Výjezd 04/2024

1 Dub

30.3., 7:29 – Frýdlant n.O., Hlavní 69 – požár – vyjelo 6 členů – Jednotka po příjezdu na místo společně s ostatními jednotkami prováděla natažení dopravního a útočného vedení do budovy a jeden proud C na vnější stranu. Prováděla hašení, dva členové jednotky v DT ve spolupráci s ostatními prováděli prohlídku budovy, vyhledávali tlakové láhve a ostatní nebezpečné látky. Nalezena a vynesena jedna tlaková láhev od svařovacího agregátu. Dále byla prováděna dálková doprava vody. Dodáno celkem 9000 litrů vody. Během zásahu byla jednotka přesunuta na střechu vedlejší budovy, kde prováděla hašení a současně ochranu sousedícího objektu jedním proudem C. Zásah probíhal v dýchací technice. Při zásahu v budově poškozeny o ostré předměty 3 kusy hadice C. Zničeny jedny zásahové rukavice. Fotogalerii najdete ZDE.