Pozvánky na víkend 5.-6.6.

4 Čvn

Tentokrát nás můžete vidět opět na čtyřech hasičských soutěžích…

V sobotu dopoledne (8:30) se koná 24. ročník memoriálu Františka Sluky – soutěž mladých hasičů pod patronací SDH Lubno (naši mladší žáci mají st. č. 15) a od 13:00 2. kolo Moravskoslezské ligy – Pohár obce Lubno. Bohužel počasí nám nepřeje, takže se obě lubenské soutěže uskuteční, stejně jako minulý týden, na letišti Aeroklubu Frýdlant n.O. Naše áčko má startovní číslo 3, ženy osmičku a mužské béčko jedenáctku.
Večer od 21:30 se pak koná odložená noční soutěž SDH Kozlovice. Původní termín byl 22.5. z důvodu dešťů zrušen, od té doby se nedá říct, že by bylo nějak líp, ale snad už je tento termín definitivní. Naše startovní čísla jsou 3+6+9.

V neděli dopoledne se ještě vydáme na fotbalové hřiště do Velkých Karlovic, kde naši muži a „pětatřicátníci“ obhajují svá loňská vítězství. Začátek je v 10:00.

Takže neváhejte a přijďte nás podpořit!