ZVEME VÁS NA FOTBAL

18 Říj

Dlouho očekávaný fotbalový zápas je tady.
Již tuto sobotu 22.10. ve 14:00
vyběhne metylovská hasičská jedenáctka bojovat proti týmu „starých pánů“ Metylovic.
Poslední utkání jsme vyhráli 1:0.
PŘIJĎTE NÁS POVZBUDIT,
opět to budeme potřebovat.

p1020703.jpg

12 odpovědí na “ZVEME VÁS NA FOTBAL

1. Podle posledních zákulisních zpráv bude soupeř maximálně nadupaný.

Abychom soupeři stížili přípravu na tento zápas, záměrně zde neuveřejňujeme sestavu našeho týmu. Do poslední chvíle je tato utajovaná.

2. Aktuálně naše sestava chřadne 🙁
    Chodí mi jedna omluvenka za druhou 🙁
    Snad to dobře dopadne …

3. Takže chlapi, na snídaní TATARÁK a po obědě (krvavé steaky na oběd) jdeme NA TO !!!

4. hele jestli bede nějaka pentle, tak můžu ji jíít jako kopat??? :-), ja jsem v tom nejlepšíí

5. Myslím, že boj bude při rozdělení dresů – kdo dostane 10 Jardy Kužela, 2 Jirky Luňáka a 16 kanonýra Phun Din Dunga?

6. Ale v sobotu Martin nedal gol a tak jsme prohráli 1:0. Ale de facto je to naše výhra, protože jsme byli velice oslabeni a hlavně sestava „staroušů“ byla hodně našlapaná!

Děkuji všem za předvedený výkon a hlavně všem fanouškům za super fandění! Kotel jsme měli stoprocentně lepší !!! 🙂