29. 6. Frýdlant n.O. MH

29 Čvn

Frýdlant n.O., 29.6.2024 – Zatím jen výsledky, na článku se pracuje…

Naše videa najdete zde:
Metylovice, mini žáci
Metylovice, mladší žáci A
Metylovice, mladší žáci B
Metylovice, mladší žáci C
Metylovice, starší žáci
Metylovice, dorost

Celkové pořadí, kategorie MINI ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Tichá (NJ) – 27,483 – 27,616 – 27,616
2. Metylovice – 31,216 – 29,173 – 31,216
3. Lubno – 42,884 – 42,652 – 42,884
4. Nová Ves – 34,635 – 68,161 – 68,161

Soupiska:
post – mini žáci

koš – Kristián Pavlásek
savice – Antonín Závodný
stroj – Michal Bílek
béčka – David Hyšpler, Valérie Velecká
rozdělovač – Kryštof Bílek
levý proud – Valérie Kučerová
spojka pravého proudu – Tereza Řeháčková
pravý proud – Klára Závodná

Celkové pořadí, kategorie MLADŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Odry (NJ) – 14,630 – 14,730 – 14,730
2. Malenovice – 15,725 – 15,261 – 15,725
3. Bruzovice A – 16,533 – 16,977 – 16,977
4. Odry-Loučky (NJ) – 17,027 – 16,556 – 17,027
5. Lubno A – 17,190 – 16,778 – 17,190
6. Nová Ves A – 18,641 – 17,904 – 18,641
7. Metylovice A – 15,434 – 18,713 – 18,713
8. Paskov – 19,141 – 19,117 – 19,141
9. Pržno – 19,063 – 20,940 – 20,940
10. Lubno B – 19,867 – 21,574 – 21,574
11. Nová Ves B – 21,947 – 22,075 – 22,075
12. Metylovice C – 22,374 – 21,811 – 22,374
13. Metylovice B – 24,123 – 18,461 – 24,123
14. Jistebník (NJ) – 23,587 – 24,140 – 24,140
15. Bruzovice B – 21,784 – 24,149 – 24,149
16. Tichá (NJ) – 24,693 – 20,228 – 24,693
17. Pstruží – 41,695 – 42,146 – 42,146
18. Staré Hamry – N – N – neplatný pokus

Soupiska:
post – mladší žáci A – mladší žáci B – mladší žáci C

koš – Jan Herot – Amálie Závodná – Kristián Pavlásek
savice – Mikko Doležal – Robin Kopera – Valentýna Němcová
stroj – Michal Bílek – Michal Bílek – Michal Bílek
béčka – Samuel Juřica – Samuel Juřica – Emma Izvorská
rozdělovač – Johana Bílková – Ondřej Pavlásek – Johana Bílková
levý proud – Sofie Náplavová – Nikola Bílková – Magdaléna Bílková
spojka pravého proudu – Laura Kociánová – Kryštof Bílek – Nikola Bílková
pravý proud – Adam Kopera – Jiří Závodný – Tereza Bílková

Celkové pořadí, kategorie STARŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Malenovice – 13,931 – 13,755 – 13,931
2. Bruzovice – 14,893 – 13,955 – 14,893
3. Nová Ves – 14,014 – 15,299 – 15,299
4. Lubno – 15,174 – 15,466 – 15,466
5. Tichá A (NJ) – 14,305 – 16,023 – 16,023
6. Jistebník (NJ) – 23,408 – 24,271 – 24,271
7. Metylovice – 24,743 – 23,567 – 24,743
8. Paskov – 25,211 – 24,803 – 25,211
9. Pržno – 27,375 – 28,561 – 28,561
10. Odry-Loučky (NJ) – 34,095 – 25,307 – 34,095
11. Tichá B (NJ) – 32,644 – 47,140 – 47,140
12. Odry (NJ) – N – N – neplatný pokus

Celkové pořadí, kategorie DOROST:
pořadí – družstvo – levý terč – pravý terč – výsledný čas

1. Metylovice – 12,336 – 12,667 – 12,667
2. Pržno – 14,146 – 13,680 – 14,146
3. Frýdlant n.O. – N – N – neplatný pokus

Soupiska:
post – starší žáci – dorost

koš – Sofie Šigutová – Tomáš Halata ml.
savice – Vít Závodný – Michaela Kovalová
stroj – Lucie Hajdušková – Tomáš Halata st.
béčka – Emma Izvorská – Nikola Placková
rozdělovač – Stella Izvorská – Stella Izvorská
levý proud – Natali Kociánová – Jakub Večeřa
pravý proud – Ondřej Halata – Ondřej Görög

Průběžné pořadí Okrskového poháru mládeže, kategorie STARŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – body

1 1. Lubno – 19
2. Malenovice A – 15
3. Nová Ves – 14
4. Metylovice – 10
5. Malenovice B – 8
6. Pržno – 2
7. Baška – 1

Průběžné pořadí Okrskového poháru mládeže, kategorie MLADŠÍ ŽÁCI:
pořadí – družstvo – body

1. Metylovice A – 33
2. Malenovice – 33
3. Lubno A – 27
4. Nová Ves A – 25
5. Metylovice B – 22
6. Lubno B – 16
7. Pržno – 16
8. Nová Ves B – 9
9. Metylovice C – 8
10. Lubno C – 5
11. Pstruží – 2
12. Baška – 1

(4.5. Nová Ves, 18.5. Plamen, 8.6. Lubno, 9.6. Malenovice, 29.6. Frýdlant n.O., 31.8. Pržno)

Pro sdh-metylovice.info Michal Bílek.

Napsat komentář