ke svému jedinému pokusu chystají ženy Nové Vsi a následně jsou časem 18,716 s šesté. Ale zároveň ve vedlejší dráze vidíme poslední mužský ligový tým, kterým je Písečná. Oba terče jsou sraženy, časomíra ukazuje 14,232 s a vypuká druhá oprechtická vlna oslav. Oprechtičtí muži mají v tuto chvíli na Bartovice A už dvacetibodový náskok a na posledním kole potřebují získat jen 5 bodů za účast. Muži Nové Vsi ještě zajíždějí 15,789 s a vidíme i muže Závišic – 16,354 s.
Po skončení soutěže přišla na řadu exhibice All Stars MSL 2010 – výběry nejlepších závodníků loňské sezóny. V posledních letech to byla vcelku nuda, ale letos nás z ní vytrhl ženský A-výběr. Na ligové trati, na ligové terče předvedl výkon 15,919 s!!! Viděli jsme už druhou ženskou patnáctku v průběhu 7 dnů…
Naše áčko je nakonec v Mošnově desáté, ale díky zaváháním soupeřů se posouváme na 12. příčku. Lepší už to letos nebude, ale v Bartovicích se alespoň tohle pokusíme udržet před Starou Vsí, Malenovicemi, Svinovem B, Karvinou, Mistřovicemi a Mošnovem. Jak už jsem zmiňoval o titulu je prakticky rozhodnuto a také Bartovice A mají stříbro jisté. O bronz nás ještě čeká zajímavá bitva. Nejlíp jsou na tom zatím Větřkovice, ale na posledních třech kolech braly jen body za účast. Tři body ztrácí Vrbice a také Bartovice B se zřejmě nejlepší aktuální formou z těchto kandidátů. Prchalovská ztráta je čtyřbodová a aby nakonec ještě Petřvaldík (aktuálně -5 bodů na Větřkovice) nemrzela ta diskvalifikace před týdnem. V ženské kategorii je o medailistkách rozhodnuto – zlato jde do Oprechtic, stříbro do Bartovic a bronz bude jistebnický. S největší pravděpodobností čtvrtá zůstane Stará Ves, ale čeká nás ještě tahanice o 5. místo. Petřvaldík má dva body náskok na naše ženy a Kozmice, šest na Marklovice.
Rozhodne se také v kategorii nad 35 let. Třetí vlnu oslav mohou zažít Oprechtice, ale znepříjemnit se jim to jistě budou snažit naši pětatřicátníci.
Ligové rozuzlení budou hostit už v sobotu Bartovice…

Komentáře:
Vladimír Bílek

– Jaká je teď vzadu taktika? Čekáte v kádi nebo dá strojník později plyn?
Po domluvě. Já mám počkat v kádi. Mnoho let jsem byl zvyklý jezdit nadoraz, ale letošní sezona je slabší. Proto musím čekat, aby proudaři stihli doběhnout.
– Co se vám přihodilo ve druhém kole?
Na základně jsem potlačil Kondesa a moc mu nesedl koš. Měl jsem čekat v kádi a stalo se to, z čeho jsem měl vždycky strach – netrefil jsem se na savici.
– V Bartovicích tě čeká za pětatřicátníky koš. Jak ti tenhle post vyhovuje?
Těším se, že je to moje poslední soutěž na koši za pětatřicátníky. Příští rok ho přenechám Kovalíkovi.

Hodnocení nezávislých pozorovatelů:
Občerstvení: ** (z 5, vloni ****)
WC: *** (z 5, vloni ***)

Celkové pořadí, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – 1. kolo (levý-pravý) – 2. kolo (levý-pravý) – výsledný čas – body MSL

1. Petřvaldík (NJ) – 13,740-13,633 – 13,349-14,611 – 13,740 – 25
2. Bartovice B (OV) – 13,939-13,990 – 13,988-14,756 – 13,990 – 22
3. Oprechtice – 13,845-14,065 – 14,033-13,755 – 14,033 – 20
4. Vrbice A (KI) – 14,532-14,365 – 14,137-13,922 – 14,137 – 18
5. Písečná – 14,023-14,761 – 13,812-14,232 – 14,232 – 16
6. Bartovice A (OV) – 14,288-13,600 – 14,268-13,382 – 14,268 – 15
7. Prchalov A (NJ) – 14,318-13,979 – 13,522-14,504 – 14,318 – 14
8. Kozlovice – 15,127-14,796 – 14,473-14,231 – 14,473 – 13
9. Košatka (OV) – N-N – 14,950-14,601 – 14,950 – 12
10. Metylovice A – 15,170-15,282 – 14,634-14,968 – 14,968 – 11
11. Vrbice B (KI) – N-N – 15,093-15,041 – 15,093 – —
12. Český Těšín-Mosty (KI) – 14,352-15,131 – 14,900-N – 15,131 – —
13. Karviná-Louky (KI) – N-N – 14,802-15,179 – 15,179 – 10
14. Mošnov (NJ) – 15,303-14,049 – 15,250-14,544 – 15,250 – 9
15. Trojanovice (NJ) – 15,399-14,558 – 15,944-15,091 – 15,399 – —
16. Marklovice (KI) – 16,264-16,183 – 15,161-15,420 – 15,420 – 8
17. Proskovice (OV) – 16,557-15,478 – 15,443-15,165 – 15,443 – —
18. Lesní Albrechtice (OP) – DNS-DNS – 14,688-15,637 – 15,637 – —
19. Kojkovice – 15,054-15,724 – 16,119-N – 15,724 – 7
20. Svinov B (OV) – 15,743-14,392 – 13,971-17,051 – 15,743 – 6
21. Větřkovice (OP) – N-N – 15,758-15,037 – 15,758 – 5
22. Nová Ves – DNS-DNS – 14,767-15,789 – 15,789 – —
23. Lubno – 16,362-16,074 – 15,917-15,454 – 15,917 – 5
24. Metylovice B – 15,901-16,007 – N-N – 16,007 – —
25. Plesná (OV) – 15,072-16,063 – N-N – 16,063 – 5
26. Závišice (NJ) – DNS-DNS – 15,654-16,354 – 16,354 – —
27. Prchalov B (NJ) – N-N – 13,873-16,462 – 16,462 – —
28. Stará Ves (OV) – N-14,729 – 16,571-14,575 – 16,571 – 5
29. Svinov A (OV) – 16,955-14,309 – N-N – 16,955 – 5
30. Mistřovice (KI) – 16,310-17,886 – 18,806-14,317 – 17,886 – 5
31. Malenovice – 18,070-15,499 – N-N – 18,070 – 5
32. Kozmice B (OP) – N-N – 16,370-20,129 – 20,129 – 5
33. Výškovice (NJ) – 15,589-14,862 – DNS-DNS – neplatný pokus – —
34. Kozmice A (OP) – N-N – 14,595-N – neplatný pokus – 5

Celkové pořadí, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – 1. kolo (levý-pravý) – 2. kolo (levý-pravý) – výsledný čas – body MSL

1. Jistebník (NJ) – 16,800-17,713 – 16,136-16,842 – 16,842 – 15
2. Bartovice A (OP) – 16,900-16,929 – 17,045-19,951 – 16,929 – 12
3. Petřvaldík (NJ) – 17,225-16,892 – 17,650-16,602 – 17,225 – 10
4. Stará Ves (OV) – 17,614-17,249 – 17,283-16,546 – 17,283 – 8
5. Bartovice B (OV) – 18,572-16,973 – 17,602-16,660 – 17,602 – —
6. Nová Ves – DNS-DNS – 17,688-18,716 – 18,716 – —
7. Oprechtice – N-N – 16,143-19,170 – 19,170 – 7
8. Kozmice (OP) – 20,866-23,501 – 19,635-20,183 – 20,183 – 6
9. Marklovice (KI) – 20,545-18,160 – N-N – 20,545 – 5
10. Metylovice – 21,336-18,364 – 20,814-17,878 – 20,814 – 5
11. Mistřovice (KI) – N-N – N-N – neplatný pokus – 5
12. Albrechtice (KI) – N-18,961 – N-N – neplatný pokus – —

Soupiska:
post – áčko – béčko – ženy

koš – Vladimír Konvička – Pavel Koval – Markéta Wolfová
savice – Vladimír Bílek – Jan Izvorský – Anna Bílková (Denisa Izvorská)
stroj – Jiří Ryška – Aleš Velička – Jana Biskupová
béčka – Jan Bílek – Martin Březina – Kristýna Ryšková (Andrea Střasáková)
rozdělovač – Luděk Juřica – Jan Šigut – Denisa Ryšková
levý proud – Michal Bílek – Michal Bílek – Barbora Šigutová
pravý proud – Rudolf Mališ – Libor Rusina (Aleš Vyvial) – Zuzana Bílková

All Stars, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. All Stars A – 14,013 – 14,148 – 14,148
2. All Stars C – 13,983 – 14,541 – 14,541
3. All Stars B – 14,225 – 14,720 – 14,720

Soupiska:
post – A – B – C

koš – Alexandr Gola (Malenovice) – Jan Gábor (Oprechtice) – David Náhlý (Bartovice)
savice – Ondřej Bártek (Prchalov) – Petr Gábor (Oprechtice) – Jiří Válek (Bartovice)
stroj – Miroslav Galia (Prchalov) – Tomáš Matějný (Oprechtice) – Martin Pagáč (Mošnov)
béčka – Radek Čmiel (Písečná) – Jan Krejčí (Oprechtice) – Marek Valošek (Malenovice)
rozdělovač – Radomír Zátopek (Prchalov) – Martin Kunát (Oprechtice) – Daniel Pučan (Vrbice)
levý proud – Lukáš Frýdl (Petřvaldík) – Michal Stibor (Oprechtice) – Tomáš Kudla (Bartovice)
pravý proud – Martin Nováček (Oprechtice) – Tomáš Monsport (Prchalov) – Adam Hrbáč (Vrbice)

All Stars, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. All Stars A – 15,919 – 15,779 – 15,919
2. All Stars B – 16,837 – 18,159 – 18,159
3. All Stars C – 18,568 – 17,335 – 18,568

Soupiska:
post – A – B – C

koš – Michaela Žáčková (Oprechtice) – Monika Rožašová (Bartovice) – Markéta Wolfová (Petřvaldík)
savice – Kristýna (Němcová (Oprechtice) – Lenka Gebauerová (Jistebník) – Aneta Bielová (Bartovice)
stroj – Petra Krejčí (Oprechtice) – Šárka Volná (Jistebník) – Veronika Klenková (Marklovice)
béčka – Tereza Žáčková (Oprechtice) – Ivana Vašňovská (Bartovice) – Hana Pulková (Marklovice)
rozdělovač – Jana Tománková (Jistebník) – Markéta Janošková (Stará Ves) – Hana Adamusová (Petřvaldík)
levý proud – Alena Vašková (Bartovice) – Hana Pastorková (Oprechtice) – Daniela Janošková (Petřvaldík)
pravý proud – Veronika Krejčí (Oprechtice) – Sylvie Tomešková (Bartovice) – Lenka Hanyášová (Bartovice)

Průběžné pořadí MSL po 14. kole, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – body

1. Oprechtice – 248
2. Bartovice A – 228
3. Větřkovice – 203
4. Vrbice – 200
5. Bartovice B – 200
6. Prchalov – 199
7. Petřvaldík – 198
8. Košatka – 177
9. Písečná – 173
10. Svinov A – 152
11. Kozlovice – 152
12. Metylovice – 126
13. Stará Ves – 124
14. Malenovice – 121
15. Svinov B – 115
16. Karviná-Louky – 114
17. Mistřovice – 113
18. Mošnov – 110
19. Kozmice A – 102
20. Kojkovice – 99
21. Marklovice – 98
22. Lubno – 93
23. Kozmice B – 81
24. Plesná – 68

Průběžné pořadí MSL po 14. kole, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – body

1. Oprechtice – 153
2. Bartovice – 141
3. Jistebník – 123
4. Stará Ves – 113
5. Petřvaldík – 104
6. Metylovice – 102
7. Kozmice – 102
8. Marklovice – 98
9. Mistřovice – 87

Průběžné pořadí MSL po 3. kole, kategorie NAD 35 LET:
pořadí – družstvo – body

1. Oprechtice – 8
2. Metylovice – 6
3. Bartovice – 3
4. Malenovice – 1

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

7 odpovědí na “27. 8. Mošnov

  1. ahoj nevím jestli tím myslíš v té větě zrovna Bartovice ženy B (Pro Kojkovice prostřik na pravém terči na úvod znamená čas 15,724 s, Bartovice jsou za 17,713 s aktuálně třetí.) Ale ten čas tam byl 18,572s.

  2. Jasně – spletl jsem si v téhle větě u bartovického ženského béčka čas prvního a druhého kola. Ale na pořadí to nemělo vliv 🙂

  3. to ne ale mělo by to vliv na mou luxusní postupku v sestříknutých časech 🙂 🙂

  4. 22.-28.8. byla návštěvnost našeho webu 2215 – nejlepší týden v historii. Stále se můžeme zlepšovat…

  5. V all stars startovalo tolik oprechtických závodníků, že bylo jednodušší družstvo za jménem kopírovat, než neustále přepisovat. Už je to opraveno.

Komentáře nejsou povoleny.