Pozvánka na TFA Metylovice 2016

6 Dub

 

Aktuální startovní listina: (předpokládaný čas startu)
1. Rudolf Mališ (SDH METYLOVICE) – 9:00
2. Adéla Vincourová (SDH Suchá Rudná) – 9:04
3. Marek Vašenda (SDH Bernatice nad Odrou) – 9:08
4. Filip Krajčíř (SDH Držovice) – 9:12
5. Adam Ryš (SDH Bohuslavice) – 9:16
6. Veronika Urbanová (SDH Stanovice) – 9:20
7. Magdaléna Vyplelová (SDH Brušperk) – 9:24
8. Denisa Ryšková (SDH METYLOVICE) – 9:28
9. Renata Matulová (SDH METYLOVICE) – 9:32
10. Michaela Trentinová (SDH Český Těšín – Mosty) – 9:36
11. Martin Židek (SDH Brušperk) – 9:40
12. Libor Rusina (SDH METYLOVICE) – 9:44
13. Pavel Suchan (SDH METYLOVICE) – 9:48
14. Jan Šigut (SDH METYLOVICE) – 9:52
15. Jakub Branný (SDH Mistřovice) – 9:56
16. Radka Hazuchová (SDH METYLOVICE) – 10:00
17. Pavla Monsportová (SDH Prchalov) – 10:04
18. Martin Koliba (SDH METYLOVICE) – 10:08
19. Tomáš Janek (SDH Oprechtice) – 10:12
20. Roman Viej (HZS MSK Ostrava – Zábřeh) – 10:16
21. Pavel Tajduš (Frýdek – Místek) – 10:20
22. Jan Haderka (SDH Hulín) – 10:24
23. Adéla Štandlová (SDH METYLOVICE) – 10:28
24. Jaroslav Bocheza (JSDH Kroměříž) – 10:32
25. Martin Nováček (SDH Oprechtice) – 10:36
26. Jan Krejčí (SDH Oprechtice) – 10:40
27. Martin Kunz (Frýdek – Místek) – 10:44
28. Milan Kochaníček (SDH Litenčice) – 10:48
29. Hana Petřeková (SDH Vigantice) – 10:52
31. Tomáš Schlossarek (SDH Ludgeřovice) – 10:56
32. Jana Kolibová (SDH METYLOVICE) – 11:00
34. Radim Tomášek (SDH METYLOVICE) – 11:04
35. Dušan Pokorný (SDH Vigantice) – 11:08
36. Monika Kubíčková (SDH Stonava) – 11:12
37. David Pašek (SDH Bohuslavice) – 11:16
38. Lenka Zátopková (SDH METYLOVICE) – 11:20
39. Marek Heczko (SDH Hradiště) – 11:24
40. Antonín Kodenko (SDH Stonava) – 11:28
41. Pavel Andráško (SDH Stanislavice) – 11:32
42. Radek Šmigura (SDH Lubina – Drnholec sdhshop.cz) – 11:36
43. Václav Koterec (SDH Darkovice) – 11:40
44. Kamil Znamec (SDH Stonava) – 11:44
45. Pavel Blažek (SDH Staré Hamry) – 11:48
46. Michal Plandor (SDH Lubina – Drnholec sdhshop.cz) – 11:52
47. Tomáš Walach (SDH Stanislavice) – 11:56
48. Jan Knězů (SDH Ludgeřovice) – 12:00
49. Jan Lariš (SDH Karviná – Ráj) – 12:04
50. Markéta Bortlová (SDH Lubina – Drnholec sdhshop.cz) – 12:08
51. Martin Turek (JSDH Frenštát pod Radhoštěm) – 12:12
52. Jiří Brož (SDH Darkovice) – 12:16
53. Michal Blažek (SDH Staré Hamry) – 12:20
54. Rostislav Guziur (SDH Karviná – Ráj) – 12:24
55. Matěj Folta (SDH Ostrava – Zábřeh) – 12:28
56. Michal Janováč (SDH Salaš) – 12:32
57. Marek Hanel (SDH Darkovice) – 12:36
58. Alena Štundová (Staré Město) – 12:40
59. Radim Klus (SDH Karviná – Ráj) – 12:44
60. Marek Fuciman (SDH Nová Ves) – 12:48
62. Miroslav Hanel (SDH Darkovice) – 12:56
63. Dominik Příhoda (SDH Litenčice) – 13:00
64. Jakub Hladoník (SDH Karviná – Ráj) – 13:04
65. Petr Filipi (SDH Nová Ves) – 13:08
66. Nikola Steffek (SDH Bohuslavice) – 13:12
67. Klára Poštulková (SDH Darkovice) – 13:16
68. Daniel Chromečka (SDH Příbor) – 13:20
69. Pavel Vacula (SDH Karviná – Ráj) – 13:24
71. Nikol Endlicherová (SDH Kostelany) – 13:28
74. Miroslav Orság (SDH Karviná – Ráj) – 13:32
76. Jaroslav Gabrhelík (SDH Kostelany) – 13:36
77. Jakub Kamenár (SDH Bobrovníky) – 13:40
79. Jan Sláma (SDH Příbor) – 13:44
80. Josef Krpec (SDH Frýdek) – 13:48
81. Andrej Dobiáš (DHZ Trenčianska Teplá) – 13:52
82. Marián Uher (SDH Bystré) – 13:56
84. Tomáš Goldenstein (SDH Bobrovníky) – 14:00
87. Michal Morav (JSDH Ostrava – Heřmanice) – 14:04
88. Zuzana Židková (CrossPowerFit Uherské Hradiště) – 14:08
89. Jaroslav Mužný (SDH Vlčovice) – 14:12
90. Radek Pokluda (SDH Frýdek) – 14:16
92. Jiří Foldyna (SDH Bystré) – 14:20
93. Jana Cyrusová (SDH Bobrovníky) – 14:24
94. Pavlína Havlenová (SDH Vladislav) – 14:28
95. Štěpán Troup (JSDH Ostrava – Heřmanice) – 14:32
96. Karol Seidl (DHZ Vrbové) – 14:36
97. Marcel Nuchalík (SDH Bystré) – 14:40
98. Barbora Bajerová (SDH Nenakonice) – 14:44
99. Pavel Podloučka (JSDH Doubravice nad Svitavou) – 14:48
100. Pavla Pospíšilová (SDH Bystré) – 14:52
101. Stanislav Kalvoda (HZS JMK PS Brno) – 14:56
102. Dalibor Žižka (SDH Bystré) – 15:00
103. Dominik Berka (SDH Petřvald) – 15:04
104. Rostislav Hajný (SDH Doubravice nad Svitavou) – 15:08
105. Petr Moleš (SDH Žarošice) – 15:12
106. Michal Poledník (SDH Lubno) – 15:16
107. Lucie Ohnheiserová (SDH Bystré) – 15:20
108. Jan Izvorský (SDH METYLOVICE) – 15:24
109. Přemysl Pařenica (SDH Trnávka) – 15:28
110. Lukáš Hořava (SDH Žarošice) – 15:32
111. Barbora Mikušová (SDH Lubno) – 15:36
112. Alena Rečková (SDH Bystré) – 15:40
113. Josef Palát (DEZA a.s. Valašské Meziříčí) – 15:44
114. Denisa Izvorská (SDH METYLOVICE) – 15:48
115. Ondřej Fabián (SDH Petřvald) – 15:52
116. Miroslav Mikuš (SDH Lubno) – 15:56
117. Markéta Školotíková (SDH METYLOVICE) – 16:00

Družstva:
Alemaj RUF – Marián Uher, Jiří Foldyna, Alena Rečková
CrossPowerFit Uherské Hradiště – Michal Janováč, Martin Turek, Zuzana Židková
SDH Bobrovníky – Jakub Kamenár, Tomáš Goldenstein, Jana Cyrusová
SDH Bohuslavice – David Pašek, Adam Ryš, Nikola Steffek
SDH Darkovice – Jiří Brož, Miroslav Hanel, Klára Poštulková
SDH Lubno – Miroslav Mikuš, Roman Viej, Barbora Mikušová
SDH Metylovice A – Martin Koliba, Radim Tomášek, Jana Kolibová
SDH Metylovice B – Rudolf Mališ, Pavel Suchan, Alena Štundová
SDH Metylovice C – Jan Šigut, Jan Izvorský, Denisa Izvorská
SDH Metylovice D – Libor Rusina, Pavel Tajduš, Adéla Štandlová