8. 6. Lubno

10 Čvn

Lubno, 8.6.2013 – Další kolo Moravskoslezské ligy v sobotu hostili hasiči z Lubna.

Nejprve ráno se uskutečnilo 9. kolo MSL mladých hasičů – 27. ročník Memoriálu Františka Sluky. Odpoledne od 13 hodin bylo na pořadu 2. kolo Moravskoslezské ligy v kategoriích mužů a žen. Jelikož uplynulý týden byl poměrně deštivý, byly na místě obavy o stav lubenské travnaté dráhy. V pátek dopoledne se lubenští definitivně rozhodli přeložit svou soutěž na letiště ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde se již konala dvě ligová kola v roce 2010. Od té doby však už nespadla ani kapka, v sobotu žhnulo slunce a nastalo pravé „počasí kozí“ (Petr Šabach).
Asfaltová trať mírně z kopce dávala tušit, že budou padat solidní časy a opravdu se děly věci! Jako první se představují domácí muži. Mirkovi Mikušovi se hadice dostala pod rozdělovač, takže je nucen zakleknout již před koberci a výsledný čas je 14,651 s. Při přípravě následujícího Prchalova A však vyjde najevo, že káď je od základny o zhruba 30 centimetrů blíž, než jsou předepsané čtyři metry. Takže dojde k nápravě a lubenští budou svůj pokus opakovat. Dříve správnost trati kontroloval jednotný ligový rozhodčí, poté zástupci Rady MSL, nyní si pořadatel ligového kola určí po vzájemné domluvě jednoho zástupce z jiného družstva, který bude provádět kontrolu. Prchalov A předvádí svůj standard a o 18 tisícin se zlepšuje oproti prvnímu kolu – 14,032 s.
Startovní číslo 3 pak má naše áčko. Tenhle víkend nás postihly drobné potíže se sestavou, ale podařilo se je téměř všechny vyřešit vlastními silami angažováním závodníků, kteří by jinak na Lubně nestartovali. Na béčkách Hanze nahradil Jirka Ryška a na pravý proud máme Martina Kolibu. Martin sice delší dobu netrénoval, ale jde vidět, že technika se nezapomíná. Domluvili jsme se, že nebudeme spěchat s vodou, protože nedoběhnout na koberec by mohlo být osudové. Spojky na základně klaply, zaklekáváme, jak jsme chtěli na koberci, ale změnou tlaku v hadici při výstřiku se mi zahýbala proudnice a prostříkl jsem na 14,510 s. Martin měl sraženo za luxusních 14,006 s. Není to zas tak špatné, ale pískat si nemůžeme…
Mošnov má na levém proudu prchalovského Tomáše Monsporta. Béčkař Kuba Uher podklouzl na startu a byl poměrně pozdě na spojích. Vzadu pak dost dlouho čekali v kádi, proudaři na vodu a bylo z toho jen 15,391 s. Celkově vidíme spoustu podklouznutí na startu – mnozí závodníci si asi mylně říkají, že na asfaltové trati se jim tretry nevyplatí. Dále je na řadě Prchalov B. Pavel Herman na základně zacvakal rozdělovačové spojky, Tomáš Herman lehce prostříkl a čas 14,908 s je posunuje až za nás. Větřkovice mají na pravém proudu mošnovského Tomáše Papaka – trochu jsem je minule přechválil. Nicméně na své noční soutěži téhož dne mají ve startovní listině svá 3 mužská družstva. Pančelka přes český jazyk a sloh nám opakující se slova a slovní spojení podtrhávala vlnovkou, abychom lépe viděli tuhle stylistickou chybu. Myslím, že dnes by mi několikrát podtrhla naší klasickou ligovou mantru „pravidla to umožňují“… Další nízkou čtrnáctku předvádí Svinov A – 14,367 s – a my opět klesáme.
Osmičku mají naše ženy s oprechtickou Hankou Kunátovou na rozdělovači. Marti při naražení savice sklouzla ruka, stroj přisál vzduch a voda tak byla dost opožděná. Proudařky u terčů čekaly a bylo z toho spíš podprůměrných 20,009 s.
Lubno se chystá na svůj opakovaný pokus a tentokrát to je bez problémů, k naší smůle se zlepšují na 14,271 s, Marián Satinský dokonce 13,675 s. Mistřovické ženy mají naši Kristu Ryškovou na béčkách a bartovickou Anetu Bielovou na savicích. Proudařky čekají a pak levá prostříkla na výsledných 22,654 s. Bartovické mužské béčko doplňuje kozmický rozdělovač a oprechtický Michal Stibor v bartovickém dresu na levém proudu. Pravý proudař Ladislav Máj více než půlvteřinu prostříkl a bartovičtí jsou časem 14,544 s bezprostředně za námi. Druhou startovní desítku otevírají muži Nové Vsi. Neudělali žádnou vážnější chybu, ale jejich výkon na nejlepší nestačí – 14,927 s. Svinovské béčko první kolo vůbec neabsolvovalo, ale nyní svou bodovou ztrátu výrazně sníží – 14,145 s.
Třináctku pak má naše béčko. Jirka Židek zacvakal na základně, takže Radek pak lehce ubral. Martin přesto pravý terč srazil za 14,982 s, ale Jirkův prostřik na levém terči zastavil časomíru až na hodnotě 18,240 s.
Prvním družstvem s neplatným pokusem jsou Malenovice, když Saša Gola nedal koš.Marklovické proudařky čekaly na vodu, s pravou pak zacloumala proudnice, dokonce snad dostala proudem vody do obličeje a byl z toho neplatný pokus. Oprechtice pořádají následující ligové kolo a jejich muži nám poslali skvělou pozvánku. Jejich čas 13,585 s je historicky pátým nejlepším na lize (třetí na trati se standardní délkou) a Martin Nováček se dokonce dostal pod dosud platný rekord Prchalova. Třetí N soutěže přidávává Karviná-Louky, opět chyba na koši. Mistřovice mají na pravém proudu Martina Nováčka a letos se jim zatím daří – 14,320 s. Marklovické muže z bodů sesazuje chyba při naražení savice a prostřik na levém proudu – 17,090 s. Oprechtické ženy mají opět velmi rychlou vodu, ale Hanka Pastorková dlouho stříkala nad střed terče až k času 17,842 s. Ale i v podání druhého oprechtického družstva se na jednom proudu otřásal ligový rekord (Verča Krejčí 16,036 s).
Bartovické mužské áčko má na pravém proudu opět petřvaldského Lukáše Frýdla. Úplně nerozumím tomu, proč přihlašovat do ligy dvě družstva, když je dlouhodobý nedostatek závodníků, ale „pravidla to umožňují“… Nicméně čas 13,907 s stačí na průběžné druhé místo. Ženy Nové Vsi mají příliš rychlou vodu, takže pravá proudařka nestihla včas zakleknout a byl z toho neplatný pokus. Muži Podvysoké jsou mnohými pasováni na favority své ligové kategorie. Odpojená proudnice na levém proudu však tentokrát přinese jen 5 bodů za účast. Honya na noční soutěži v Bartovicích startoval na rozdělovači žlutém svinovském dresu, nyní v červeném dresu Košatky na koši. Na levém proudu je o něco později voda a 14,577 s je řadí až za naše áčko. Kozlovický levý proudař Jan Vyvial při výběhu ze základny podklouzl a na konci prostříkl. Čas 14,997 s nakonec stačí jen na 5 bodů za účast!
Čtvrtou startovní desítku otevírá Petřvaldík a Matěj Mynář, stejně jako Martin Nováček, přidává svou druhou třináctku dne (13,451 s je nakonec nejlepším výkonem soutěže), ale Lukáš Frýdl svůj výkon z pokusu Bartovic zopakovat nedokázal, takže Petřvaldík si zapisuje 14,628 s. Pravý proudař Horního Žukova (jinak modré dresy) má růžový dres s nápisem „minule jsem to zdupal, jsem ostuda týmu“. A nejspíš si ho ponechá, protože vteřinu a půl prostříkl na 16,255 s. Ještě, že se tento nápad nezrodil i u nás, protože startovat v Oprechticích v růžovém by se mě nechtělo. S kozmickou pravou proudařkou zacloumala proudnicce a její následný prostřik (21,626 s) způsobuje, že ani Kozmice se nedostanou před naše ženy. Dolní Lhota si po chybě levého proudaře Filipa Marčišovského, kdy bral kotouč ze základny nadvakrát a pak nedoběhl, připisuje neplatný pokus. Vrbice A předvádí velmi povedený útok, ale čas 14,155 s v nabité konkurenci stačí až na 6. pozici. Bartovická rozdělovačka Hanka Adamusová nezapnula pravou koncovku, takže jejich áčko si připisuje jen neplatný pokus. Levý proudař Horní Suché zhruba o pikovteřinu (10^−12) později zaklekl a prostříkal na 15,198 s. Nepovedený koš v podání vrbického béčka vedl k dalšímu neplatnému pokusu. Bartovice ženy B mají podruhé na levém proudu Lenku Hanyášovou, podruhé na rozdělovači Hanku Adamcovou a na pravém proudu z Nové Vsi půjčenou Gabku Kubalovou. Můžeme maximálně kroutit hlavou, protože „pravidla to umožňují“… Čas 17,475 s stačí na průběžné vedení. Uvidíme, zda Gabka a Lukáš Frýdl letos absolvují 32 ligových startů. Albrechtické ženy mají pravou proudařku z Kozmic, ale levá měla o něco později vodu a prostříkla na 20,892 s.
Ženy Staré Vsi na pravém proudu doplňuje oprechtická Verča Krejčí, ale měla o dost později vodu. Přesto časomíru zastavil až prostřik na levém proudu. Čas 18,916 i tak stačí na třetí příčku. Naše Bára si zaběhla pravý proud za Lhotku, která časem 19,273 s získává pozici nejlepšího neligového ženského družstva. Nejlepším mužským neligovým družstvem je dvacátý v pořadí Bobrovček (15,632 s). Muži Staré Vsi nastupují dokonce bez obou vlastních proudařů, když už „to pravidla umožňují“, ale vteřinový prostřik na levém terči (15,355 s) k bodům nepovede. V závěru soutěže se představují dvě mužská družstva Kozmic. Áčko však špatně nabralo (17,565 s) a u béčka levému proudaři zůstala hadice pod rozdělovačem (15,959 s). Závěrem jen, že mi někdy přijde (aniž bych se chtěl kohokoli dotknout), že některé strojnice ženských týmů jsou až příliš závislé na pokynech osm – devět – deset…
V průběžném pořadí obou ligových kategorií došlo ke vzácné shodě na prvním místě. U mužů se dělí Prchalov A s Oprechticemi (kdo by si před sezónou vsadil na třetí příčku Mistřovic?), my jsme aktuálně sedmí. V ženské kategorii se o první místo dělí Stará Ves a Bartovice B, naše ženy jsou třetí.
V neděli jsme se staršími žáky vyrazili na pohárovou soutěž na Ostravici a Ruda se coby reprezentant SDH Metylovice vydal na běžecký závod Chlebovický krpál. O tom již brzy.
Příští týden nás čeká především Oprechtický hasičský víkend. V sobotu od 12 hodin 3. kolo Moravskoslezské ligy, které bude zároveň startem kategorie veteránů. Večer od 21:21 hodin Climart Cup a o celkové prize money ve výši 60 000 Kč. V neděli pak 11. kolo MSL mladých hasičů (10:00).
Vedle toho je zde spousta dalších závodů, namátkou jen Novojičínská liga – sobota 13:30 Libhošť a neděle 10:00 Výškovice, Moravskoslezský pohár – sobota Milostovice, neděle Neplachovice, Beskydská liga – sobota 13:00 Baška, první kolo Severoslovenské ligy v Malé Bytči (sobota 12:00).
Mladí hasiči mají ještě v sobotu 10. kolo MSLMH v Nýdku. A od pátku do neděle probíhá krajské kolo mladých hasičů a dorostenců v Českém Těšíně.
Už v pátek proběhne v České Třebové třetí kolo Velké ceny ČR v požárním útoku. V sobotu je na programu TFA Vratimov – další díl Poháru ředitele HZSMSK. A od pondělí do soboty 15.6. v ruské Jaroslavli probíhá II. Mistrovství světa mládeže v požárním sportu (18 – 23 let).

Rozhovor s Jaroslavem Kapusniakem z Podvysoké:
– Letos jste se poprvé přihlásili do Moravskoslezské ligy. Co pro vás bylo tou hlavní motivací?
Moravskoslezská liga má už dlouhé roky svou kvalitu. Už jsme dosahovali výsledky na vysoké úrovni v SSHL a MSL považujeme za nejlepší ligu na 2B. Proto jsme se přihlásili.
– Vedle MSL jste přihlášení i do Severoslovenské hasičské ligy. MSL má 15 kol, SSHL jedenáct. Z toho se vám sedm kol termínově kryje. Jak tohle budete zvládat?
Máme to nastavené tak, abychom těch sedm kol stíhali, i dvoukolový Mošnov. Na některém kole pojedeme na začátku, jindy na konci. MSL je ale prioritou, když nebudeme stíhat, tak bohužel…
– Jaké máte cíle do sezóny?
Samozřejmě ty nejvyšší. Známe kvalitu družstev MSL, budeme se snažit, abychom byli vždy mezi nejlepšími.
– Vedle své denní soutěže (28.7.) zařazené do SSHL, pořádáte ještě 14.9. noční soutěž a 18.8. čtvrté kolo Slovenské ligy v hasičské stovce. Jak přišlo na to, že pořádáte závod v běhu na 100 metrů překážek? Účastní se někdo z Podvysoké téhle ligy stovkařů?
O tomhle bylo rozhodnuto v Popradě na radě stovkové ligy Slovenska. Je to pro nás čest, že činovníci hasičského sportu na Slovensku vidí, že na Podvysoké se hýbe hasičský sport, že něco děláme. Chceme vytvořit první takovýto projekt na Slovensku, kde v rámci pěti kol chceme přilákat co nejvíc účastníků. Máme v družstvu dva reprezentanty – jeden reprezentant dokonce Slovenska, jeden reprezentant okresu Čadca. A další tři plus jedno děvče, kteří pravidelně trénují stovky.
– Vy se vedle ligových kol účastníte i spousty soutěží v Moravskoslezském kraji – napadají mě Kunčice-noční, Bartovice-noční, Fryčovice nebo TFA v Hnojníku. To ale musí být velmi časově náročné. Co na to říkají vaše rodiny a partnerky?
Tak to je třeba se jich zeptat. Ale v družstvu jsem ženatý jen já, všechno jsou to mí bývalí žáci, takže tato otázka je spíš přímo na mě. Díky mé manželce to zvládám, ale někdy je to musím říct na hraně.
– Vloni jsme na několika závodech mohli vidět i vaše ženské družstvo, které se účastnilo SSHL. Jak tomu bude s tímto týmem letos?
Tak jako v každém družstvu je někdy nějaká krize, věřím, že děvčata se dají dohromady, tento rok jsou už nějaké světlé okamžiky. Začaly velmi mladé ve věku 14-15 let, takže počítám, že se ještě dají dohromady.
– Obec Podvysoká má zhruba 1300 obyvatel. Jsou vaší závodníci přímo z Podvysoké, nebo jste posbírali talenty ze širšího okolí?
Všichni jsou Podvysočané.
– Špičkových výkonů nelze dosahovat bez kvalitní zimní přípravy. Jaké máte podmínky v této oblasti?
I tento rok jsme vsadili na zimní přípravu. Využili jsme tělocvičnu základní školy v Podvysoké a maximálně také kryté haly v Korni. Měli jsme vyloženě jen atletickou přípravu.
– Vy jen na ligová kola MSL najezdíte letos zhruba 2000 kilometrů, k tomu když se přidá potřebné vybavení, jsou to jistě nemalé částky. Máte podporu v obecním úřadu, velkého sponzora, nebo případně řadu menších?
Poděkování patří v první řadě našemu obecnímu úřadu. Starosta nás podpořil zakoupením staršího vozidla Mercedes na přepravu osob. Pohonné hmoty máme zatím vykryté. V obci taky máme nákladní přepravu, kdy nám tento sponzor přispívá na pohonné hmoty, ale to už víceméně na dokončení sezóny.
– Na dnešním ligovém kole jste měli neplatný pokus. Myslíš si, že vás to bude v závěru hodně mrzet?
Teď v úvodu je to ztráta, ale MSL je na takové úrovni, kdy vyhrát může téměř kdokoliv, ale kdokoliv může taky chybovat. To nás žene dopředu. Je to spíš motivace do dalšího kola, víme kde se stala chyba.
– Ty jsi ještě před pár lety běhal na proudu. Jaký to byl pro tebe dnes návrat na tenhle post v družstvu Vyšních Lhot?
Byla to výzva. Zítra jdeme na okresní kolo a kolega nemůže, tak jsem to bral dnes jako trénink na zítřek. Škoda, že to nevyšlo s vodou, ale jsem rád, že jsem nemusel jít na nějaké třináctky, čtrnáctky. Bylo to pohodové.

Hodnocení nezávislých pozorovatelů:
Občerstvení: *** (z 5, vloni ****)
WC: **** (z 5, vloni **)

Celkové pořadí, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas – body MSL

1. Oprechtice – 13,585 – 13,497 – 13,585 – 25
2. Bartovice A (OV) – 13,907 – 13,874 – 13,907 – 22
3. Prchalov A (NJ) – 14,032 – 13,978 – 14,032 – 20
4. Větřkovice (OP) – 13,900 – 14,090 – 14,090 – 18
5. Svinov B (OV) – 14,145 – 14,052 – 14,145 – 16
6. Vrbice A (KI) – 14,077 – 14,155 – 14,155 – 15
7. Lubno – 14,271 – 13,675 – 14,271 – 14
8. Mistřovice (KI) – 14,320 – 13,901 – 14,320 – 13
9. Svinov A (OV) – 14,367 – 14,108 – 14,367 – 12
10. Metylovice A – 14,510 – 14,006 – 14,510 – 11
11. Bartovice B (OV) – 13,889 – 14,544 – 14,544 – 10
12. Košatka (OV) – 14,577 – 13,897 – 14,577 – 9
13. Petřvaldík (NJ) – 14,628 – 13,451 – 14,628 – 8
14. Prchalov B (NJ) – 14,485 – 14,908 – 14,908 – 7
15. Nová Ves – 14,607 – 14,927 – 14,927 – 6
16. Kozlovice – 14,997 – 13,791 – 14,997 – 5
17. Horní Suchá (KI) – 15,198 – 14,550 – 15,198 – 5
18. Stará Ves (OV) – 15,355 – 14,274 – 15,355 – 5
19. Mošnov (NJ) – 15,330 – 15,391 – 15,391 – 5
20. Bobrovček (SK) – 15,632 – 13,803 – 15,632 – —
21. Kozmice B (OP) – 15,959 – 15,729 – 15,959 – 5
22. Frýdek – 16,105 – 15,284 – 16,105 – —
23. Horní Žukov (KI) – 14,751 – 16,255 – 16,255 – —
24. Marklovice (KI) – 17,090 – 15,550 – 17,090 – 5
25. Kozmice A (OP) – 17,519 – 17,565 – 17,565 – 5
26. Metylovice B – 18,240 – 14,982 – 18,240 – —
27. Paskov – 20,175 – 23,733 – 23,733 – —
28. Podvysoká (SK) – N – 13,703 – neplatný pokus – 5
29. Dolní Lhota (OV) – N – 14,746 – neplatný pokus – 5
30. Lhotka – 15,177 – N – neplatný pokus – —
31. Proskovice (OV) – N – 16,010 – neplatný pokus – —
32. Karviná-Louky (KI) – N – N – neplatný pokus – 5
33. Malenovice – N – N – neplatný pokus – 5
34. Rudinka (SK) – N – N – neplatný pokus – —
35. Trojanovice (NJ) – N – N – neplatný pokus – —
36. Vrbice B (KI) – N – N – neplatný pokus – 5
37. Vyšní Lhoty – N – N – neplatný pokus – —

Celkové pořadí, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas – body MSL

1. Bartovice B (OV) – 17,475 – 16,661 – 17,475 – 15
2. Oprechtice – 17,842 – 16,036 – 17,842 – 12
3. Stará Ves (OV) – 18,916 – 18,200 – 18,916 – 10
4. Lhotka – 19,273 – 18,862 – 19,273 – —
5. Paskov – 19,013 – 19,828 – 19,828 – —
6. Metylovice – 19,355 – 20,009 – 20,009 – 8
7. Frýdek – 17,726 – 20,166 – 20,166 – —
8. Albrechtice (KI) – 20,892 – 16,885 – 20,892 – 7
9. Kozmice (OP) – 18,862 – 21,626 – 21,626 – 6
10. Mistřovice (KI) – 22,654 – 18,815 – 22,654 – —
11. Nová Ves – 19,11 – 25,450 – 25,450 – 5
12. Čeladná – 36,004 – 36,733 – 36,733 – —
13. Marklovice (KI) – 19,701 – N – neplatný pokus – 5
14. Bartovice A (OV) – N – N – neplatný pokus – 5

Soupiska:
post – áčko – béčko – ženy

koš – Vladimír Konvička – Aleš Vyvial – Kristýna Ryšková
savice – Jan Izvorský – Vladimír Bílek – Markéta Bílková
stroj – Radomír Rusina – Radomír Rusina – Jana Kolibová
béčka – Jiří Ryška – Matěj Blažek – Jana Máchová
rozdělovač – Jan Šigut – Luděk Juřica – Hana Kunátová
levý proud – Michal Bílek – Jiří Židek – Barbora Šigutová
pravý proud – Martin Koliba – Martin Koliba – Kamila Kelnerová

Celkové pořadí, kategorie STARŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Řepiště – 12,834 – 13,814 – 13,814
2. Hnojník – 14,201 – 13,107 – 14,201
3. Brušperk – 14,808 – 14,385 – 14,808
4. Paskov A – 15,158 – 14,127 – 15,158
5. Mořkov (NJ) – 14,478 – 15,165 – 15,165
6. Oprechtice – 13,136 – 15,440 – 15,440
7. Petřvald (NJ) – 15,446 – 15,210 – 15,446
8. Michálkovice (OV) – 15,462 – 15,712 – 15,712
9. Petřvaldík (NJ) – 16,484 – 16,506 – 16,506
10. Klimkovice (OV) – 16,514 – 16,203 – 16,514
11. Trojanovice (NJ) – 16,478 – 16,807 – 16,807
12. Fryčovice A – 16,994 – 16,463 – 16,994
13. Bruzovice – 17,286 – 17,401 – 17,401
14. Nýdek A – 17,430 – 17,177 – 17,430
15. Kunčice p.O. – 17,487 – 17,378 – 17,487
16. Nýdek B – 16,243 – 17,518 – 17,518
17. Vyšní Lhoty – 16,535 – 18,056 – 18,056
18. Frýdlant n.O. – 18,431 – 18,268 – 18,431
19. Lubno – 15,304 – 19,020 – 19,020
20. Paskov B – 19,110 – 18,681 – 19,110
21. Proskovice (OV) – 21,177 – 20,752 – 21,177
22. Čeladná – 24,388 – 20,056 – 24,388
23. Malenovice – 28,008 – 28,556 – 28,556
24. Fryčovice B – 30,859 – 31,213 – 31,213

Celkové pořadí, kategorie MLADŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Nová Ves A – 13,904 – 13,417 – 13,904
2. Nová Ves B – 15,123 – 14,931 – 15,123
3. Trojanovice (NJ) – 15,657 – 15,732 – 15,732
4. Lučina A – 14,995 – 15,799 – 15,799
5. Krmelín – 16,562 – 16,854 – 16,854
6. Nýdek – 16,341 – 17,159 – 17,159
7. Mořkov (NJ) – 17,323 – 16,982 – 17,323
8. Klimkovice (OV) – 17,028 – 17,438 – 17,438
9. Lubno – 17,578 – 17,091 – 17,578
10. Lučina B – 16,525 – 17,616 – 17,616
11. Řepiště – 18,062 – 17,964 – 18,062
12. Proskovice (OV) – 18,672 – 18,715 – 18,715
13. Jistebník (NJ) – 27,005 – 24,576 – 27,005
14. Kunčice p.O. – 21,030 – 27,500 – 27,500
15. Janovice – 27,918 – 27,611 – 27,918
16. Bruzovice – 33,226 – 36,377 – 36,377
17. Vyšní Lhoty – 37,799 – 17,820 – 37,799
18. Brušperk – 35,686 – 43,569 – 43,569
19. Oprechtice – N – N – neplatný pokus

Čas 13,904 s Nové Vsi A je novým rekordem Moravskoslezské ligy mladých hasičů v kategorii mladších žáků.

Celkové pořadí, kategorie MINI ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Kunčice p.O. – 30,692 – 30,894 – 30,894
2. Lubno – 50,312 – 59,229 – 59,229

Průběžné pořadí MSL po 2. kole, kategorie MUŽI:
pořadí – družstvo – body

1. Prchalov A – 45
1. Oprechtice – 45
3. Mistřovice – 29
4. Vrbice A – 29
5. Bartovice A – 28
6. Podvysoká – 27
7. Metylovice – 24
8. Karviná-Louky – 23
8. Větřkovice – 23
10. Petřvaldík – 23
11. Svinov A – 23
12. Lubno – 19
13. Mošnov – 17
14. Svinov B – 16
15. Nová Ves – 16
16. Košatka – 16
17. Bartovice B – 15
18. Malenovice – 14
19. Kozmice B – 13
20. Prchalov B – 12
21. Kozlovice – 10
21. Marklovice – 10
21. Dolní Lhota – 10
21. Vrbice B – 10
21. Kozmice A – 10
21. Horní Suchá – 10
21. Stará Ves – 10

Průběžné pořadí MSL po 2. kole, kategorie ŽENY:
pořadí – družstvo – body

1. Stará Ves – 25
1. Bartovice B – 25
3. Metylovice – 20
4. Oprechtice – 17
5. Albrechtice – 15
6. Bartovice A – 12
7. Kozmice – 12
8. Nová Ves – 10
8. Marklovice – 10

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

2 odpovědi na “8. 6. Lubno

  1. Jenom bych chtěl podotknout že letiště je v katastrálním území Lubno.

  2. Beru na vědomí. Frýdlantské letiště je ve skutečnosti na Lubně a ostravské letiště v Mošnově… Kam ten svět spěje 🙂

Komentáře nejsou povoleny.