Srovnání účastí na ligách v roce 2014

8 Pro

Jedna statistika na odlehčení – srovnání účastí družstev na ligách v našem širším regionu v roce 2014.

Do hodnocení jsem zahrnul celorepublikovou Extraligu (dvě kola se letos konala v Moravskoslezském kraji), Moravskoslezskou ligu, Moravskoslezský pohár (převážně na Opavsku), Beskydskou ligu hasičských pohárových soutěží (převážně na Frýdecko-Místecku), Novojičínskou ligu, Gorolský pohár (na Třinecku a Jablunkovsku) a přeshraniční Severoslovenskou hasičskou ligu.
Za každou ligu je uveden přehled kol a na nich účast všech družstev. Zcela dole je pak průměrná letošní účast. Na MSL a NJL jsou započteny i případné (ligové a neligové) kategorie veteránů. Je možné, že u Extraligy nejsou započteny paralelní regionální soutěže, které se konaly na jenom místě v jeden čas společně s extraligovým kolem. Statistika je samozřejmě také ovlivněna tím, že na některých z uvedených ligových soutěží je zakázáno nebo omezeno půjčování závodníků.
Čerpal jsem z webových stránek jednotlivých lig a Firesport.eu.

2 odpovědi na “Srovnání účastí na ligách v roce 2014

  1. Jak se tak dívám, tak díky týmu Metylovice „C“ na naší soutěži, se nemusíme dělit o prvenství s Radíkovem 😀 a ten průměr mužstev na ligu je taky dost dobrý….

  2. V rámci mimosezónního klidu se pokusím i v následujících týdnech na web přidávat zajímavosti ze svého statistického archivu.

Komentáře nejsou povoleny.